Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai

Gal žinote kaip gaminti pyragėlius su įdarais?
Atsakyti
a kokius? mielinius, sluoksniuotos teshlos??
jei mielinius, pasidarai mieline teshla, rasi forume recepta prie pyrageliu su kopustais ir padarai koki nori idara, kad tik nebutu skystas..
jei sluoksniuotus, tai nusiperki shaldytos sluoksniuotos teshlos, pasidarai idara ir kepi sau pyragelius. labai paprasta
Atsakyti
Pas pažystamą ragavau mielinius, labai patiko, bet ji recepto "piktybiškai" nesako. Norėčiau pagaminti namuose. Bet nežinau kaip?
Atsakyti
Mano šeimyna labai mėgsta sluoksniuotos tešlos įdarytas bandeles. Paprastai perku tešlą parduotuvėje, supjaustau kvadratėlias, taip kaip sulankstyta tešla - gaunasi 9 pyragėliai. Įdaras : supjaustytau rūkytos vištas ( ketvirtį maždaug) , poro, įtarkuoju fermentinio sūrio,įdedu šaukštą majonezo ir išmaišau. Tada dedu tokį įdarą į tuos kvadratėlius , sulamkstau kaip voką, "užsuku" viršų, aptepu plaktu kiaušiniu (nebūtinai) ir kepu kol gražiai apskrunda. Vietoje vištos, galima dėti pievagrybius, dešrą, ir t.t.
Atsakyti
QUOTE (Carmen @ 2004 04 06, 12:41)
Pas pažystamą ragavau mielinius, labai patiko, bet ji recepto "piktybiškai" nesako. Norėčiau pagaminti namuose. Bet nežinau kaip?

Jetau, kaip nervija mane tokios "slapukės" mad.gif
Tipo aš čia superkulinarė dry.gif smartass.gif
Mano mamos draugė tokia yra, amžinai receptus slepia, ale mes išsiaiškinam ir dar patobulinam wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kodėl mano užvestos temos pavadinimą kažkas pakeitė mad.gif

Tai vadinasi BULKUČIŲ taip niekas ir nemoka kepti....tų bskanių, kaip mūsų močiūtės kepdavo....
Atsakyti
QUOTE (vilda @ 2004 04 07, 06:40)
O kodėl mano užvestos temos pavadinimą kažkas pakeitė mad.gif

Tai vadinasi BULKUČIŲ taip niekas ir nemoka kepti....tų bskanių, kaip mūsų močiūtės kepdavo....

Todel, kad dvi temos buvo pasikartoje ir buvo sujungtos i viena smile.gif
As rasiau apie mielines su aguonom, su cinamonu...
Kokiu tu noretum? Gal galetum apibudinti?
Atsakyti
AR kas bandė naujas Malsenos tešlas? Baisiai įdomu būtų sužinoti.
Atsakyti
Iki tavo klausimo net nezinojau, kad tokios yra smile.gif Reiks isbandyti.

http://www.malsena.l...hp?ItemId=15586
Atsakyti
QUOTE (Springlet @ 2004 04 08, 07:51)
Iki tavo klausimo net nezinojau, kad tokios yra  smile.gif Reiks isbandyti.

http://www.malsena.l...hp?ItemId=15586

Springlet, ar jau isbandei sita Malsenos naujiena? --Resize_Images_Alt_Text--

as tik reklama maciau, bet parduotuveje ieskojau ir neradau, gal dar nepardavineja?
Atsakyti
As parduotuvese irgi dar nemaciau.
Atsakyti
QUOTE (Doma @ 2004 04 15, 11:38)
QUOTE (Springlet @ 2004 04 08, 07:51)
Iki tavo klausimo net nezinojau, kad tokios yra  smile.gif Reiks isbandyti.

http://www.malsena.l...hp?ItemId=15586

Springlet, ar jau isbandei sita Malsenos naujiena? --Resize_Images_Alt_Text--

as tik reklama maciau, bet parduotuveje ieskojau ir neradau, gal dar nepardavineja?

Siandien ziurejau,bet niekur nemciau,kam reklamuojasi,jei prekyboje dar nera,kiaules mad.gif
Atsakyti