Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

QUOTE(saulyteee @ 2016 05 03, 10:20)
4u.gif ačiū atsakiusioms 4u.gif
dėtumėm paprastas, be jokių ten išlinkimų.. bet su pora žmonių aplinkoje pakalbėjau..tai visi gąsdina dėl tarpelių g.gif  kad juos sunku valyt..  g.gif tarpelius dėtume ne šviesius g.gif  o gal ir glaistas koks spec padėtų tuo klausimu, kad į tuos tarpelius neprilįstų g.gif  dėkui 4u.gif

Daryčiau kiek įmanoma siauresnius tarpelius, jei neramu. Aš apskritai nelabai suprantu tų pasakymų, kad sunku valyti paskui tarpelius. O tai vonioje kaip tada? Ten irgi plytelės dažniausiai būna, irgi valyti reikia. Pas mus namie plytelės, pas tėvus irgi, kažkaip nė karto neteko tarpelių šveist . Iki šiol užteko paprasto plytelių pravalymo. Nzn ką tokio reikia daryti, kad ten reiktų gramdyt ir sunkt galvą, kaip išvalyti. Kas bebūtų dėta tarpe tarp spintelių, viską reikės prižiūrėti ir valyti.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 05 03, 10:38)
Daryčiau kiek įmanoma siauresnius tarpelius, jei neramu. Aš apskritai nelabai suprantu tų pasakymų, kad sunku valyti paskui tarpelius. O tai vonioje kaip tada? Ten irgi plytelės dažniausiai būna, irgi valyti reikia. Pas mus namie plytelės, pas tėvus irgi, kažkaip nė karto neteko tarpelių šveist . Iki šiol užteko paprasto plytelių pravalymo. Nzn ką tokio reikia daryti, kad ten reiktų gramdyt ir sunkt galvą, kaip išvalyti. Kas bebūtų dėta tarpe tarp spintelių, viską reikės prižiūrėti ir valyti.


100 proc. pritariu.
Būna gi pedantiškų su erelio akim žmonių, kuriuos kiekvienas taškelis plėmelis nervina.
Potencialiai kokie burokėliai užtiškę ant paprasto balto glaisto, ir ilgesniam laikui palikti, turėtų palikti dėmę.
Saulyteee, mažiau dėmių bijo ir lengviau valosi epoksidinis glaistas, bet yra meistrų, kurie nemoka su juo dirbti, todėl atkalbinėja. Ir jis gerokai brangesnis, bet kiek te reikia virtuvei. Be to šiais laikais yra superinių siūlių valiklių ir impregnantų (ne apie delfiną kalba smile.gif )
Atsakyti
Ir as mastau, ar plyteles deti (tokias vos vos grubletas) ar visdelto plokste g.gif
Atsakyti
Aš tai dėsiu plyteles ir reikalausiu purvo spalvos glaisto. Ir ką tada man tas purvas padarys, ha ha ha!!!

Merginos? O kiek konkrečiai kainuoja granito stalviršis? Ką tik va su vienu diskutavau. Gyvai. Tai dievulėliau, jei stalviršis ne granitas - nu tai jau fig, pšeprašem, o ne virtuvė. Žo, jei neturi pinigų ant granito, tai neužsiiminėk išvis remontais ir nejuokink žmonių, gera virtuvė prasideda nuo granito, o visa kita - priedai, be kurių galima apsieiti, nuo akmens amžiaus taip buvo!

O va KIEK kainuoja, tai ir nepasakė. Daug, priklauso, ko norėsi, bla bla, įprastos statybininkiškos šnekos. Gal kas žinot, ką čia man taip išreklamavo? Gal ten kaina kaip to šaldytuvo, tai tada būčiau jam pasakius iškart, kur eit, o dabar nepasakiau ir abejoju biggrin.gif Turiu pažįstamą kapininį, bet nelabai pažįstamas, taigi nenoriu taip iš lempos klaust - pvz. jei kad ir geras pažįstamas man padarytų tam šaldytuvui kad ir 20 proc. nuolaidą, aš vis viena jo neįpirkčiau. Taip gal ir su tuo antkap... stalviršiu? biggrin.gif

Nors taip tai granitinis stalviršis labai gerai atskleistų mano požiūrį į virtuvę - kai imu valgyt daryt, užsimanau dvėst biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 gegužės 2016 - 13:36
QUOTE(Noa @ 2016 05 03, 14:33)

