Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 3

QUOTE(Ingese @ 2016 05 17, 14:08)
kas gamintojas laminato?

neįsivaizduoju, nes mes atsikraustėme į namą, kur vienam kambary sudėtas laminatas. spalva tokia į juodumą, o man taip norisi šviesiau. tai ir galvoju, ar lupt, ar bandyt kažką išgaut su dažais ar kokiu laku..
Atsakyti
Gerai manom. As indiškas suklijavau, vežiau 300km.

QUOTE(Ingese @ 2016 05 21, 08:02)
Ką manot apie ukrainietiškas plyteles?
Gamintojas golden tile.
Nusižiūrėjau grindų plytetels crema marfil beige 40x40, bet žiūriu gamintojas Ukraina. ax.gif  g.gif

Atsakyti
QUOTE(brum @ 2016 05 21, 17:39)
neįsivaizduoju, nes mes atsikraustėme į namą, kur vienam kambary sudėtas laminatas. spalva tokia į juodumą, o man taip norisi šviesiau. tai ir galvoju, ar lupt, ar bandyt kažką išgaut su dažais ar kokiu laku..

Ar nebus taip kad dažai kainuos brangiau nei naujas laminatas? Juolab efektas abejotinas ilgaamžiškumo prasme, kita vertus dažo gi skandinavai baltai grindis, apsilupa vėl perdažo.
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 05 22, 21:01)
Gerai manom. As indiškas suklijavau, vežiau 300km.



Ir iš kur Jūs ja vežėtės?
Na man Dvarčionių keramika sakė, kad indiškų ir kiniškų atsikando, ir nebeveža daugiau tokių... g.gif
Atsakyti
QUOTE(taniux @ 2015 05 18, 09:43)
Labas smile.gif

Cia nebutinai laminatas, gali buti ir PVC lenteles imituojancios mediena. Gamintoju yra daug, pvz. Armstrong (gaminama Vokietijoje) http://www.armstrong...ductLineId=2506
jeigu noretumete suzinoti daugiau apie sias dangas, klauskite. As su jomis dirbu - galesiu atsakyti i visus dominancius klausimus smile.gif


Na va ir turiu as tu klausimu. Kiek realiai kainuoja darbas ir medziagos klijuojamoms vinilo juostelems susideti? Turint omenyje, kad grindys turi buti idealiai lygios, lietis islyginamasis sluoksinis ir kokybiska kad susiklijuotu? Esu girdejusi tokiu kosminiu kainu kaip 13 EUR/m². Kaip is tikruju? Cia kazkas rase medziagos 1 EUR /m², darbas 3,5 EUR/m², kur radote tokias kainas? g.gif Ci klijuojamos ar click sistema?
Kitas dalykas, rinkoje pilna ivairiausiu gamintoju vinilo: Armstrong, Tarket, Quickstep, MFloor, Grabo, Pergo, vokieciu, belgu, vengru, ko tik nebera. Kainos svyruoja nuo 12 iki 30 EUR/m².
Turi skirtis ir kokybe, vaizdas, dizainas. Kaip issirinkti optimaliai? Kol kas dizainas geriausias man pas Pergo, ypac del to turimo krastelio, kuris idealiai primena medi wub.gif , be krastelio visi iskart atrodo kaip laminatas schmoll.gif
Atsakyti
Reikia atsiliepimų...
Gal kas dėjotes lenkišką laminatą swiss krono venus kolekcija?
neva naujas 3D.

http://www.platinium.swisskrono.pl/
Atsakyti
Kelių mm laminatą dedatės? Kaip suprantu 8 mm prasčiausias
Atsakyti
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 05 30, 12:58)
Kelių mm laminatą dedatės? Kaip suprantu 8 mm prasčiausias

Bent jau mums kiek minėjo, kad tikrai ne prasčiausias. Reikia klasę žiūrėti.
Atsakyti
Sveikos,
planavome į virtuvę dėti kamštines grindis (nenorime šaltų plytelių, grindinio šildymo pas mus nėra), bet konsultantas pasiūlė naujieną - Hydrocork dangą:
Hydrocork

Gal kas jau išbandėte?
Atsakyti
Mane irgi lbai domintu atsiliepimai apie Hydrocork danga. Ypac jos sudejima be kliju... g.gif Nes siaip visas click sistemas ir laminatus visgi paklijuoja zmones kad butu patikimiau, o cia tikrai uzteks tik sujungti? Siurbiant siurbliu neatkils koks gabalas? biggrin.gif
Ir kas yra "sugeria nedidelius nelygumus". Kas yra nedidelis nelygumas? g.gif Gal visgi vis tiek reikia lieti islyginamaji sluoksini?
Jei tikrai ne, tai kur gauti pigiau Lenkijoje, nes LT kaina tikrai labai kanda... schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas nors esate isbande koki nors gera buda, kaip panaikinti imusimus ant azuolinio parketo? Zinome, kad yra ivairus glaistai, bet kurie is ju geri, kurias imusimu salinimo budais pasiekiami geriausi rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 05 30, 12:58)
Kelių mm laminatą dedatės? Kaip suprantu 8 mm prasčiausias

Mes issirinkome 12 mm, 33 atsparumo klase.
Bet grindys labai nelygios, reikia betonuoti, o laikas labai spaudzia. Gal kas betonavote, kiek jums laiko dziuvo? Kada galima sukti gipsa ir kada jau kloti laminata?
Atsakyti