Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(InJe*kcija @ 2013 12 09, 20:13)
Kas paklausia, kaip maitinuosi, tam papasakoju, bet jokių būdu nepradedu "mokyti".  smile.gif

Tai gerai, kad taves dar paklausia:) Pas mane tai kiek pagerintai. Ne kurie "draugai" nusprende, kad as kudinuosi ir dar vyra priverciau kudintis, todel mes tiesiog kudinames. Net neklause, ka darau, kaip maitinuosi, del ko tai darau. Tiesiog patys padare isvadas ir garsiai jas pareiske, pridurdami teigini.-"nu nu, kuo cia baigsis tas jusu kudinimasis" lotuliukas.gif Ka su tokiis zmonemis kalbeti? O viena is ju, tai vis nesamonemis uzsiima, noredama sukusti. Tai grikiu dieta, tai dar kokia nesamone, bet dabar dar storesne nei kada nors buvo. Savo vyra maitina rytais avizine kose ir dziaugiasu, kad labai sveikai uzlaiko vyra, nes cholesteroli sutvarko tik grikiu kose. Paimtu ir paklaustu manes asmeniskai, ka as darau, kad padailinau figura kaip reikia, gi viska papasakociau. Tai ji mane kai pamate po 3 menesiu nematymo, tai net zagtelejo ir nesikalbejo kuri laika. Pasikviete , reiskia, mus su vyru I svecius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolė* @ 2013 12 09, 20:19)
Pradedant paprastais persalimais, baigiant vaiku bronchinem astmom, alergijom, vyro artritu, bei nuolatiniu nuovargiu. Abu nusprendem kazka keist, bandysim rolleyes.gif

ar namuos nėra pelėsio kartais? gal kur bute drėgnos ir pelijančios sienos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2013 12 09, 20:14)
Sausio mėnesį darė, nes sirguliavau (temperatūra, sloga, gerklė ir t.t.), o liepos mėnesį prieš operaciją. Gal tokiais ekstra atvejais ir duoda nemokamus  g.gif

Nu va, sakau, kai ateini sergantis, tai privalo daryti, o as, durne, gi nuvariau visa sviecianti ir trykstanti sveikata lotuliukas.gif
Hippie,
tai va zinok, kad reikia skyti, kad labai negera, temperature, skauda ka nors, tada tikrai darys tyrima kraujo.
migdole, turbot neturejai laiko skaityti senesniu temu, tai ir nezinai kokia as buvau srgale, ligu maisas. Astma, bronchitai, antibiotokai pastoviai, alergijos, psoriazes, dermatitai, skalpo seboreja, energijos - 0 ziema vasara ir t.t.t.t.t.t. sarasas ilgas. Tokiam metui jau budavau 2 kursus antibiotiku sugerusi, persalimai, bronchitai ir panasiai. Jei pas mane viskas pasikeite, tai ir pas jumi viskas susitvarkys. Artritas - taip pat:)
Energijos nebuvimas, nuolatinis nuovrgis - ar tik nebusit, kaip ir as, islepine kandidos, kuri pas jus isbujojo ir krecia sunybes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 09 gruodžio 2013 - 19:29
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 09, 20:25)
ar namuos nėra pelėsio kartais? gal kur bute drėgnos ir pelijančios sienos? g.gif

yra doh.gif nestipriai, bet papelyja miegamajam kampas, su actu labai graziai nusivalo ir nieko nesimato. Sakai nuo sito gali buti visi negalavimai?
Atsakyti
QUOTE(Migdolė* @ 2013 12 09, 20:29)
yra doh.gif nestipriai, bet papelyja miegamajam kampas,  su actu labai graziai nusivalo ir nieko nesimato. Sakai nuo sito gali buti visi negalavimai?

pelesis, labai negeras dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 20:28)
migdole, turbot neturejai laiko skaityti senesniu temu, tai ir nezinai kokia as buvau srgale, ligu maisas. Astma, bronchitai, antibiotokai pastoviai, alergijos, psoriazes, dermatitai, skalpo seboreja, energijos - 0 ziema vasara ir t.t.t.t.t.t. sarasas ilgas. Tokiam metui jau budavau 2 kursus antibiotiku sugerusi, persalimai, bronchitai ir panasiai. Jei pas mane viskas pasikeite, tai ir pas jumi viskas susitvarkys. Artritas - taip pat:)
Energijos nebuvimas, nuolatinis nuovrgis - ar tik nebusit, kaip ir as, islepine kandidos, kuri pas jus isbujojo ir krecia sunybes?

bigsmile.gif ikvepia tokie postai! Labai tikiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2013 12 09, 19:17)
O kaip ją ruošdavot? Niekada negėriau gilių kavos smile.gif Kodėl dabar negalit jos gert?

Rudenį giles išgliaudau, nuvalau visas rudas luobeles (jos turi kartumo), susmulkinu į kelias dalis, parą ar dvi pamirkau piene, paskui sumalu mėsmale, išdžiovinu orkaitėje... O jau tada iš tokios paruoštos žaliavos MB verda kavą biggrin.gif Šiemet tiek prisiruošiau kavos, kad sumąsčiau kalėdinėms dovanėlėms kai kuriems artimiems žmonėms panaudoti: supilsčiau į gražius indelius, užklijavau paruoštą etiketę ir instrukciją, kaip virti, ir laukiu švenčių biggrin.gif

QUOTE(Migdolė* @ 2013 12 09, 19:29)
yra doh.gif nestipriai, bet papelyja miegamajam kampas,  su actu labai graziai nusivalo ir nieko nesimato. Sakai nuo sito gali buti visi negalavimai?

