Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos Krikštynų dalyviams

Sveikos, kaip ir neradau būtent tokios temos. Kiek perskaičiau planavime, močiūtėms dovanojamas prijuostė, seneliui taupyklė. O ka dovanoja tetoms, krikšto tėvams?? Pasidalinkite idejomis smile.gif
4u.gif
Atsakyti
Isiterpsiu i Jusu tema blush2.gif 4u.gif
Mane domintu, ka kriksto mama turetu dovanoti mociutems g.gif smile.gif
Skaiciau, kaip jau minejo temos autore, kad mociutems dovanojamos prijuostes biggrin.gif bet ten tokios siuolaikines mociutes, kad prijuostes tikrai netinka 4u.gif
Galvojau, gal visai nieko butu padovanoti puodeli su anukes nuotrauka g.gif
Atsakyti
Per musu dukreles krikstynas, jos krikstomama, "isventino" musu tevus i senelius, uzriso skaras mociutems ir uzdejo kepures seneliams, kas liudijo, kad jie "tikrai" tapo seneliais ir padovanojo po taupykle kiekvienam, kad pradedu kaupti pinigelius 18-ajam gimtadieniui.
Tetom mes nieko nedovanojom.
Atsakyti
Esu girdėjusi, kad padaro "maikonus" su užrašais Čia mano krikšto tėtis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, na kriksto tevams dovanoja puodelius,marskinelius su vaikucio nuotrauka ir uzrasu as kriksto tetis.Mociutems galima dovanoti prijuostes,skareles uzristi arba degintus saukstus,cia mamytes is SM daro. 4u.gif Vat man tai didziausias rupestis ka dovanoti prosenelems?Gal jus turit kokiu minciu? Skaiciau,kad kazkas dovanojo rozancius,kad pasimelstu uz vaikeli,bet mums sita mintis netinka,nes proseneles skirtingu tikejimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixyte @ 2009 08 18, 08:17)
Sveikos mamytes, na kriksto tevams dovanoja puodelius,marskinelius su vaikucio nuotrauka ir uzrasu as kriksto tetis.Mociutems galima dovanoti prijuostes,skareles uzristi arba degintus saukstus,cia mamytes is SM daro. 4u.gif Vat man tai didziausias rupestis ka dovanoti prosenelems?Gal jus turit kokiu minciu? Skaiciau,kad kazkas dovanojo rozancius,kad pasimelstu uz vaikeli,bet mums sita mintis netinka,nes proseneles skirtingu tikejimu g.gif


Turiu tuki klausima:seneliams dovana dovanoti turi tevai ar krikstateviai? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindija: 19 rugpjūčio 2009 - 00:15
mociutes "apdovanoja" teveliai
na papasakosiu, ka mes dovanojom... viskas sudeta aisku i fotki krikstynu albumiuka ir tos temos smulkiai buvo isnagrinetros senesnese Krisktynu planavimo temutese...
krikstynu lauktuves (dovaneles sveciams, t.y. seimai ar porai po viena)
user posted image
angeliukai is arciau
user posted image
lauktuviu maiseliai
user posted image
prijuostes mociutems, pirktos UAB "Urte" uzrasiau pati su tekstiliniu markeriu
user posted image
kazkur skaiciau, kad mociutems galima dovanoti pasaku knygele, o seneliams daineliu knygele kad pasakas sektu ir daineles dainuotu...
Sitaip supakavau dovaneles maziesiems Krikstynu sveciams
user posted image
dezutes seneliams su pinigiukais, kad niekad nepritruktu anukiukams duoti.pirkta ermitaze
user posted image
šaukštai močiutems. gamina Jolanta_Š
user posted image
visa seneliu dovana (lazdos is parduotuves uz 1eura, jos dovanojamos, nes seneliai tik po kriksto anuku tampa tikrais seneliais)
user posted image



Papildyta:
"vaistukai" seneliams, kad kauleliai neskaudetu. pirkta MAximoj
user posted image
Siuvineti ranksluosciai Kriksto tevams "UAB URTE"
user posted image
Isakymai Kriksto tevams juoko forma. pacius isakymus gamino Vitaliux.tekstas is www.viskaskrikstynoms.lt
user posted image
dezutes turinys:
user posted image
siaip....
stalo korteles
user posted image
svarbiausieji Krikstynu dalyviai (rubelius siuvau pagal uzsakyma is lininio audinio, skraisteles krasta apsiuvau tikrais gintariukais), fotografe "sviecia" is SM, labai rekomenduoju thumbup.gif
user posted image
viskas lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligita33: 19 rugpjūčio 2009 - 20:41
QUOTE(pamesa @ 2009 08 20, 09:07)
ligita33 daug darbo idejai  thumbup.gif svente turbut labai nusiseke smile.gif


na mano darbo irgi siek tiek yra blush2.gif bet daug ir SM mamytes padejo (ir ne tik uz pinigus)... dekoju Emmy, kuri pagelbejo su saldainiu popiereliais, kitoms mamytems, kurios dave daug puikiu ideju.
nesenai pati ejau krikstamote, tai buvo viskas daug paprasciau. zinojau jau, ko reikia, ka daro kriksto mama , tereikejo tik paieskot kitu eiliu ir dovanele kriksto dukrai bei teveliams paruost.
dabar dar padovanojom dvynuku kriksto teveliams dideli foto remeli, kuriame puikuose 8 ivariu formu krikstynu foto. labai graziai atrode thumbup.gif
Atsakyti
ligita33 super thumbup.gif . Tik gal gali pakomentuoti krikšto tėvelių dėžutės turinį, nes ten turėjo kalba įdomi būti g.gif .
Atsakyti
Aš padariau maikutes krikšto tėvams su dvynukių foto ir užrašu čia mano krikšto mamytė/tėvelis. O visiems svečiams iš Eurokos dariau įsegamus ženkliukus su mergyčių foto. Tik dar nežinau kaip supakuoti.
Atsakyti
labukas visoms 4u.gif
o as stai ka padariau savo kriksto dukrytes mociutems...
asaru abi nesulaike thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
mano mazius nuo krikstoteveliu gavo atminciai stikle savo foto isgraviruota ir brendzio buteli graziai apipavidalinta kuri isgersime su krikstoteveliais per jo 18 gimtadieni smile.gif ...labai patiko mums tokios dovanos....o mes, teveliai, padovanojome vaikiuko krikstoteveliams ir seneliams albumiukus su vaikiuko pirmuju metu nuotraukytemis pagrazintomis smile.gif
Atsakyti