Įkraunama...
Įkraunama...

Grindų plytelės

sveikutes,
ruosiuosi pavasari grindims plyteles pirklti, tik beda ta kad net neisivaizduoju kokias geriau butu pirkti, kad butu ir kokybiskos ir ne per daug jau brangios. Esu nusiziurejus lenku gamybos plyteles, adreasa: paradyz.pl.
gal kas easat girdejas apie lenkisku plyteliu kokybe, ar taip gal kas zino internetinius adresus kur galeciau pasizvalgyti. Gal zinot pries kiek laiko reikia uzsisakyti plyteles.
Atsakyti
Mes irgi iš IRIS buvome nusižiūrėję šios firmos plyteles, bet meistras mums jas labai išpeikė, sakė, kad jos nelygios, prastos kokybės ir t.t., todėl mes tai rinkomės dvarčionių keramikos, bet čia kiekvieno pasirinkimas, galima ir pigesnių rasti ir visai geros kokybės, tik reikia labai žiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(Gimka @ 2008 03 01, 17:09)
sveikutes,
ruosiuosi pavasari  grindims plyteles pirklti, tik beda ta kad net neisivaizduoju kokias geriau butu pirkti, kad butu ir kokybiskos ir ne per daug jau brangios. Esu nusiziurejus lenku gamybos plyteles,  adreasa: paradyz.pl.
gal kas easat girdejas apie lenkisku plyteliu kokybe, ar taip gal kas zino  internetinius adresus kur galeciau pasizvalgyti.  Gal zinot  pries kiek laiko reikia uzsisakyti plyteles.

nu kad uždavei klausimą g.gif panašiai kaip - o tai kokias dabar pėdkelnes pirkti rolleyes.gif Kas čia patars.. reik žinot, ko nori, kas patinka. Ar su dekoro juostelėm, ar didelių plytelių norėsi, ar mažų, ar su plačiom siūlėm, ar normaliom... ir daug daug dar niuansų. Ir iš viso - kokios patalpos grindys...

Dėl kokybės tai žinau tik tiek, kad aukščiausia rūšis (o ji atrodo -pirma), tai ir plytelės bus geros. Tik man labai keistas būtų Dvarčionių keramikos pasirinkimas bigsmile.gif

aš irgi panašiose mintyse skendėju.. Aplankiau daug parduotuvių, kainų daug mačiau.. Tačiau kainos ir vaizdo, kainos ir kokybės derinys nedžiugina, ir baigta... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 03 05, 20:53)
nu kad uždavei klausimą g.gif  panašiai kaip - o tai kokias dabar pėdkelnes pirkti  rolleyes.gif  Kas čia patars.. reik žinot, ko nori, kas patinka. Ar su dekoro juostelėm, ar didelių plytelių norėsi, ar mažų, ar su plačiom siūlėm, ar normaliom... ir daug daug dar niuansų. Ir iš viso - kokios patalpos grindys...

Dėl kokybės tai žinau tik tiek, kad aukščiausia rūšis (o ji atrodo -pirma), tai ir plytelės bus geros. Tik man labai keistas būtų Dvarčionių keramikos pasirinkimas  bigsmile.gif

aš irgi panašiose mintyse skendėju.. Aplankiau daug parduotuvių, kainų daug mačiau.. Tačiau kainos ir vaizdo, kainos ir kokybės derinys nedžiugina, ir baigta...  rolleyes.gif

Pasirinkom vonioje Dvarčionių keramikos plyteles AVENIU ir esame labai patenkinti ir visi atėję net negali patikėt, kad tai dvarčionių keramika. Ir nieko blogo tame nematau miela PONIA, juk ne visi gali mokėti už plytelių kvadratą 200 Lt, o pasakyti, kad jei lietuviška prekė - tai nekokybiška (neprestižas turbūt?) preke manau irgi taip negalima.
Atsakyti
Dvarcioniu keramika pagal kaina ir kokybe viena geriausiu. jeigu lyginti su lenku tai tikrai ne prastesnes. jei lyginti su brangesniuose krastuose gamintomis gal, bet ir kainos kitos. tik su dvarcionimis viena problema, kad ju pasirinkimas mazas (geresniu) ir jei nori kazko isskirtinio, kad nebutu kas penktame name tai tikrai nesirinkciau.
Atsakyti
del dvarcioniu Aveniu linijos tikrai pritariuč esu net keliuose interjeruose panaudojusč visai gerai atrodo. jei norit tikrai kokybisku plyteliu, visada klauskit ar jos kalibruotos (tai nusako briaunu lyguma, kuo tikslesnis kalibravimas tuo mazesni plyseli galima palikti tarp plyteliu), akmens mases plyteles, kaip taisykle, buna tikslesniu matmenu nei keramines. kas iesko pigesnio var. siulau pasidometi ceku Raco produkcija.


 ! 
Reklama pašalinta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 24 balandžio 2009 - 09:45
Pačios plytelės, tai tik viena vaizdo dalis. Kita - kaip jos sukomponuotos. Iš Dvarčionių plytelių galima labai neblogų variantų padaryti, tik reikia skonio ir fantazijos.
Atsakyti
sveiki nevarykit dievo i medi,nera blogu pliteliu tik meistrai prasti,bet kokios firmos pliteles yra su nukripimais,ar tai stataus kampo nera,ar matmenis skiresi,ar plokstumos nera,o jei pamaisyti spalvas tai visai i pievas plius dekorai kurie bent puse milimetro skiresi. dvarcionys tai netik lietuviska jie prekiauja ivairiu firmu, bet dvarcionys kelia didesnius reikalavimus
Atsakyti
pirkau ispaniskas, 60lt/kv. tas pats sh., kuprotos, ilgiai skiriasi kai kuriu iki 2mm....
Atsakyti
Mūsų meistriukas Dvarčionių plyteles išpeikė - sakė, kad paskutiniu metu labai jau kokybė jų šlubuoja (išsigaubusios, ilgiai neatitinka ir t.t. net pirmarūšių....) Tuo tarpu mums klijavo paradyzo I rūšies Pinus, tai sakė - ledas, malonu klijuot buvo.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2009 05 11, 16:27)
Mūsų meistriukas Dvarčionių plyteles išpeikė - sakė, kad paskutiniu metu labai jau kokybė jų šlubuoja (išsigaubusios, ilgiai neatitinka ir t.t. net pirmarūšių....) Tuo tarpu mums klijavo paradyzo I rūšies Pinus, tai sakė - ledas, malonu klijuot buvo.


O cia grindis ar sienas? gal akmens mases? o jus kur tas plyteles pirkot?
Atsakyti
QUOTE(shagyby @ 2009 05 12, 15:03)
O cia grindis ar sienas? gal akmens mases? o jus kur tas plyteles pirkot?


Ir sienų, ir grindų, keraminės. Vežėmės iš Lenkijos, Bialystoko, Consus pardės (Elewatorska 29) . Ten visos plytelės pigiau nei Lietuvoje, ir beveik visų turi reikiamus kiekius iškart sandėlyje, nereikia užsakinėti iš anksto.
Atsakyti