Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

Noa, na dar pasitaiko tokių akmens amžiaus baldininkų, kurie jokių vizualikų išvis nedaro ir daryt nemoka. Mano kolega neseniai vienam tokiam spintą braižė, papildomai užsidirbo, nes klientė paprašė vizualizacijos, o baldininkas ko gero vargiai kompiuteriu naudotis moka. Ką jau ten apie virtuves kalbėti. Aš kadangi mėgstu krapštinėtis, pati pasidėliojau nemokamoj programėlėj, o jau galutinį variantą aišku baldininkas turi pateikti.
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 05 27, 12:21)
Gal galit pasakyti kokio diametro yra virsutiniu spinteliu rankeneles? Siuo metu man labai aktualus klausimas, nes ir stalciuose planuoju tokias deti po dvi is sonu, graziau aisku mazesnes, bet bijau, kad bus nepatogu pvz vyrui su stambesnem rankom pirstus uzkisti g.gif

34 mm kataloge raso
Papildyta:
QUOTE(pajūrys @ 2016 05 27, 12:59)
O man renka jau savaite baldus  lotuliukas.gif  doh.gif  3 stalvirsi keite  cool.gif Paskum gal jau kita savaite reiks pabaigt apdaila ir gal ziu birzelio antroj savaitej galesiu naudotis  g.gif

man per 1 diena sumontavo, ryte kokia 10 atvaziavo vakare apie 20 atsisveikinom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 05 27, 14:23)

Tie, kur pavieniui dirba, jei net moka vizulkes piešti, matyt laiko nelabai tam turi. Kita vertus, geriau tegu teisingai frezą valdo nei kompą. Aš susidūriau su dizainere, kuri brėžinius daro kompu (dar klausimas, ar pati), o vizualizacijas paišo ranka biggrin.gif , tiesa, man jų nelabai ir reikėjo.

Noa, brėžinius galima tiesiog ant milimetrinio popieriaus pačiai pasibraižyti, nėr tie dizainerių piešti panacėja. O va ta vieta, kur apie lankstus ir stalčius - tai purtyčiau, kad konkretizuotų pavadinimus - bo susuks poto kitaiskus arba low endą to paties Blumo, o skirtumas yra. Diskutavom ne taip senai dėl metabox vs. tandembox stalčių, net į pradžią Dešimtuko (man regis, jis baldžius) paaiškinimą įdėjau.
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 05 27, 12:38)
Kodėl keitė  unsure.gif

Kaip pamatyti, kad keisti reikia?

Nu pastate- truksta 1 cm kazkur dingo- plytkes islenda.Paskui negraziai palei siena suleido- matosi tustumos, nes nupjove negerai.Tai liepiau is naujo nauja stalvirsi vest ir pjaut normaliai.

Nu renka ilgai, nes stalvirsio lauke, paskiui keite, paskui vel keite. Da visokiu ten problemeliu - nu gi nelygu visur, nors tiek lyginta ir gimdyta biggrin.gif

Daba su projektavimu - tai kokius 6 men pati deliojau mintis, projektavausi, nagrinejausi- kas pas mane buvo, ko noreciau, ka keisciau, kas aplengvins mano kasdienybe. Paskui kvieciau baldininkus- sakiau ko noriu- ka jie siulo, ka gal geriau padaryt nei as nsumasciau, gine baldininke.Susitarem kokia furnitura.Kokio noriu stalvirsio( nu kainos nezinojau, bet zinojau , kad man jo reiks tai ir uzsakiau - bet ne marmuras ir ne granitas, tai susimokesiu).
Nu ka- atsiunte vizualizacija- koregavom, as idejas stumiau, man jas kai kurias atmete, nes biski nusisnekinejau.Kazkur jau minejau del grozio aukojau kai ka. Nu sumokejau avansa ir laukiau.Ai da nuveziau i baldu salona ir pirstu parodziau frezavimo pavyzdi, kad ne duok die man riebu lietuviska nepadarytu.
Nu o del rankeneliu- tai pati nusipirkau susiskaiciavusi kiek ten ju reiks.
Atsakyti
QUOTE(VINIpooch @ 2016 05 27, 13:41)
34 mm kataloge raso
Papildyta:

man per 1 diena sumontavo, ryte kokia 10 atvaziavo vakare apie 20 atsisveikinom smile.gif

