Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamojo lova

QUOTE(Lara22 @ 2016 03 07, 11:12)
gal-kas-turite-lova-is-metalo-ar-patogu?kojos-gerai-laiko?


Man asmeniskai metaline labai nepatiko-galva atsitrenkus i metalini galvugali gali ir uzsigauti. Pats lovas remas nemazai melyniu palieka.
As tik uz odine arba medziaga aptraukta.

Ploti ir mes pasirinkom 140,kadangi megstam su vyru glaudziai miegoti :-) tai telpa dar ir vaikas su katina pagulet :-)
Sese mano ir 2 metruose neissitenka,megsta placiai miegoti.
Tad geriausiai ziureti i savo miegojimo iprocius :-)
Atsakyti
Sveiki, gal žinote kur įsigyti tokią štai lovą, kas gamina Lietuvoje?sustumiama lova
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo she_was_it: 17 kovo 2016 - 16:50
QUOTE(Ciccio @ 2016 01 31, 14:06)
160 yra tik po 80 cm žmogui, jei jums toks plotis yra "platus miegojimas", jūs esat maži žmonės trumpomis kojomis arba miegat alavinių kareivėlių pozomis. Pats minimumas yra 180 plotis.

o kažkas ir apie 140cm galvoja. kas jie tada tokie? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula audra @ 2016 03 19, 08:21)
o kažkas ir apie 140cm galvoja. kas jie tada tokie? g.gif  biggrin.gif


Geriau nenorėkit ir žinoti, nes kai išvadins, tai net maža nepasirodys doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Turejom 160, bet persikraustem ir isigijom 140, kad ir lovyte kambaryje tilptu. Dabar aisku vietos mazokai nes dar ir kudikinakti maitinu, o dviems tai uztenka ir 140, tokiu budu ir apsikabini dazniau nes nera kaip kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios mamytės smile.gifĮsirenginėjame butą su vyru ir norime pakeisti savo seną apvalią nestandartinę lovą į dvigulę. Tačiau, mūsų mažylis labai mėgsta gulėti tarp mūsų. Tad dabar iškilo klausimas - kokią lovą rinktis? Su 160 cm ar 180 cm čiužinuku? Esame išsirinkę labai gražią lovytę (ir kaina gera) iš BFP baldų: http://bfp.lt/produk...ovos/bed-05#Bed 05 160 PD b6

Tik yra du šios lovos modeliai, 160 ir 180 čiužinukams. Čia ir sustojome. Negalime apsispręsti. Gal turite patarimų? Ar ant 160 cm čiužinuko tilpsime visi trys, ar bus patogu?

P.s. Gal kažkuri iš Jūsų yra užsakiusi kada baldus iš BFP? Mano bendradarbė man išgyrė šią įmonę, tad ir mane suviliojo. Norėtųsi dar daugiau atsiliepimų išgirsti smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Estrela29 @ 2016 05 24, 19:31)
Sveikos, mielosios mamytės smile30x30.pngĮsirenginėjame butą su vyru ir norime pakeisti savo seną apvalią nestandartinę lovą į dvigulę. Tačiau, mūsų mažylis labai mėgsta gulėti tarp mūsų. Tad dabar iškilo klausimas - kokią lovą rinktis? Su 160 cm ar 180 cm čiužinuku?

Ant 160 cm ciuzinio tilpsit, bet patogu bus ant 180 cm plocio
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2016 05 24, 21:54)
Ant 160 cm ciuzinio tilpsit, bet patogu bus ant 180 cm plocio



Aš ir galvoju, kad platesnė lovytė bus praktiškesnė, visgi mėgstu daug pagalvių kai būna, tad norisi, kad ir joms vietos būtų smile.gif

Ačiū Dabej už patarimą.

Dar taip pat turiu klausimėlį. Gal kaip visos moterys sunkiai apsisprendžiu :/ Turiu tris variantus lovų, kurie man patinka. Vyras liepė man nuspręsti ko noriu ir tai man labai nepadeda biggrin.gif man reikia pagalbos, o visos draugės ir mama, mato į kurį variantą aš pati labiau linkstu ir pritaria jam. Man reikia nepriklausomų patarimų !!

Pirmas variantas: http://bfp.lt/produk...ovos/bed-05#Bed 05 160 PD b6
Antrasis: http://bfp.lt/produk...ovos/bed-02#Bed 02 180 PD
Trečiasis: http://bfp.lt/produk...ovos/bed-04#Bed 04 160 PD

Patarkite, ką rinktis? smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Renkantis lova, pirmenybe visuomet teikite ciuziniu kokybei 4u.gif Lova gali atrodyti wow, bet jei ciuzinys prastas, jums juk teks ant tokio miegoti.
Atsakyti
QUOTE(Estrela29 @ 2016 05 28, 11:15)

Patarkite, ką rinktis? smile.gif smile.gif smile.gif

Rinkčiaus antrą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2016 05 28, 21:03)
Rinkčiaus antrą  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Estrela29 @ 2016 05 28, 12:15)

Patarkite, ką rinktis? smile.gif smile.gif smile.gif

Irgi rinkciausi antra, nors trecia man simpatiskesne, bet imciau antra del praktiskumo ir patogumo.
Atsakyti