Praskaidrinot dieną biggrin.gif

Kiek domėjaus, su apdaila ir montavimu nuo 300 eur kvadratas. Įdomesnio ne kiniško nuo kokių 450 iki 750, va tokio labradorito

Pas kapinių akmenorius, spėju, gali būti ir pigiau, bet akmens pasirinkimas bus mažesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 03 gegužės 2016 - 13:47
QUOTE(Tanite @ 2016 05 03, 10:38)
Daryčiau kiek įmanoma siauresnius tarpelius, jei neramu. Aš apskritai nelabai suprantu tų pasakymų, kad sunku valyti paskui tarpelius. O tai vonioje kaip tada? Ten irgi plytelės dažniausiai būna, irgi valyti reikia. Pas mus namie plytelės, pas tėvus irgi, kažkaip nė karto neteko tarpelių šveist . Iki šiol užteko paprasto plytelių pravalymo. Nzn ką tokio reikia daryti, kad ten reiktų gramdyt ir sunkt galvą, kaip išvalyti. Kas bebūtų dėta tarpe tarp spintelių, viską reikės prižiūrėti ir valyti.



QUOTE(Y2K @ 2016 05 03, 10:56)
100 proc. pritariu.
Būna gi pedantiškų su erelio akim žmonių, kuriuos kiekvienas taškelis plėmelis nervina.
Potencialiai kokie burokėliai užtiškę ant paprasto balto glaisto, ir ilgesniam laikui palikti, turėtų palikti dėmę.
Saulyteee, mažiau dėmių bijo ir lengviau valosi epoksidinis glaistas, bet yra meistrų, kurie nemoka su juo dirbti, todėl atkalbinėja. Ir jis gerokai brangesnis, bet kiek te reikia virtuvei. Be to šiais laikais yra superinių siūlių valiklių ir impregnantų (ne apie delfiną kalba smile.gif )



QUOTE(Noa @ 2016 05 03, 14:33)
Aš tai dėsiu plyteles ir reikalausiu purvo spalvos glaisto. Ir ką tada man tas purvas padarys, ha ha ha!!!

Nu va, nuraminot dėl plytelių thumbup.gif reiks savaitgalį apvažinėt parduotuves, pasižiūrėt tų spec. ploviklių ir kt bigsmile.gif
o aš granito kaip tik nenoriu biggrin.gif tai š tada mano virtuvė bus biggrin.gif mus netgi gundp plieniniai stalvirščiai biggrin.gif pas draugus yra, nugi ir gražu biggrin.gif bet čia dar galvosim bigsmile.gif nes patys baldai bus daug vėliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 05 03, 14:49)
Nu va, nuraminot dėl plytelių thumbup.gif  reiks savaitgalį apvažinėt parduotuves, pasižiūrėt tų spec. ploviklių ir kt bigsmile.gif 
o aš granito kaip tik nenoriu biggrin.gif  tai š tada mano virtuvė bus biggrin.gif  mus netgi gundp plieniniai stalvirščiai biggrin.gif  pas draugus yra, nugi ir gražu biggrin.gif  bet čia dar galvosim bigsmile.gif  nes patys baldai bus daug vėliau g.gif


Plienas faina, bet irgi nepigu, o antra, jei imti tą gamybinį-prekybinį, tai teplus kaip velnias (darbe turim, žinau), jei pergyvenat dėl siūlių, tai čia daug baisiau biggrin.gif O ar yra LT specialiai šlifuoto plieno stalvirčiams buičiai, tai labai abejoju. kažkada itališką psl. kažkokį atkasiau, tai ar ne 5 skirtingi plieno šlifavimai buvo.
Atsakyti
Labas.
gal kokiu protingu pastabu turit del virtuves? Lubu aukstis 2,70m , iki pat lubu nebus, nes su savo ugiu nepasieksiu.
Prie lango sienos ilgis 3.4, kita-2.6.
Ir labai atsiprasau uz toki paveiksleli, per tel. Niekaip kitaip nepavyko sad.gif.
Aciu kas pakomentuosit 4u.gif

user posted image

Patalpų planas toks.
user posted image

Dešinėj sienoj "skylė" liks ir ta siena bus laisva, nebent koki 1-2 vietu pusryciu staliuka pasidesim, bet cia ateity.
Atsakyti
Nu mes jaucia diskutavom apie granita biggrin.gif As sisisudinau virtuve nes nedariau granito doh.gif Tai man atsaukt gal baldus lotuliukas.gif Jei is tikro- man pazystamas uz apie 4 metrus paskaiciavo apie 700 euru, bet cia savikaina praktiskai.Pasikartosiu- nepatiko man spalvos nors tu ka g.gif Kvarcito as jau neipirkau schmoll.gif O del tu standartiniu stalvirsiu - ka as zinau- gyvenau 20 metu- nu valgis nuo jo gaminamas nei pablogejo nei pagerejo .Tikiuos taip ir ateity bus unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
praėjusi savaitė buvo labai darbinga, nebuvau prisijungusi, tad grįžtu į pokalbius. Ačiū pasisakiusioms smile.gif

jau davėme užstatą ir pasirašėme sutartį virtuvinio gamybai. thumbup.gif dabar reikia išsirinkti buitinę techniką.. ax.gif


