Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

QUOTE(Sophi @ 2011 11 06, 17:09)
Kodėl skęsit? Ketaus keptuvės - pačios geriausios thumbup.gif Tik "Floriol"ą reikia gerai įkaitint mirksiukas.gif


Žinokit nepasiginčysi, tikrai ne prasčiausia. Turėjau keletą įvairių keptuvių, tai po kiekvienos naudojimo ilgesnio, vis parsitempiu senikę ketinę. Tik kiek pili aliejaus, tiek maistas sugeria, jei ilgiau kepti reikia. Mėsytę apvoliotą pvz.
Ir dar susiduriu su problema tokia: kadangi nebe nauja ji, tai išorė labai apsinešusi. Išduosite, kuo valote?
Atsakyti
Vakar LITEXPO parooj prigriebiau WOLL keptuve. kainavo nepigiai, bet tikiuosi bus verta savo pinigu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2011 11 07, 14:49)
Vakar LITEXPO parooj prigriebiau WOLL keptuve. kainavo nepigiai, bet tikiuosi bus verta savo pinigu  bigsmile.gif

Parašyk įspūdžius po kepimo, labai idomu, aš irgi apie ją galvoju.
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2011 11 07, 14:23)
Parašyk įspūdžius po kepimo, labai idomu, aš irgi apie ją galvoju.


3 metus jau kepam ir vis dar džiaugiuosi Woll keptuve smile.gif tikrai verta tų pinigų.
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2011 11 07, 14:23)
Parašyk įspūdžius po kepimo, labai idomu, aš irgi apie ją galvoju.



Jau galiu pasidalinti ispudziais 4u.gif Vakar kepiau blynelius (mazus miltinius su obuoliais), siandien troskinau vistiena. Nu zinokit labai patiko keptuve wub.gif aliejaus blyneliams nepyliau, o tik tepiau keptuve laseliu aliejaus su silikoniniu tepuku, kuri irgi isigijau parodoje biggrin.gif siandien kepdama vistiena taip pat tik patepiau keptuve laseliu aliejaus su tuo teptuku ir kepe vistyte puikiai bigsmile.gif su Tefaliu senu savo vaje vaje kiek aliejaus pildavau. Tik jau gailiuosi, kad pagailejau pinigeliu keptuves dangciui doh.gif galvojau tiks nuo tefalio, bet si keptuve labiau plateja i virsu, tai dangtis netinka. Bet visada galima ji nupirkti, zinoma smile.gif As pirkau keptuve 26 cm, su rankena, kainavo 299 lt. o su dangciu kainuotu 350 lt. Idomu, kiek parduotuvei ji kainuoja su dangciu ax.gif
Atsakyti
Skaitydama susidomėjau WOLL keptuvėmis, matau, kad labai jau geri atsiliepimai. O kur Lietuvoje jų būtų galima įsigyti pigiausiai?
Atsakyti
As naudoju WOLL keptuve, brangiai kainavo, bet vertejo pirkti, man jinai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi, jau radau įvairių jų. Na, kainos nemažos, bet labai jau išgyrėt čia ją. Kaip tik ieškom naujos, tai gal nuspręsim įsigyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 08 lapkričio 2011 - 19:50
QUOTE(MUMMY112 @ 2011 11 07, 10:17)
Žinokit nepasiginčysi, tikrai ne prasčiausia. Turėjau keletą įvairių keptuvių, tai po kiekvienos naudojimo ilgesnio, vis parsitempiu senikę ketinę.  Tik kiek pili aliejaus, tiek maistas sugeria, jei ilgiau kepti reikia. Mėsytę apvoliotą pvz.

Gal vis dėlto nepakankamai įkaitinat g.gif
QUOTE
Ir dar susiduriu su problema tokia: kadangi nebe nauja ji, tai išorė labai apsinešusi. Išduosite, kuo valote?

Na, mano dar nesena, tai neapsinešusi. Iš vidaus iššluostau popieriniu rankšluosčiu, ir viskas - neplaunu. Kaime tai apsinešusi kaip reikalas, bet jai jau turbūt daugiau nei 50 m. Bet kepimui tas netrukdo biggrin.gif Ketų, manau, iš išorės galima valyti bet kuo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 11 08, 23:35)
Gal vis dėlto nepakankamai įkaitinat g.gif

Na, mano dar nesena, tai neapsinešusi. Iš vidaus iššluostau popieriniu rankšluosčiu, ir viskas - neplaunu. Kaime tai apsinešusi kaip reikalas, bet jai jau turbūt daugiau nei 50 m. Bet kepimui tas netrukdo biggrin.gif Ketų, manau, iš išorės galima valyti bet kuo ax.gif


Va tame pliusas didžiausias, kad nereikia jų labai saugoti, ir dar stabilus lydinys - nevalgai išsiskiriančių visokių dervų, nuodingų garų nekvėpuoji ir t.t. Esu mačiusi, kaip mamukas peiliu šonus iš išorės grandė. O paskui dar smulkiu švitriniu praėjo unsure.gif Nu nepatikėsit - paliko kaip nauja doh.gif Nesiryžtu...
Vis dėlto vakar kepdama bulvinius blynus galutinai nusprendžiau - nebelaidysiu lt ir nebepirksiu NIEKO NAUJO, o tai kasmet nusibodo galvą sukt dėl naujos keptuvės. Nu nebent kokią mažytę spirgučiams ar kiaušiniui. Jaučiu nerūdyjančio plieno.. Ir vėl iš naujo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, o kaip dėl keramikinės keptuvės? Noriu pirkti keptuvę ir atsikratyti tefloninės
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 08, 19:47)
Oi, jau radau įvairių jų. Na, kainos nemažos, bet labai jau išgyrėt čia ją. Kaip tik ieškom naujos, tai gal nuspręsim įsigyti thumbup.gif



naudoju keli metai, labai patinka thumbup.gif , tik išorinė pusė apsinešus, sunku išvalyti, gal kokios spec. priemonės reiktų, bet naudojimui netrukdo smile.gif , o dėl dangčio tai nieko ypatingo, prisitaikius tinkama kitokį pakaktų, pigiau but, nes nėra labai sunkus, jei ka troškini ant stipresnės ugnies tai dangtis kilojasi
Atsakyti