Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika interjere:

Taigi, taip paciai, kas yra dedama, i sildomas grindis, ta pati ir duso sienoj padaryt galima.Visa viena duso sienele, silta, is lauko puses. Pas vienus zmones maciau. Nerealiai suzavejo mintis...Nieko nesimato, ranksluosciai kabo ant dailuciu kabliuku wub.gif Dailus ranksluosciai wub.gif Silti silti wub.gif Ir jokiu gyvatuku, nieko... Tik sildomos grindys patalpoje , sildomos grindys paciam duse wub.gif bei ta silta siena wub.gif

Vyras pazadejo, kad galesim taip padaryt pas save thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 04 27, 22:57)
Taigi, taip paciai, kas yra dedama, i sildomas grindis, ta pati ir duso sienoj padaryt galima.Visa viena duso sienele, silta, is lauko puses.

turit omeny dušo kažkokia pertvara? nes mano dušas - stiklinis biggrin.gif
tai norint tokios šildomos sienos, reikia dušo sienelę specialiai konstruot. tai jau projektuojant reikia numatyti dušą nišoje arba tą specialią pertvarą-sienutę kažkuriam kampe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 28 balandžio 2016 - 08:06
QUOTE(Rutele_S @ 2016 04 27, 22:57)
Taigi, taip paciai, kas yra dedama, i sildomas grindis, ta pati ir duso sienoj padaryt galima.


Kaip gaila, kad šitos idėjos neužmačiau anksčiau. Galima gi ne būtinai dušo pertvarą, galima vonios kambario sienos gabalą padaryti šildomą - tauposi vieta, nereikia sukti galvos dėl gyvatuko.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 04 28, 10:10)
Kaip gaila, kad šitos idėjos neužmačiau anksčiau. Galima gi ne būtinai dušo pertvarą, galima vonios kambario sienos gabalą padaryti šildomą - tauposi vieta, nereikia sukti galvos dėl gyvatuko.

Taip. Galima ir siena,kur kabės rankšluosčiai.
Na mano dušas tik duris stiklines turės tai aš sienele viena tikrai ta šildoma darysiu. Būtent, neužims gyvatukas vietos.. Nežinojau ir aš apie tai,tik prieš kokį mėnesį pamačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 04 28, 13:19)
Taip. Galima ir siena,kur kabės rankšluosčiai. 
Na mano dušas tik duris stiklines turės tai aš sienele viena tikrai ta šildoma darysiu. Būtent, neužims gyvatukas vietos..  Nežinojau ir aš apie tai,tik prieš kokį mėnesį pamačiau smile.gif

Gal ir graziau nie kabantis gyvatukas, bet... Ar jums nebuna ekstriniu situaciju kai reik kazka greit isdziovint doh.gif Slapi vaiku triusikeliai ar kruvos drabuziu po lietaus ? Man tai be gyvatuko niekaip nesigauna gyvent biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2016 04 28, 13:35)
Gal ir graziau nie kabantis gyvatukas, bet... Ar jums nebuna ekstriniu situaciju kai reik kazka greit isdziovint  doh.gif  Slapi vaiku triusikeliai ar kruvos drabuziu po lietaus ? Man tai be gyvatuko niekaip nesigauna gyvent biggrin.gif

Būna,bet bus ir el džiovykle , prie skalbimo mašinos (kitoj patalpoj) ir turim tiesiog el radiatorių jei jau taip ekstra ekstra galima ir ta išsitraukti iš spintos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 04 28, 13:19)
Taip. Galima ir siena,kur kabės rankšluosčiai. 
Na mano dušas tik duris stiklines turės tai aš sienele viena tikrai ta šildoma darysiu. Būtent, neužims gyvatukas vietos..  Nežinojau ir aš apie tai,tik prieš kokį mėnesį pamačiau smile.gif

Bet ką reiškia pažiūrėti nestandartiniu kampu... Mano dušinė kaip pas Jus - sienos ir stiklinės durys. Vietos labai mažai. Kai darė šildomas grindis, sukau galvą dėl gyvatuko, nu nėr jam vietos.
Tai dabar belieka nebent ant veidrodžio sienos, kuri vienintelė liko neužbaigta el.tinklelį dėti.


Dėl ekstra džiovinimo pirma mintis džiovyklė.
Atsakyti
Merginos? Užduosiu baisiai kvailą klausimą. Nesveikai kvailas, bet niekur nerandu, gal nežinau, kaip ieškot biggrin.gif

Klasikiniuose interjeruose dažnai sutinkami tokie reikalai ant sienų - nežinau kaip pavadint, filingai gal?

user posted image

Kas tai yra? biggrin.gif

Jie yra senoviniuose interjeruose, ten baroke visokiam, o ir šiais laikais užsienio iliustracijose matosi - o LT kažkaip bent jau gyvai nemačiau.

Ar jie turi kokią nors funkciją, ar yra tiesiog kaip kokios gipsinės rozetės aplinkui lempą - dėl gražumo, ir tiek? Ar gal turėjo tą funkciją kažkada seniai, bet prarado? Ten... Iš kokios kitokios medžiagos būdavo daroma, ar spinta imituojama kur jos nėra, ar kaip?

