Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamojo lova

Laba diena, kadangi įsirenginėjam naują butą,o vakar mano brangusis grįžo su švytinčiom akim ir pareiškė, kad miegamajam nori apvalios lovos, kurią matė "Padvaiskas ir Ko" parduotuvėje. doh.gif Ar kas turit, ar tai patogu, gal kas gali plačiau papasakoti ar tai verta?
user posted image
Atsakyti
[quote=Nenka,2007 07 10, 13:09]
Laba diena, kadangi įsirenginėjam naują butą,o vakar mano brangusis grįžo su švytinčiom akim ir pareiškė, kad miegamajam nori apvalios lovos, kurią matė "Padvaiskas ir Ko" parduotuvėje. doh.gif Ar kas turit, ar tai patogu, gal kas gali plačiau papasakoti ar tai verta?

na as tokios neturiu,taciau mano nuomone kad miegamajame tokios nenoreciau.visu pirma reiketu visada nestandartisku paklodziu ar uztiesalu. reikes visada daryti specialius uzsakymus o kartai taip norisi kai pamatai kazka parduotuveje grazaus imti tiesiog ir nusipirkti :unsure:as taip pat buvau nusiziurejus kazka panasaus,tik kad buvo sofa lova:
http://www.verepas.l...ages/sala_d.gif
Papildyta:
ir cia dar tos pacios sofos lovos nuotraukeles:
http://www.verepas.l...s/sala_trys.gif
Atsakyti
draugai viesbutyje miegojo ant tokios, tai siap patogu, bet reikia atramines sieneles, nes kitaip pagalves krenta ir dar pas juos ciuzinis pastoviai nuvaziuodavo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2007 07 11, 21:15)
draugai viesbutyje miegojo ant tokios, tai siap patogu, bet reikia atramines sieneles, nes kitaip pagalves krenta ir dar pas juos ciuzinis pastoviai nuvaziuodavo tongue.gif


bet tai kad jos lygtais su tokiais pakeltais krastai, tai niekas nekrenta is ten g.gif

man tai nepatiko, esu kelis kart miegojus schmoll.gif nepatogu, turi salia viens kito visada miegot, i sona nepabegsi, nes kojos netelpa, truksta krasto iki kurio gali pabegt, o ir siaip zinok turi but erdvus labai miegasis, labai daug vietos ji uzima, ir kambari labai mazina. nepirkciau tokios lovos niekada schmoll.gif
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymus, daviau savo MB paskaityti, jau atšoko nuo tos minties thumbup.gif
Atsakyti
O mūsų draugai turi, tai jiems labai patinka: sako, niekada neiškrenta pagalvė, nenukrenta antklodė, visada randi mylimąjį šalia, gali bet kur pasidėti pagalvę ir vienodai patogu, na pvz.jeigu saulė šviečia į akis, gali atsigulti kitaip ir dar jie labai džiaugėsi, kai vaikas mažas, gali paguldyti šalia ar šiaip vieną - neiškris.
Atsakyti
turim ir panasia lova,ji ne apvali bet kampuota biggrin.gif
graziai atrodo kambaryje

siaip pas mus miegamasis labai didelis,lova is tikruju labai daug uziima vietos.
Pagalves neiskrenta,issimiegam gerai,nes lova didele.

Minusas-specialus uzvalkalas ciuziniui ir uztiesalas,kurie aisku ir daugiau kainuoja nei standartiski
Atsakyti
turim apvalia lova ir visiskai patenkinti, idomiai atrodo ir patogi. Tiesa, vienas krastas, ten kur pagalves, remiasi i siena, nes kitaip kristu jos. Del patalynes problemu nera, tik paklodes reikia didesnes, tik va uzkloto apvalaus dar iki siol neradau. Ciuziniui uzvalkalu apvaliu yra, uztiesalu schmoll.gif Idesiu foto kita karta kaip atrodo. Beje vietos tikrai daugiau neuzima nei kad iprasta uzimtu
Atsakyti
4u.gif Reikia užsisakyti naują lovą, tačiau kažkaip iškilo dilema dėl lovos pločio. g.gif Maniau, kad darysim 2*2, bet pamačiusi 2*1,8 pagalvojau , kad ir tokios užteks. O tada pagalvojau, kad gali užtekti ir 1,6 pločio? dabartinė mano tokia ir yra, tik ji su tokiais minkštais šonais, tai ir norėdamas neišsiridensi. tongue.gif Taigi teks dabar eiti į baldų saloną ir bandyti prigulti tongue.gif .
O koks lovos plotis populiariausias ir patogiausias jums? smile.gif
Atsakyti
Mano 1,6 m plocio. Gal ir butu geriau 1,8 m, nes butu daugiau erdves, bet kad vis tiek ryte prabundam susigrude viename sone doh.gif (ir butent manajame)...
2 m, man atrodo, nebutina smile.gif Nebent labai spardotes.
Atsakyti
Mane irgi kankina klausimas kokui dydžio pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2007 08 31, 10:40)
Mano 1,6 m plocio. Gal ir butu geriau 1,8 m, nes butu daugiau erdves, bet kad vis tiek ryte prabundam susigrude viename sone  doh.gif (ir butent manajame)...
2 m, man atrodo, nebutina smile.gif Nebent labai spardotes.


tongue.gif Nesispardom nesispardom tongue.gif As jau ir pati manau, kad 2 m. tai tikrai nereikia. Dabar liko 1,6 ar 1,8??????
Atsakyti