Įkraunama...
Įkraunama...

Maišytuvai

QUOTE(ramaska28 @ 2013 06 06, 14:48)
patarkit prasau,koki maisytuva reiketu cia statyt,virtuviu temoj uzklausiau bet atsakymo negavau g.gif
http://s020.radikal....4c3dfcb6360.jpg
ar juodas kaip kriaukle geriau atrodytu,ar sviesu pagal spinteles? sakau gal juodas neissiryskins ir pasisleps visumoj,ar sviesu,bet gal labai badys akis g.gif


ale kokia beda - nueinate i kokia privacia parduotuvele, nusiperkate tam reikalui kelis maisytuvus pigesnius ir namo parsinesusi pamatysite, kuri spalva tinka, o paskui gi grazinsite - juk galima is anksto susitarti, kad grazinsite smile.gif as taip su plytelemis dariau su grindu danga.
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2013 06 06, 14:58)
Virtuviu temoj ten niekada atsakymai nesulaukiami  biggrin.gif Merginos uzdaram rate bendrauja ir kitu neisileidzia  blink.gif


Kiek as klausiau, man visada atsakydavo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 06, 17:58)
Imciau chromini kaip spinteliu rankeneles, bent jau taip yra derinama  4u.gif


Aš irgi siūlyčiau imti chromini smile.gif bent aš tai prie savo juodos plautuves dėsiu franke maisytuva chromini ax.gif virtuvinis bus baltas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiddaa: 06 birželio 2013 - 21:00
Vaiddaa, imesk nuoroda, nes man irgi tamsaus reikia... virtuvinukas irgi sviesus labai, o stalvirsis tamsokas
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 06 06, 20:53)
ale kokia beda - nueinate i kokia privacia parduotuvele, nusiperkate tam reikalui kelis maisytuvus pigesnius ir namo parsinesusi pamatysite, kuri spalva tinka, o paskui gi grazinsite - juk galima is anksto susitarti, kad grazinsite smile.gif  as taip su plytelemis dariau su grindu danga.

nu mintis ir gera,reikes nuvaziuot kur pirkau kriaukle,dar gal ir patars thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 06 06, 23:59)
Vaiddaa, imesk nuoroda, nes man irgi tamsaus reikia... virtuvinukas irgi sviesus labai, o stalvirsis tamsokas



Plautuve bus tokia: http://www.e-ciupk.l...e-maris-mrg-611

O maisytuvas toks: http://www.e-ciupk.l...39-115-0197-376
Atsakyti
QUOTE(ramaska28 @ 2013 06 06, 15:48)
patarkit prasau,koki maisytuva reiketu cia statyt,virtuviu temoj uzklausiau bet atsakymo negavau g.gif
http://s020.radikal....4c3dfcb6360.jpg
ar juodas kaip kriaukle geriau atrodytu,ar sviesu pagal spinteles? sakau gal juodas neissiryskins ir pasisleps visumoj,ar sviesu,bet gal labai badys akis g.gif


narsydama internete radau tokia virtuve
user posted image
gal bus lengviau apsispresti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2013 06 07, 15:18)



labu, pasisakysiu, nes turiu patirties. Pas mane toks pats (aukstas) maisytuvas, labai grazus, bet....turime beda, kadangi vanduo bega is aukstai, tad taskosi jis beprotiskai....nesvarbu ka plauni, puodeli ar kitka...
Butu kas nors man tai patare anksciau, tikrai nebuciau pirkusi.
Sekmes;)
Atsakyti
Sveiki,

Nesenai pradėjau įsirenginėti butą ir tuo pačiu domėtis apie virtuvės įrangą.

Tai nėra aukšto maišytuvo problema. Esmė yra tame, kad maišytuve esantis aeratorius gali būti užsikišęs arba nepritaikytas dirbti prie aukštesnio vandens slėgio. Dažnai pasitaiko, kad senos statybos namuose, tarkime 9 aukštų, pirmuose aukštuose vandens slėgis būna aukštas, srovė teka dideliu greičiu + prastas maišytuvo aeratorius, kuris daug oro traukia ir bėga ne srovė, o vandens purslai, ko pasekoje vanduo ir taškosi. Jei nutinka tokia problema, siūlymas yra nusipirkti nauja vandens maišytuvo aeratorių (kokybišką, pasitariant su pardavėju, kad atitiktu jūsų situaciją) ir jūsų problemos išsispręs. o kartais tereikia išvalyti apnašas.
Atsakyti
Neisivaizduoju koki maisytuva plautuvei rinktis. Parduotuvese sako, kad su isimamais duseliai yra kokybisku, bet jie virs 300 € doh.gif O pigesniu neverta pirkti... o ir paprasti kokybiski maisytuvai be 200 € neperkami... Negi tikrai?? blink.gif
As tiek moketi neketinu. Daugiausiai iki 100 €
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2016 05 22, 21:01)
Neisivaizduoju koki maisytuva plautuvei rinktis. Parduotuvese sako, kad su isimamais duseliai yra kokybisku, bet jie virs 300 € doh.gif  O pigesniu neverta pirkti... o ir paprasti kokybiski maisytuvai be 200 € neperkami... Negi tikrai?? blink.gif
As tiek moketi neketinu. Daugiausiai iki 100 €

Visi neblogi ir visi iki 100 eur
Su dušeliu už tokią kainą nebus, bet jis tikrai nėra pirmo reikalingumo reikalas.
----
pasirodo yra net su ištraukiama žarna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 22 gegužės 2016 - 20:16
Parekomenduokite vandens maisytuva virtuvei, domina is pigesniu, bent i kokias firmas dairytis?
Atsakyti