Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Merginos,gal kas bandete-ar vertas demesio?
http://kartu.lt/akci..._campaign=daily
Atsakyti
merginos kuo skiriasi lilash nuo careprost?neissirenku katra pirkt,
Atsakyti
Nusipirkau is vaistines Lumigan,tikrai veiksmingas.Blakstienos sustiprejo,apatines pailgejo thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, kur pigiau galima nusipirkti Careprost serumo blakstienoms (butu gerai su paypalu)? Gal kuri zinote koki puslapi? Permoketi nesinori unsure.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sąžiningai perskaičius visa tema ir nesusigundziau išbandyti jokio careprost ar kitos chemijos, nenoriu sau pakenkti vartojant vaistus ne pagal paskirti. Merginos, o gal kažką bandėte iš naturalesniu priemoniu be minėto ricinos aliejaus? Gal yra kokiu patikimu gamintojų tam reikalui skirtų priemoniu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joviva: 27 sausio 2013 - 14:29
QUOTE(Joviva @ 2013 01 27, 15:28)
Sąžiningai perskaičius visa tema ir nesusigundziau išbandyti jokio careprost ar kitos chemijos, nenoriu sau pakenkti vartojant vaistus ne pagal paskirti.         

cia gal po mano neseniai rasyto posto taip nusprendet? g.gif nes ir as bijau naudoti vaistus ne pagal paskirti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 01 28, 13:14)
cia gal po mano neseniai rasyto posto taip nusprendet?  g.gif  nes ir as bijau naudoti vaistus ne pagal paskirti smile.gif



Ir po Jusu posto ir dar kazkuri mergina rase apie tai ax.gif
Kazkaip man atrodo rizikinga tepti stiprius vaistus salia tokio jautraus organo kaip akys, kas gali isprovokuoti neigiamas pasekmes. schmoll.gif
Man keista, kad merginos taip paprastai isgirsta kazkieno nuomone, kad blakstienos auga kaip ant mieliu ir nieko nemastydamos perka.
Kazkodel visoje diskusijoje vos viena kita uzsimena, paklausia, gal kas kazka zino apie galima salutini poveiki, o visoms kitoms svarbu tik ilgomis blakstienomis klapseti. blink.gif
Zodziu, kiekvieno asmeninis pasirinkimas, as geriau Dior seruma pries dazantis tusu isbandysiu, blakstienu neaugina tai tikrai, bet ir zalos neprisidarysiu smile.gif
Atsakyti
Gal kuri šią priemonę bandėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2013 01 30, 19:43)
Gal kuri šią priemonę bandėt? g.gif


bandziau, ismeciau pinigus i bala, asmeniskai uz ricinos alieju dar nieko geresnio neradau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruciuke+1 @ 2013 02 01, 15:38)
bandziau, ismeciau pinigus i bala, asmeniskai uz ricinos alieju dar nieko geresnio neradau  doh.gif


O ką išbandėte?
Atsakyti
QUOTE(ruciuke+1 @ 2013 02 01, 16:38)
bandziau, ismeciau pinigus i bala, asmeniskai uz ricinos alieju dar nieko geresnio neradau  doh.gif


Ačiū, kad perspėjot, nes jau žadėjau įsigyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
as jei is vakaro blakstienas istepu ricinos aliejumi, ryta atsikeliu labai patinusiomis ir traiskanotomis akimis. Netinka vadinasi man , ar taip jau buna?
Atsakyti