Pelėsis yra grybelis. Šitaip tik jo paviršius nuvalomas, bet jis vis viena lieka.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 20:20)
Tai gerai, kad taves dar paklausia:)

Kadangi aš iš tų, kuriems svoris nenukrito doh.gif , tai retai ir tepaklausia, nebent jau akivaizdu kokioj kompanijoj sėdint, kad nevalgau to ar ano. Arba darbe būdavo įprastos pertraukėlės, kurių metu gerdavom kavą ir aš jose pradėjau gerti tik šiltą vandenį smile.gif Tai dar kolegės kartais paklausia, o kiti, kaip ir sakei, galvoja, kad tiesiog kūdinuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 12 09, 15:56)
Nebūtinai, aš naktinėse ardama, kaip tik buvau prisiauginus.


Aš priaugu svorio, kai labai stresuoju...

QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 19:13)
Zinok, kitus labai stipriai  prispiria, bet vistiek rekia, kad  per didele trauma atsisakyti bulkos ir cukraus ir dar isvarto, kad naujausiais moksliniais tyrimais, negalima drausti cukraus, nes jis vienintelis maitina smegenis  blink.gif


Mano mama cool.gif Problemų maišelis, o valios nulis. Bet sunkiausia pripažint, kad duktė gali būti teisi sad.gif

QUOTE(Migdolė* @ 2013 12 09, 19:19)
Del sveikatos, o ir svorio po gimdymo turiu ka numest. Bet is tiesu, tai pas mus kazkoks juodas ruozas su sveikatom. Pradedant paprastais persalimais, baigiant vaiku bronchinem astmom, alergijom, vyro artritu, bei nuolatiniu nuovargiu. Abu nusprendem kazka keist, bandysim rolleyes.gif


Sveika prisijungus 4u.gif Pačiu laiku, kaip suprantu mirksiukas.gif Kiek daug šitoje temoje daugiavaikių thumbup.gif

QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 19:28)
Hippie,[/b] tai va zinok, kad reikia skyti, kad labai negera, temperature, skauda ka nors, tada tikrai darys tyrima kraujo.


Tikrai, nes kai pradėjau kalbėti apie profilaktiką, prevenciją, tai tik žiūrėjo apsiblaususiu žvilgsniu-nepriklauso, niu pažiūrėsim ,ateikit, kai eisit komisiją.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 20:13)
Zinok, kitus labai stipriai  prispiria, bet vistiek rekia, kad  per didele trauma atsisakyti bulkos ir cukraus ir dar isvarto, kad naujausiais moksliniais tyrimais, negalima drausti cukraus, nes jis vienintelis maitina smegenis  blink.gif


bet man atrodo kad smegenys tikrai minta gliukoze unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolė* @ 2013 12 09, 20:29)
yra doh.gif nestipriai, bet papelyja miegamajam kampas,  su actu labai graziai nusivalo ir nieko nesimato. Sakai nuo sito gali buti visi negalavimai?

astma gali sietis su pelėsiu . Bet jei ten tik kamputis, tai nežinau g.gif
prieš miegot einant reiktų trumpai skersvėjuką bute padaryti, 1-2 min. tada oras su pelėsio sporomis bus išnešamas lauk. Iš lauko įeis švarus.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 12 09, 10:33)
Dar kuri rasete apie Vaida Kurpiene. Ji propaguoja ta sakykim sena mitybos piramide, su visais makarais, kruopom ir duonom. Ir ji darosi is to bizni, nes uzsiemimai pas ja mokami. as tai tokioms nieko nesakyciau ir nediskutuociau, ji vis tiek gins savo pozicija.


Na, ji parašė tik ":)". Paspaudžiau Like biggrin.gif

QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 10:53)
Zinok, ta pjaustykle 300 - nereali  wub.gif


Čia vorestos užrodyta? Už 75lt.?

QUOTE(nomore @ 2013 12 09, 11:16)
Man prasidėjo maistinis išdurnėjimas, ničnieko nenoriu  doh.gif Valgyt kaip ir užsimanau, bet sugalvoti, ką, tai iššūkis


Man vakar taip užėjo, tai nutariau "ach taip? Niu tai nieko nevalgyk, išlepinta mIArga". Padėjo cool.gif

QUOTE(Azu @ 2013 12 09, 13:55)
Esk ka nori, bet jei gyvensi istisai strese, baimej tai jokie lasiniai nepades .


Va va..., o aš tik pradedu dirbt ir greit susitvarko tūliko reikalai parasimpatinių nervų veikiami lotuliukas.gif unsure.gif



Papildyta:
Tiesa, o kas ten blgo su tom bertoletijom? Kad alergizuoja? Nesupratau iš nuorodos...

*******************

Dar...kolegė buvo pas dermatologę, tai liepė maitintis beveik kaip Paleo, bet...neleido vartot jokių kietųjų riebalų g.gif Tai nei karvės sviesto, nei kokoso, nei taukų ir pan. KODĖL? g.gif

O rafinuotą alyvuogių aliejų galima kaitinti?
Atsakyti