Gal galit imesti nuoroda, ar jos juodos?
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 05 27, 15:52)
Gal galit imesti nuoroda, ar jos juodos?

ne juodos, ale sendintos.. http://books.gammafi.../ranken2016/#66
Atsakyti
Man tai dizainere viska projektuoja unsure.gif vizulkiu nedaro, jos mano galvoje. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 05 27, 14:05)

Jaučiu, aš paprašysiu tiesiog suprojektuoti man virtuvę, nepriklausomo projektuotojo, nes jau atvirai pasakius biesina visokie rekomenduoti dingstantys.

o kur tokį rasite? g.gif jis dar irgi savo dalį pasiims už projektavimą g.gif unsure.gif
Papildyta:
p.s. draugai pasakojo, kad jiems dizainerė-architektė suprojektavo virtuvę ir spintą.. tai projektavimas 150eur unsure.gif
Atsakyti
Merginos, gal galėtumėte patarti, kur pigiau nusipirkti keraminę kriauklę? Kur didžiausias pasirinkimas?
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2016 05 27, 10:57)
Man taip pat atrodo logiškiau ne 2 stalčius atidarinėti,o vieną. Nebent kažkam labai negražu, čia jau skonio rekalas.


Pas mane keturi stalčių blokai su vidiniais. Labai patenkinta. Tiesa, aš šeimyną keistą turiu, kuri nenori indaplove naudotis ir viską rankom plauna, tai keli pagrindiniai įrankiai visada stovelyje ant stalviršio stovi. Tokiu atveju, dėl kiekvieno šaukštelio stalčiaus atidarinėti nereikia. O šiaip labai patinka vidiniai - ir gražu ir patogu. Svarbu tinkamai susidėlioti, kur daryti, kad atsidarytų vidinis pirmiausia, kur apatinis.
Per tris mėnesius neišlindo jokių nepatogumų virtuvės naudojime apskritai. Labai pasiteisina pakeliamos viršutinių spintelių durelės, daugybė stalčių, šiukšlinės stalčiuje, stalčius po kriaukle smulkmei
Vienintelis pralėkimas - maišytuvas su žarna. Kad su žarna tai ok, patogu, nors ir nesulenda atgal pati - sukišti reikia. Nefaina tai, kad jis skirtas aukštam spaudimui, pas mus kaime tokio nėr, tai vanduo bėga srove - per silpnas spaudimas, kad maišytų su oru.
Kaitlentė po langų gėrių gėris. Dabar įpratau viską ten šalia pjaustyti, tai ir pro langą paspoksau kartu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 27 gegužės 2016 - 18:56
QUOTE(rarity @ 2016 05 27, 19:55)

Vienintelis pralėkimas - maišytuvas su žarna. Kad su žarna tai ok, patogu, nors ir nesulenda atgal pati - sukišti reikia. Nefaina tai, kad jis skirtas aukštam spaudimui, pas mus kaime tokio nėr, tai vanduo bėga srove - per silpnas spaudimas, kad maišytų su oru.


Kiek pamenu pas jus yra Hansgrohe Focus 31815000 maišytuvas. Jis neturi pamaišymo su oru, nes jo srovės yra tokios: laminar spray ir shower spray. Laminar tai reiškia vientisa srovė, be sūkurių, oro burbuliukų ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2016 05 25, 11:02)
Kai mūsų šeimynėlė - milžinų, tai man iškart krito į akis, stalviršis ar ne per žemai.


Kokio ūgio esat ir kokio aukščio stalviršį turit?
Atsakyti