Įkraunama...
Įkraunama...

2008 Klaipėdos mažieji žmogiukai ir jų draugai,57

QUOTE(Edita K. @ 2012 10 12, 09:41)
Šnekėjau...auklėtoja nustebus,nieko nepastebėjus,kad Elzytei nepatinka darželyje,sako linksma,noriai mokosi eilėraštukus,dabar stato naują spektakliuką (nes mūsų grupė orentuojasi į vaidybą),patinka sportas ir muzika,mielai bendrauja,valgo ,miega...žodžiu,vaikas be rūpesčių...o namie ji tokia užsidarius,nenori į darželį...va ir šįryt su ašarom išėjom,suprantu,kad nesinorėjo keltis,rengtis...visą kelią šaukė  "Noriu tėtuko"",mat tėtukas geras visada pasiima iš darželio,o mama tik išveda ją ir palieka darželyje...nežinau ir ką bedaryti...

pas mus atvirkščiai: tėtis nuveda, aš parsivedu smile.gif
Bet Rusnė vistiek labiau myli tėtį, o Eivydas -mane smile.gif

Šnd vėl pas mažąjį susirinkimas, kažkas nepatenkinti rinkliava, tad sušaukė susirinkimą.
Atsakyti
Laba,
kaip besilaikom? nesergam?
Vakar Elzė ašarojo,kam negražius batukus nupirkau,tokia šakta,viskas kas ryšku ir blizga patinka,o batukai klasikiniai odinukai tamsiai rudi...jau kas dėsis paauglystėj dėl tų patinka-nepatinka jau bebijau ir įsivaizduoti ax.gif
Atsakyti
Gal kas žino kokias patalpų nuomas vakarėliui, gali būti be pirties, nes man svarbiausia salė?
Atsakyti
jei kas girdėjote apie J.Gray knygą "Vaikai kilę iš dangaus", bet dar jos neturite, dabar tinkamas laikas ją įsigyti, nes Pegase galima sakyt už ačiū dalina:
http://www.pegasas.l...&...&comments=1
Atsakyti
Labuka,

kaip laikotės? Nesušalot?

Aš tai pati susirgau ir šį kartą gan stipriai, bet regis jau kapstausi smile.gif
Atsakyti
ar kas nors nauduojo ish jusu sokliuka tarp stakto maziukam? verta pirkti?
Atsakyti
buvau planavusi tą šokliuką , bet nusprendžiau kad nereikia
Atsakyti
Laba,
Mes su Elze kosom vis...gyd.sakė,kad virusas toks...kad tik pasveikti,nes 13 d.vakaronė darželyje,Elzytė spektaklyje vaidina vieną iš pagr.vaidmenų,smagu būtų sudalyvauti ir kitų nepavesti ax.gif
Atsakyti
Užsispyrėle su gimtadieniu tave 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vitaskina @ 2012 11 15, 13:52)
Užsispyrėle su gimtadieniu tave 4u.gif


Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2012 11 15, 15:04)

smagios sventes happybday.gif essen.gif bis.gif
Atsakyti
Užsispyrėle,

user posted image
Atsakyti