Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Noa @ 2016 05 27, 11:57)
Ir visa kita vonioje irgi yra brangus dalykas biggrin.gif Santechnika, plytelės, nėr vonioj nieko pigaus biggrin.gif

Nu santechnikos visokios yra, kaip ir plytelių visokių. Be abejo ir spintelių kokiuose senukuose pigių yra, bet viskas galutiniame rezultate atsimuša į vaizdą ir kokybę.
Atsakyti
O galite man paaiskinti skirtuma tarp pigios kriaukles ir brangios? tiesiog buvome neseniai Latvijoje, ten labai labai panasaus stiliaus kriaukles buvo uz 32 eur, o kitos, uz 160 eur ir daugiau...kadangi latviskai neskaitom, tai net negaliu pasakyti, kas buvo aprasyme parasyta biggrin.gif kas gali atsitikti su ta kriaukle, kad toks skirtumas? nes mums is vaizdo tinka ir ta pigi, bet gal mes kazko nezinom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2016 05 27, 14:44)
O galite man paaiskinti skirtuma tarp pigios kriaukles ir brangios? tiesiog buvome neseniai Latvijoje, ten labai labai panasaus stiliaus kriaukles buvo uz 32 eur, o kitos, uz 160 eur ir daugiau...kadangi latviskai neskaitom, tai net negaliu pasakyti, kas buvo aprasyme parasyta  biggrin.gif  kas gali atsitikti su ta kriaukle, kad toks skirtumas? nes mums is vaizdo tinka ir ta pigi, bet gal mes kazko nezinom? g.gif

Viskas susiveda į paviršiaus lygumą (nuo to priklauso nešvarumų kibumas), pagaminimo sudėtingumą, dizainą, gamintojo vardą. Aprašymuose niekas nieko nerašo apart pavadinimo, matmenų, koks montavimo tipas ir pan.
Atsakyti
Gal kas pirko lietuviskas KYMA vonias? g.gif Sako jos niekuo nenusileidzia RAVAK'inems. Mane jos labai domina.
Dar domina klausimas, kaip protingai vonios pataisomos plytelemis, kai paliekamas priejimas po vonia? Kazkaip pora plyteliu tik apsilikonuoja, ant kazkokiu magnetu deda, ant OSB plokstes klijuoja.
Trecias svarbus klausimas, kaip tureti virstinkini duso stova su duso galvute nuimama (su slanga), jei ivadas ant gretimos sienos virs vonios krasto bus iskiles siek tiek. Kaip atsivesti slangeles i kita siena? Dauzyti per gipsa ir mura panasiai kaip vedant elektros laidus ir tada uzglaistyti? Bet kaip tada tvirtintusi duso maisytuvas ant tos kitos sienos? g.gif
Atsakyti
Sveikos.. gal kas rinkotės ventiliatorių į vonią? gal ką patarsit? į ką atkreipiat dėmesį rinkdamosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 05 31, 10:48)
Sveikos.. gal kas rinkotės ventiliatorių į vonią? gal ką patarsit? į ką atkreipiat dėmesį rinkdamosi? g.gif

Rinkoje vieni geresnių yra Soler&Palau firmos vonios ventiliatoriai. Pigesni veiks tiek, kiek bus įjungti, brangesni gali būti su laikmačiu arba su laikmačiu ir drėgmės jutikliu. Rinkdamasi atkreipkit dėmesį į oro srautą, energijos suvartojimą, garso lygį, saugumo klasė turi būti IP45.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 05 31, 11:09)
Rinkoje vieni geresnių yra Soler&Palau firmos vonios ventiliatoriai. Pigesni veiks tiek, kiek bus įjungti, brangesni gali būti su laikmačiu arba su laikmačiu ir drėgmės jutikliu. Rinkdamasi atkreipkit dėmesį į oro srautą, energijos suvartojimą, garso lygį, saugumo klasė turi būti IP45.

ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Ar kas klijavot vonioj po veidrodžiu šildantį el.kilimėlį nuo rasojimo? Pasiteisino?
Arba gal kas turit veidrodinę plokštę - infrared šildytuvą?

Pas mane grindys tik el.šildomos, gyvatuko nėra, tai ir mastau, gal su veidrodžiu dar papildomą šildymą įsabačinti...Kilimėlis ima apie 100W/val, šildanti plokštė mano patalpos dydžiui apie 300, bet dizainas nelabai ir dar brangiai kainuoja.
Atsakyti
Gal esat uzmate tokio tipo praustuvu http://voniosnamai.l...ite-nadja-1100c bet kad tas priekinis krastelis akmens mases butu plonesnis? Kiek randu po 5 cm bet man toks storas negraziai ziurisi, kai uzsideda ant spinteles, o va po 1-2 cm jau grazu
Atsakyti
4u.gif Kur galima butų pasižiūrėti ant dušo kabinos stiklo pakabinamų lentynėlių (kometikai)?
Mačiau SENUKUOSE yra, bet tokie kinietiški, norėčiau kokybiškesnių.
Gal kuri užmatėte ir galėtumėte patarti
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 06 04, 09:26)
Gal esat uzmate tokio tipo praustuvu http://voniosnamai.l...ite-nadja-1100c bet kad tas priekinis krastelis akmens mases butu plonesnis? Kiek randu po 5 cm bet man toks storas negraziai ziurisi, kai uzsideda ant spinteles, o va po 1-2 cm jau grazu


sitais blu praustuvais ir as domejausi, jie turi ir plonu http://www.blu.lt/lt/praustuvai/

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 06 04, 23:54)
sitais blu praustuvais ir as domejausi, jie turi ir plonu http://www.blu.lt/lt/praustuvai/

Vienintelis Genoa tinka pagal forma ir ismatavimus, bet 200 eu doh.gif mum gana didelio reik apie 90 cm, o taip dar norisi akmens mases ir plonu krasteliu, va ir kaina doh.gif arba pirksiu uz 80 euru keramakini made in china blush2.gif
Atsakyti