Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėliukai

Sveikos 4u.gif
noriu vaikams sugirdyti vermoxa profilaktiskai. Nes padaryti tyrima per sudetinga. Musu miestelyje ju nedaro Ir gydytoja patare. Tik nepasake kiek ju duot. Pagal aprasyma supratau, kad 3 metu vaikui 2 kart per diena , 3 dienas?

Ar ne per daug? Nes kaip suprantu, ir suaugusiam tiek pat....

Aciu
Atsakyti
as savo vaikams piranteli duodu, 10mg/kg , tai pasiskaiciuoju pagal vaiko svori. 2 metu vaikui apie 13 kg sverianciam 2,5 ml daviau. Be to jis skystas, patogiau dozuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(campa @ 2014 03 07, 15:24)
as savo vaikams piranteli duodu, 10mg/kg , tai pasiskaiciuoju pagal vaiko svori. 2 metu vaikui apie 13 kg sverianciam 2,5 ml daviau. Be to jis skystas, patogiau dozuoti  4u.gif

Kad jau nupirkau vermoksa. Vaistinej kazkodel ji pasiule
Atsakyti
QUOTE(Dameri @ 2014 02 17, 11:15)
Laba diena, gal galite rekomenduoti kur Vilniuje pasidaryti pilnai tyrimus dėl kirmelių (ne tik iš išmatų),
Ačiū


Ir man butu labai idomu kur galima atlikti tokius tyrimus Vilniuje. Poliklinikoje pasake, kad ismatos ne visada parodo, o girdyti vaistus vien tik profilaktiskai as kategoriskai nesutinku.
Radau tai http://www.medozonas.lt/lt/parazitashttp://www.medozonas.lt/lt/parazitas, bet kazkaip..nezinau..
Atsakyti
Aš taip pat girdžiau vermoksą.
Atsakyti
Taip pat profilaktiskai?
Atsakyti
Vilniuje tyrimus del kirminu darydavo zolyno gatveje,antakalnyje, as pati veziau.
Atsakyti
sveikos matau yra mamu kurios raso kad sirgo bronchitais ir persalimo ligomis pastoviai vien del kirminu. Patarkit neberandam kur bedu ieskoti mergaites atsikelia su temperatura be jokiu simptomu tiesiog kyla poto kyla l.auksta. ir niekaip neisbrendam is situ temperaturu:(. Subinytes raudonos pasidaro ir tada pradeda kilti. Kauno klinikose padaryta tiek tyrimu kad nebezino ka sakau gal kirminai? Treciadieni einam pas infektologe Gediminiene ar pan.pavarde infekcinej ligoninej...Gal ten pagelbes...parasykit gal kas panasios patirties turit..
Atsakyti
As noriu pasidalinti savo istorija. Prisiskaiciau apie kirminus visokiu straipsniu, dar drauge pripasakojo tikrai siurpiu istoriju ir sugalvojau duoti profilaktiskai juodojo riesuto. Is tiesu, tik profilaktiskai, nes mano vaikas retai serga, jokie pilvo skausmai nekamuoja, dantimis negriezia, uzpakalio nesikaso, zodziu jokiu pozymiu, kad turetume kirminu, bet pagalvojau, kad blogiau nebus. Sudaviau as to riesuto ir po 15-20 min vaikas isbalo, eme vemti, paskui traukuliai prasidejo, akys uzsivertineti i virsu. Patikekit, isgascio daug. As skambinti ten, is kur isigijau. Atsakyma gaunu: vadinasi buvo kirminai ir jie dabar sujudo, sustresavo. Kiek vaikas veme, jokie kirminai neislindo, tik maistas, kuri suvalge ta diena. Pakakojo kita diena, jokiu kirminu nemaciau. Man siulo toliau duoti ta riesuta. Bet po tokios patirties as neprisiverciu, kazkaip baugu savavaliskai toliau eksperimentuoti, nors suprantu, kad tas juodas riesutas yra gana naturalus produktas. Ir visgi tai nera iprastas produktas vaiko organizmui, galbut jo organizmas netoleruoja kokios nors sudetines dalies ir gavosi apsinuodijimas. Kuo dabar tiketi, nebezinau ir kaip elgtis nezinau. Gal kam yra taip buve.
Atsakyti
Gal kas žinote kuo skiriasi Pirantelis nuo vermox? Vaistinej pastaraji pasiūlė vaistininkė, o gydytoja rekomendavo pirmaji. Negi Vermox mest ir pirkt Piranteli??? Abu nuo kirminų.
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2014 11 12, 12:24)
Gal kas žinote kuo skiriasi Pirantelis nuo vermox? Vaistinej pastaraji pasiūlė vaistininkė, o gydytoja rekomendavo pirmaji. Negi Vermox mest ir pirkt Piranteli??? Abu nuo kirminų.

man gydytoja minėjo, kad vermox labiau kepenis pazeidzia, kai pirantelis pasalinamas is organizmo.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 11 12, 15:21)
man gydytoja minėjo, kad vermox labiau kepenis pazeidzia, kai pirantelis pasalinamas is organizmo.

Ojei, jau sudaviau maziukui vermox, na gal nieko nebus nuo poros tablečių g.gif
Atsakyti