O dabar LT tai naudojama? Taip, kad gražu būtų? Ne kur tarybiniam daugiabuty greta gipsatūrų biggrin.gif

Gal kas galėtų plačiau apie tai pasisakyt, nes visaip žiūriu ir jaučiu, kad nesuprantu aš šito interjero elemento. O jis gi klasikinis? Ta prasme, čia tinkama vieta apie jį klausti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 balandžio 2016 - 17:53
QUOTE(Noa @ 2016 04 29, 18:40)
Merginos? Užduosiu baisiai kvailą klausimą. Nesveikai kvailas, bet niekur nerandu, gal nežinau, kaip ieškot biggrin.gif

Klasikiniuose interjeruose dažnai sutinkami tokie reikalai ant sienų - nežinau kaip pavadint, filingai gal?

user posted image

Kas tai yra? biggrin.gif

Jie yra senoviniuose interjeruose, ten baroke visokiam, o ir šiais laikais užsienio iliustracijose matosi - o LT kažkaip bent jau gyvai nemačiau.

Ar jie turi kokią nors funkciją, ar yra tiesiog kaip kokios gipsinės rozetės aplinkui lempą - dėl gražumo, ir tiek? Ar gal turėjo tą funkciją kažkada seniai, bet prarado? Ten... Iš kokios kitokios medžiagos būdavo daroma, ar spinta imituojama kur jos nėra, ar kaip?

O dabar LT tai naudojama? Taip, kad gražu būtų? Ne kur tarybiniam daugiabuty greta gipsatūrų biggrin.gif

Gal kas galėtų plačiau apie tai pasisakyt, nes visaip žiūriu ir jaučiu, kad nesuprantu aš šito interjero elemento. O jis gi klasikinis? Ta prasme, čia tinkama vieta apie jį klausti? biggrin.gif

Sutinku aš tokių dalykų ir gan dažnai. Pas mus vadinama tiesiog panelėmis smile.gif
Ir jos yra dėl grožio. Gal kažkiek praktiškumo. Pvz laiptinėje,nuo jų lengviau nuvalyti kokius vaikų klecku nei nuo dažytos sienos.. Čia pas mus jos medinės. Na gal faneruotos, ar kokios kt medžiagos bet tikrai ne gipsas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 04 29, 17:19)
Sutinku aš tokių dalykų ir gan dažnai. Pas mus vadinama tiesiog panelėmis smile.gif
Ir jos yra dėl grožio.  Gal kažkiek praktiškumo. Pvz laiptinėje,nuo jų lengviau nuvalyti kokius vaikų klecku nei nuo dažytos sienos..  Čia pas mus jos medinės.  Na gal faneruotos, ar kokios kt medžiagos bet tikrai ne gipsas smile.gif

Bet cia gali but tik is apvadu padaryta kaip pas femme, nebutinai medines paneles.
tarkim as tokiu principu nors ir ne sienas, bet veidrodi esu pasidariusi blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilze: 29 balandžio 2016 - 18:40
Tiksliai, esu mačius medinių. Bet tas tai aš supratau, nes jos tokiose zonose, kur labiau apsipirštuoja, tai tos man neužkliuvo biggrin.gif

Pirmą kartą į jas atkreipiau dėmesį Rundalės rūmuose. Ten barokiniai rūmai, ir tos panelės - che, man norisi sakyt, sektoriais suskirstytos sienos biggrin.gif - visur. Kadangi barokas ir rūmai, tai ten visokiom gėlytėm aplipintos, paauksuotos ir visokios, bet esmė ne tame. Esmė tame, kad gidė pasakojo, kad tos panelės kai kur slepia slaptas dureles. Mat, ten slapta koridorių sistema, kuria vaikšto tik tarnai, jie nematomai įeina, nematomai išeina, kai, pvz. reikia pakeisti ponios šikpuodį, nes kanalizacija baroko laikais buvo ne kažką biggrin.gif Neisi gi per menes su ponios šūdu biggrin.gif

Tai ar dabar tai tiesiog poniškas atributas, ar gal tikrai ir dabar naudojama kam nors paslėpti? Spintai su meilužiu, juk slepia juos kažkur žmonės biggrin.gif


Aš kodėl klausiu.
Pas mus yra tokia viena bjauri siena. Gipskartoninė kol kas. Žodžiu, ten bus dvejos durys ir įleista spinta, tiksliau, matysis jos durys. Bet ne simetriškai, o: durys, pusmetris, durys, pusmetris, spinta, sienos pabaiga. Ir ta spinta niekaip o niekaip neįsipaišo į tų durų aukštį - ji už jas aukštesnė. Man sako - daryk slankiojančią sistemą. Mat, ji rūbams skirta ir didoka. Bet kaip tai turėtų atrodyt... Klasikine prasme? Kad ir ne klasikine prasme pagalvojus, nuo tokio derinio mane siaubas apima...

Tiek tenusprendžiau, kad viskas bus balta, bet ką su tais aukščiais daryt? Ir kokios spintos durelės turėtų būti? 169 plotis tos spintos. Taigi trys durys. Be ryšio visiškai.

Tai galvoju - gal su tais... Panelėmis, arba panelių imitacijomis eitų kokią konstrukciją ant sienos suimituot? kaip nors užkelt tą durų viršų... Bet jį ne tiek daug išeitų kelt, nes aukštis tai bus tik koks 270. Be to, žalio supratimo neturiu, ar ten yra kokios taisyklės, kaip tai daroma, ar tiesiog ką bedarysi, vis didesnė nesąmonė gausis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vilze @ 2016 04 29, 19:29)
Bet cia gali but tik is apvadu padaryta kaip pas femme, nebutinai medines paneles.

Va va, apie tai klausiu biggrin.gif

Bet tie kvadratukai turi būti kažkokių proporcijų? Ne belekokie?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 balandžio 2016 - 18:43
QUOTE(Noa @ 2016 04 29, 17:46)


Va va, apie tai klausiu biggrin.gif

Bet tie kvadratukai turi būti kažkokių proporcijų? Ne belekokie?

Tai kazkokios proporcijos turi but
https://www.google.c...panel mouldings
Atsakyti