Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

QUOTE(Temidė @ 2012 02 13, 12:58)
Atsiprašau už klaidą savo poste. Norėjau parašyti "Baldų parkas" kad nereaguoja į jokius užklausimus, kažkodėl "Baldų rojus" parašiau, nors tokio net nėra smile.gif


Galiu duot kontaktus merginos, kur mes su ja susirasinejam del baldu. Labai greit atraso. Tik as siunciau ne uzklausa, o salone paprasiau, kad ji man paskaiciuotu kainas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2012 02 13, 15:14)
Galiu duot kontaktus merginos, kur mes su ja susirasinejam del baldu.

Ačiū, agotas. Parašiau jiems. Lauksiu atsakymo.
Atsakyti
Gal kas esat užsisakę odinius baldus iš Sofaplanet (Justluka)? Įdomu atsiliepimai, kaip kokybė?
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 06 29, 13:53)
Gal kas esat užsisakę odinius baldus iš Sofaplanet (Justluka)? Įdomu atsiliepimai, kaip kokybė?

sveika,

mes turi gerus 7 metus baldus Justlukos gamintojo. Man kokybe ju pakankamai gera, o pufikiukai koki lengvi ir patogus...Tik jeigu renkates baldus su gobelenu ji reikia rinktis patvaresni (mes rinkomes ale patveresni), mums po 7 metu naudojimo ar mechaniskai pazeidem ar kaip bet vienoj vietoj atsirado skylute, kuria vaikai isdidino iki didesnes skyles tai teko adyti smile.gif kol nusipirksim kitus baldus, arba reiketu kitu atveju jau pertraukti. Siek tiek issisedejo, bet sofa naudojama kiekviena diena salione tai gal normalu...
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 06 29, 14:53)
Gal kas esat užsisakę odinius baldus iš Sofaplanet (Justluka)? Įdomu atsiliepimai, kaip kokybė?

Mane taip pat domina ax.gif Esan nužiūrėję NORA.
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2012 07 01, 08:19)
sveika,

mes turi gerus 7 metus baldus Justlukos gamintojo. Man kokybe ju pakankamai gera, o pufikiukai koki lengvi ir patogus...Tik jeigu renkates baldus su gobelenu ji reikia rinktis patvaresni (mes rinkomes ale patveresni), mums po 7 metu naudojimo ar mechaniskai pazeidem ar kaip bet vienoj vietoj atsirado skylute, kuria vaikai isdidino iki didesnes skyles tai teko adyti smile.gif kol nusipirksim kitus baldus, arba reiketu kitu atveju jau pertraukti. Siek tiek issisedejo, bet sofa naudojama kiekviena diena salione tai gal normalu...



QUOTE(Ingel @ 2012 07 01, 22:40)
Mane taip pat domina ax.gif Esan nužiūrėję NORA.


Mes tai buvom nusižiūrėję odini Vikinga, bet salone, viena puse taip negraziai susiraukslejusi buvo, o kita lygi, tai suabejojom.
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 06 29, 14:53)
Gal kas esat užsisakę odinius baldus iš Sofaplanet (Justluka)? Įdomu atsiliepimai, kaip kokybė?

Mes turim , tai del kokybes bent pas mus 6 metai tai mechanizmas viskas veikia , gan tvirti , ko nepasakysiu apie gobelena gal po triju metu per siules toks kaip issitrynes liko ar nusitrynes linijom
Atsakyti
Planuojam pirkti naujus svetainės baldus, radau tai, ko noriu ir kas tiks interjerui, bet... sėdima dalis, "rankenos", atlošai - nat.odos, tik nugara baldų ir šonai iš ekoodos, ką manot? Kaina už 3+1+1 nemaža, su nuolaida virš 6000, nesinori išmest po poros metų, noriu tikėt, kad svarbiausia, jog "naudojamos" vietos iš tikros odos, gal kas pakomentuotų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xzx @ 2012 07 08, 15:22)
Planuojam pirkti naujus svetainės baldus, radau tai, ko noriu ir kas tiks interjerui, bet... sėdima dalis, "rankenos", atlošai - nat.odos, tik nugara baldų ir šonai iš ekoodos, ką manot? Kaina už 3+1+1 nemaža, su nuolaida virš 6000, nesinori išmest po poros metų, noriu tikėt, kad svarbiausia, jog "naudojamos" vietos iš tikros odos, gal kas pakomentuotų?  4u.gif

As gal ir nelabai kokia patareja, nes po to, kai pati paturejau pora metu odinius baldus pradejau ju labai nemegti tongue.gif bet pas mane irgi buvo is sonu ekooda, tai tikrai jokiu vizualiu skirtumu nesimate smile.gif tiesiog siaip ir as ir mano drauge turejom sviesias sofas nusipirkusios, tai pas mane suo labai apniokojo, o pas ja vaikai, kad praktiskai nors ir nemazai moketa bet per pora metu vistiek apsidevi net ir naturali oda doh.gif tai as dabar kazkaip pamegusi gobelenu trauktas sofas, nes ir uzvalkalus galima skalbiamus uzsideti ir siaip man jaukiau ir sedet smagiau, bet cia jau skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xzx @ 2012 07 08, 16:22)
Planuojam pirkti naujus svetainės baldus, radau tai, ko noriu ir kas tiks interjerui, bet... sėdima dalis, "rankenos", atlošai - nat.odos, tik nugara baldų ir šonai iš ekoodos, ką manot? Kaina už 3+1+1 nemaža, su nuolaida virš 6000, nesinori išmest po poros metų, noriu tikėt, kad svarbiausia, jog "naudojamos" vietos iš tikros odos, gal kas pakomentuotų?  4u.gif


Gal kaina ir didoka, jei nugarinė dalis ir šonai eko odos. Galima už tokią kainą nupirkti visą komplektą iš natūralios odos.
Atsakyti
QUOTE(grison @ 2012 07 12, 17:02)
Gal kaina ir didoka, jei nugarinė dalis ir šonai eko odos. Galima už tokią kainą nupirkti visą komplektą  iš natūralios odos.

nu nu pasakykite ir man kur galima uz 6000lt visiskai naturalios odos nupirkti trivieti ir du fotelius? as irgi noreciau... seip kaina tikrai normali, ir praktiskai dabar visi gamintojai taip gamina, nugara is eco odos, o sedimoji dalis, porankiai ir atlosas is naturalios odos. Oda konstruojama ten, kur labiausiai trinasi. O beto, jeigu baldas stovi prie sienos kam ta nugarine dalis is naturalios odos biggrin.gif viskas cia normaliai
Atsakyti
QUOTE(vieracka @ 2012 07 19, 17:05)
nu nu pasakykite ir man kur galima uz 6000lt visiskai naturalios odos nupirkti trivieti ir du fotelius? as irgi noreciau... seip kaina tikrai normali, ir praktiskai dabar visi gamintojai taip gamina, nugara is eco odos,  o sedimoji dalis, porankiai ir atlosas is naturalios odos. Oda konstruojama ten, kur labiausiai trinasi. O beto, jeigu baldas stovi prie sienos kam ta nugarine dalis is naturalios odos  biggrin.gif viskas cia normaliai

paziurekit "juodajam alksnyje". 6300 ar 6500 mokejom pries metus uz trivieti, dvivieti ir foteli is naturalios odos. Kainos buvo labai krite. Gal dabar vel kiek i didziaja puse g.gif
Atsakyti