QUOTE(Juodai @ 2016 04 29, 09:20)
Bet čia juk ne visas planas... Visą įkelkit, kad visos sienos matytųsi  smile.gif .
O ne paslaptis, kiek kartų per savaitę pas Jus svečiai lankosi? Dėl svečių įsirenginėjat namus? Pasisėdėjimui kavos staliukas būtinas? Man rodos sofos užtenka...



viso neturiu, bet vakare, po darbo, per kompiuterį pabandysiu pabraižyti.

butas mūsų mažas, viso 44kv.m., taigi kažko daug išpešti neišeina. Svečiai pas mus lankosi gan dažnai, mėgstame pasisėdėjimus, tad todėl ir pirkome didelį kampinį, kad būtų vietos kur susėsti, o ir patys mėgstame vakarais atsigulti prie tv, abiems vietos pakanka kojas ištiesti smile.gif prie kavos staliuko valgome gal kokius 5 metus, tačiau norime atskiros zonos, ir dar, kad staliukas aukštesnis būtų, todėl ir nusprendėme bariuką daryti. Nuo sofos krašto iki baro pradžios bus 60cm tarpas, nuo lango iki baro, taip pat 60cm, manau, dar dar variantas smile.gif turėtume daugiau erdvės, tikrai baro nedaryčiau, bet yra, kaip yra. Tai bus 2 asmenų valgymo zona. Barą darome tik dėl to, tikrai ne dėl to, kad daugiau darbastalio ploto turėtume smile.gif


QUOTE(Y2K @ 2016 04 29, 11:16)
Kaip supratau, Sandruskaaa aktualu valgymo vieta tik 2 suaugusiem žmonėm. Iš patirties, per dieną prie valgomojo stalo praleidžiamas laikas bus kelis kartus trumpesnis, nei laikas patogiai įsitaisius ant sofos, todėl nelogiška aukoti šią vietą vardan valgomojo stalo.  Sofa didoka, bet tai negi mesi, kol nesusidėvėjo. Gal mažiau skausminga pakeisti kavos staliuką į kitą, reguliuojamo aukščio. Tiesa jie brangoki.
Arba daryti ištraukiamą biggrin.gif, aukštį galima daryti normalaus stalo.


tikrai taip, valgysim dviese smile.gif kavos staliuko taip pat nenoriu pakeisti, reikia ir ten vietos, kad būtų kur užkandžius padėti, kai svečiai ateina smile.gif mūsų butas pritaikytas jaunai šeimai, ateityje planuojame keltis į kitą būstą 4u.gif


QUOTE(dives @ 2016 04 29, 14:52)
Tikrai.tik nedekit to baro stalo...turejau kazkada labai panasiai, nesamone, nepatogu,


na, kodėl nepatogu, pritūpt pavalgyt prie normalaus aukščio bariuko geriau, nei susilenkus prie kavos staliuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruskaaa @ 2016 05 03, 16:42)

jau davėme užstatą ir pasirašėme sutartį virtuvinio gamybai.  thumbup.gif  dabar reikia išsirinkti buitinę techniką..  ax.gif


Kiek kainuos jums tas virtuvinis džiaugsmas?

Man kaip paskaičiavo, pradedu galvot, kad gelis metšus gal kavinėse pavalgysim. Pigiau bus hihihi.gif

Noa, aš tai dar apie tokį slaviršį prisiskaičiau, kurį meistrai kompaktu vadina biggrin.gif

O granitas tai neeeee.... Kapais atsiduoda, dievaži...
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 05 03, 17:43)
Kiek kainuos jums tas virtuvinis džiaugsmas?

Man kaip paskaičiavo, pradedu galvot, kad gelis metšus gal kavinėse pavalgysim. Pigiau bus hihihi.gif


palyginus dar proto ribose kaina smile.gif apie 2300e gausis ir aišku plius buitinė.
Atsakyti