Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas

QUOTE(nezinia @ 2007 12 12, 22:22)
36 savaite vel pulsas pradejo sokineti. Buvo spaudimas viena diena pakiles, papuoliau i klinikas. Po dvieju tableciu duphasatono nukrito ir daugioau nekilo. o va pulsas vis pasoka iki 100 ir daugiau. kardiologe tai nieko blogo nerado.



pirma karta girdziu kad duphastonas numusa spaudima, idomu kas klinikose tau taip pasake, reiks ir man paklausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2008 10 31, 10:02)
pirma karta girdziu kad duphastonas numusa spaudima, idomu kas klinikose tau taip pasake, reiks ir man paklausti g.gif

lotuliukas.gif Ji greiciausiai turejo omenyje Dopegyta lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane buna tokiu dienu kai pulsas ramybes busenoje buna 105-110 smile.gif nuejus pas daktare liepe gerti sirdies darba gerinanciu lasiuku,ir hemopatiniu lasiuku nuo nervu,nes tai budinga jautresniems zmoniems,o dar nestumas savo daro smile.gif pagerus pora dienu tuos lasiukus,dabar pulsas buna 76-84 net keista ziureti i aparata kad taip letai sirdele plaka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2008 10 31, 12:06)
pas mane buna tokiu dienu kai pulsas  ramybes busenoje buna 105-110  smile.gif nuejus pas daktare liepe gerti sirdies darba gerinanciu lasiuku,ir hemopatiniu lasiuku nuo nervu,nes tai budinga jautresniems zmoniems,o dar nestumas savo daro smile.gif pagerus pora dienu tuos lasiukus,dabar pulsas buna 76-84 net keista ziureti i aparata kad taip letai sirdele plaka smile.gif


Sveikute
O kokiu tau lasiuku israse? Irgi Gudobeles ar kazkokiu kitokiu?
Ir kaip greitai jie padeda? Nes man pries skrydi su lektuvu visada ziauriai padideja pulsas, arba kai karsta patalpoje. Tai jei iskarto padetu tai thumbup.gif butu. Ar reik juos pastoviai gerti?
Atsakyti
Dzestina, kokius konkreciai lasiukus israse tau?, imesk pavadinima..aciu.
Nes sirdele taip plaka stipriai kartais, atrodo issoks is gerkles, nors spaudimas zemas..
Reikia jau kazko imtis..nebegaliu.
Atsakyti
Taip, prasom. Ir dar tu homeopatiniu vaistuku pavadinima smile.gif
Atsakyti
man israse gerti sirdies darba gerinanciu lasu,ir homeopatiniu raminanciu lasiuku NOTTA wub.gif
Atsakyti
man pakyla kartais irgi pulsas, ir gerklej ir galvoj jauciu. Viena karta kai iki 100 pakilo, nuvaziavau pas gyd (ne ginekologe), tai nusijuoke kad del nieku nervinuosi, atseit nestuke.gif turi pakilti ir reikia man susitaikyti su tuo g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2008 11 03, 20:51)
man israse gerti sirdies darba gerinanciu lasu,ir homeopatiniu raminanciu lasiuku NOTTA wub.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Na mano sirdele pradejo streikuoti, kai nestumas buvo vos 6 sav. Tik nustate, kad laukiuosi, o po savaites labai suspaude sirdi, pulsas irgi uzkilo stipriai. Nusipirkau lasiuku sirdziai, bet ne velnio nepadejo. tada nulekiau pas seimos gydytoja. Ji padare kardiograma ir pamate, kad kazkokia sin. tachikardija, bent jau taip irase i kortele. Kas tachikardija yra as suprantu, bet to trumpinio iki siol neissifruoju schmoll.gif Tad israse kalio ir magnio preparata "Cardisol" ir lasiuku, kad nakti pailseciau. Praejus savaitei pagerejo, bet nepraejo, tad issiunte pas kardiologa. Atliko echoskopija, bet sirdele sveika ir ne ji cia pokstus krecia. Tada paskyre skydliaukes ir Magnio bei Kalio tyrymus. Kai tyrymus gavo, tai buvo aisku, kad organizme truksta kalio ir magnio, todel sirdele ir kvailioja. Paliko gerti Cardisol'i ir prirase dar "Chronocard" - tai gudobeles preparatas tabletemis ir be alkoholio rolleyes.gif Tad geriu iki siol siuos preparatus, dar atsisakiau kavos, nes ji stipriai salina magni is organizmo, ir stipriai suletinau savo tempus, tad jauciuosi puikiai ir mums jau 24sav. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, jau visą mėnesį kamuoja padidėjęs pulsas, kuris svyruoja nuo 110-140 kartais ir daugiau. Gėriau ir valerijonų ir gudobelės lašų, bet niekas nepadeda verysad.gif . Kaip kovojate jūs su padidėjusiu pulsu? g.gif
Atsakyti
Mano taip pat daznas pulsas,tai istyre rado,kad K maza,pabandyk gyd pasiprasyt tokio tyr smile.gif
Atsakyti