Įkraunama...
Įkraunama...

Niežai

Jungiames i jusu gretas verysad.gif Saindien gydytoja ir mano mazyliui diagnozavo niezus. Mes dvi savaites tepemes tepalais nuo elergijos, dabar trecia savaite nuvedziau pas gydytoja- pasirodo neizai. Bet keista, kad visi kiti seimos nariai neuzsikrete, net mus su vyru gydytoja patikrino smile.gif
Manau,kad uzsikretem kaime. pasiskaitinejau internete apie niezus ir ten parasyta,kad uzsikreciama pries kazkur 10 dienu nuo spuogeliu pasirodymo. Tai kaip ir netinka tas kaimo variantas. Daugiau variantu neturiu, nes visada buname namuose. Idomu, ar gali gydytoja nustatyti lyga be tyrimu, pagal aprasymus nelabai man tai panasu i niezus, bet ka as suprantu. Prirase gydytoja vaistu visiems seimos nariams ir sake, jog ir kaime visi nusipirktu biggrin.gif Vaistu inf.lapelyje parasyta,jog tepti tik pazeistas vietas, o jeigu ju nera, tai ka tada daryti? Gal kas susidurete su tuo? kaip galima paciai pasitrikrinti gal kas zinote? ? o kaip po to viska dezinfekuoti g.gif rubus patalyne tai suprantu, o kaip namus, zaislus, buteliuka? g.gif
Atsakyti
oi,kokia baisi liga man pasirodė tie niežai.Dukra jau apie mėnesį,o gal daugiau kasosi.Buvo pas gyd,atseit alergija nuo maisto-rijo tabletes,bet jokio pagerėjimo.Šį rytą ji man sako-kogero čia niežai,nes jau ir draugas jos ėmė kasytis kojas.O dieve kiek darbo turėjom-lovas siurbėm,plovėm patalynes(virinau)poto lyginimas,nes jas panaikina tik karštis tas erekes-dezinfekavom skysčiu skirtu dezinfekuoti paviršius ir įrankius kirpyklose.To dezinfektoriaus yra pirkti higėjos parduotuvėse arba prekėse kirpykloms.Bijau kad mažoji neužsikrėstu,nors kolkas per tą gerą mėn.mes dar nesikasom.išsitepė ji Permethrin tepalu,tai sako atrodo dar labiau niežti,o po 24val.reikia jį nuplauti su muilu ir vėl viską keisti-rūbus,patalynę.Kur tą "dovanėlę'gavo net neįtaria,gal troleibuse,gal dar kur...nežinau net kaip seksis jomis atsikratyti. :blink:jau atrodo ir man niežti,bet gal čia tik iš baimės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinge: 16 balandžio 2011 - 22:53
Pas mus seimoje susirgo vyro sesers sunus 2.5m. (gyvename kartu). As laukiuosi, ar nepavojingi niezai nestumui? Kolkas nei vyras, nei as, nei musu sunelis neuzsikrete...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sie_muska: 25 spalio 2011 - 14:48
Internete rašo, kad jei namiškiai serga - kitiems reikia profilaktiškai gydytis. BET NIEKUR NEPARAŠYTA, kas yra tas PROFILAKTINIS GYDYMAS...
Atsakyti