Įkraunama...
Įkraunama...

Pagurklis ir putlūs žandai

na nzn gal tokia tema jau buwo, bet ash bent jau neradau tokios... ax.gif taj wat, noreciau jusu paklausti kokiais budajs galima butu numesti kilogramu nuo zandu? galyra kokiu pratimu wejdo raumenims ar kazkas panasaus padedancio atsikratyti sito siaubelio? doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Vaikiškas žandų putlumas išnyksta su amžiumi, pasibaigus lytinei brandai. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 04 01, 11:47)
Vaikiškas žandų putlumas išnyksta su amžiumi, pasibaigus lytinei brandai. tongue.gif


nebutinai wacko.gif
Atsakyti
na jej nebutinaj, taj gal padekit mamytes mielosios?! doh.gif siaip nesu stora bet zandaj pucias, walgau irgi nemazaj...biggrin.gif bet gal yra kokiu pratimeliu ar siaip riebaliuku deginimo dalykeliu nuo kuriu nukristu tie tikraj nemazi zandukaj, nebenoriu buti burunduku doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
uoj..mano zandukai nemazi,bet niekad del ju nekompleksavau,privalumas mano,kai numetus 10 kg buvau tai ir zanduku nebuvo(nekopijuokit tik.. nes kaip distrofike atrodziau).bet visgi grazesne su putliais zandukais schmoll.gif thumbup.gif
Atsakyti
pabandyk bodyflexa liuto poza
Atsakyti
ten ta poza kur su liezuwiu iskistu ?smile.gif rejks paieskoti tos knygutes, nes amno mama kazkada lanke tuos kursus biggrin.gif o kiek rejk kartot ta pratim kartu per diena, nes ten kiek pamenu wiskas rusiskaj, o tos kalbos nlb ismanau... doh.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif

va tik snd prisijungiau tai is anksto sakau kad lb malonu
gal kas zino kaip galima isspresti sita beda?
Atsakyti
Nežinau kiek tai padeda ir ar ištikrųjų padeda, bet kai buvau Anglijoje girdėjau ir mačiau kaip vienas anglas mokė pažįstamą atsikratyti pagurklio.
Mokė įtempinėti pagurklį į priekį ištempiant smakrą(kaip kiti, kad sako apatinis žandikaulis išvažiavęs) ir po to ištiesta rankos plaštaką smarkiai padaužyti tą pagurklį(bet ne su plaštaka paplekšnoti, bet su rodomojo piršto visa plokštuma.
Nežinau tik ar aiškiai parašiau ar supratai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Emka @ 2006 08 26, 23:17)
sveikutes smile.gif

va tik snd prisijungiau tai is anksto sakau kad lb malonu
gal kas zino kaip galima isspresti sita beda?


O kaip su visais kitais nereikalingais riebaliukais? Jei ir kitur yra prisikaupe, tai aplamai metant svori sumazetu, BET bevisa ko stenkis vaikscioti iskelta galva, neskaityk ir neziurek TV atsigulusi, t.y. stenkis, kad visada galva butu "pakelta", smakriukas itemptas.
Atsakyti
PER KAŽKOKIĄ rusų laidą mačiau kad reikia pamirkyt ploną rankšluostuką į druskos prisodrintą vandenį ir su juo kasd.po keles min. tapšnot pagurklį
Atsakyti
asiukas
reiks butinai isbandyt thumbup.gif
Atsakyti