Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus mamyčių namai

QUOTE(Barboraaa @ 2013 09 10, 15:02)
biggrin.gif akmenų arba tvoros reikės.

Pas mus ramiai per vartus įbrenda į kiemą ir būdavo fotografuoja fasadą. doh.gif  lotuliukas.gif


Tvora ir rorveileris duotų 100 proc garantiją biggrin.gif

Tavo fasadas matyt pavyzdinis bigsmile.gif Bet dėl visa ko peržiūrėk parduodamų namų skelbimus lotuliukas.gif Mūsų namas kol stovėjo negyvenamas tai kelis kartus į skelbimus įdėtas buvo doh.gif

Uolma, turėsi atskleisti daržininkavimo paslaptis man pradedančiai rolleyes.gif
Pas mus yra avietės 2 rūšių: vasarinės ir vėlyvos (tipo lenkiškos remontantinės, gal ir Poliana), tai vasarinės nepalyginamai skanesnės, nors ir labai greitai pasibaigia.

Ką įdomaus iš slyvų (ir obuolių) žiemai daryti? vakar gavau kalnelį slyvų ir kalną obuolių. Nežinau ką veikt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 11 rugsėjo 2013 - 08:00
QUOTE(melynas dangus @ 2013 09 11, 07:58)
Tvora ir rorveileris duotų 100 proc garantiją  biggrin.gif

Tavo fasadas matyt pavyzdinis  bigsmile.gif  Bet dėl visa ko peržiūrėk parduodamų namų skelbimus  lotuliukas.gif  Mūsų namas kol stovėjo negyvenamas tai kelis kartus į skelbimus įdėtas buvo  doh.gif

Uolma, turėsi atskleisti daržininkavimo paslaptis man pradedančiai  rolleyes.gif 
Pas mus yra avietės 2 rūšių: vasarinės ir vėlyvos (tipo lenkiškos remontantinės, gal ir Poliana), tai vasarinės nepalyginamai skanesnės, nors ir labai greitai pasibaigia.

Ką įdomaus iš slyvų (ir obuolių) žiemai daryti? vakar gavau kalnelį slyvų ir kalną obuolių. Nežinau ką veikt.

lotuliukas.gif tu čia rimtai??? Kaip gali svetimus namus parduot doh.gif blink.gif Nors man jei kas padėtų pardavinėt visai nepykčiau ax.gif


Nereikia rotveilerio,geriausi sargai, lenciūginiai, (Nuare už kelis litus pasirinksi,ir dūšelę kažkam išgelbėsi) pikti kaip širšės,bet šeimininkas-Dievas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 11 rugsėjo 2013 - 09:21

Laba vakara

QUOTE(Barboraaa @ 2013 09 11, 10:20)

Nereikia rotveilerio,geriausi sargai, lenciūginiai, (Nuare už kelis litus pasirinksi,ir dūšelę kažkam išgelbėsi) pikti kaip širšės,bet šeimininkas-Dievas. biggrin.gif



Kas tiesa tai tiesa ,musu kaimo suniukas ( Reksukas )tikras sargas buvo, su mano mociute gyveno ,bet mociute balandi palaidojom ir siuniukas dvi savaites pagedejo ir mire verysad.gif verysad.gif

Musu avietes nezinau kokios rusies ,bet mum skanios dideles ir saldzios thumbup.gif thumbup.gif
Uolma kiba prekiausi avietem ?? Pas mane viena vaga nedidele ,bet uogu doh.gif valgom ,saldom jau net vaikai nenori schmoll.gif i savaite du ,tris kart skinam doh.gif Man tai gana .

Papildyta:
QUOTE(melynas dangus @ 2013 09 11, 08:58)

Ką įdomaus iš slyvų (ir obuolių) žiemai daryti? vakar gavau kalnelį slyvų ir kalną obuolių. Nežinau ką veikt.


Slyviene virk ,as dar slyvas su persikais ir cili pipiriukais viriau tokia idomia uogiene .Is obuoliu sultis spausk mirksiukas.gif Mes sestadieni vesim spausti obuoliu sultis karsta.gif
Atsakyti
Viriau slyvienę su obuoliais ir slyvienę su apelsinais ir riešutais g.gif Ta su apelsinais tai įdomi tokia, labai ilgai viriau, nes apelsino žievelė sunkiai suverda, o nesuvirę gabaliukai kartumą biškį duoda. Žodž, nežinau dar kas gavosi.
Vakar buvom Nuare, bet ne šuniuką, o katytę mažą priglaudėm wub.gif meili labai, vis nori kad glostyčiau smile.gif dar vardo neišrinkom ax.gif



Mili, sveikinimai susilaukus mergytės
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 16 rugsėjo 2013 - 07:56
QUOTE(melynas dangus @ 2013 09 16, 07:52)
Viriau slyvienę su obuoliais ir slyvienę su apelsinais ir riešutais  g.gif  Ta su apelsinais tai įdomi tokia, labai ilgai viriau, nes apelsino žievelė sunkiai suverda, o nesuvirę gabaliukai kartumą biškį duoda. Žodž, nežinau dar kas gavosi.
Vakar buvom Nuare, bet ne šuniuką,  o katytę mažą priglaudėm  wub.gif  meili labai, vis nori kad glostyčiau smile.gif  dar vardo neišrinkom ax.gif
Mili, sveikinimai susilaukus mergytės
user posted image

biggrin.gif kaip faina wub.gif sveikinimai MILI wub.gif
Atsakyti
sveikos as tai prisijungiu pagalbos ieskodama, gal kuri esat studijavus Verslo ekonomika KTU labai būčiau dėkinga jeigu pasisakytumet gal galėtumėt padėti 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Labos,
Rožiniai sveikinimai Mili wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gal kas turit pasiųlyti auklę ar pažįstamą patikimą moterį, kuri parvestų vaikus iš darželio ir pabūtų su jais 2-3 valandas namie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2013 09 17, 13:00)
sveikos as tai prisijungiu pagalbos ieskodama, gal kuri esat studijavus Verslo ekonomika KTU labai būčiau dėkinga jeigu pasisakytumet gal galėtumėt padėti  4u.gif  blush2.gif


o kas konkrečiau domina? mano vyras baigė KTU verslo ADMINISTRAVIMĄ (ne vadybą), tai nežinau kiek padėti galėtų. Kažkas kompe lyg yra užsilikę dar..
Atsakyti
Sveikutes, esu is kito miesto, todel noriu paklaust gal kas zinot parduotuve Baldoteka, kuri yra Ugniagesiu g. Gal kas ka pirkot, per kiek laiko pristate ir pan. Butu saunu sulaukt info. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2013 09 18, 10:27)
o kas konkrečiau domina? mano vyras baigė KTU verslo ADMINISTRAVIMĄ (ne vadybą), tai nežinau kiek padėti galėtų. Kažkas kompe lyg yra užsilikę dar..

parasiau tau i az
Atsakyti
user posted image
gal kas mirksiukas.gif
kas gero???

su šalna doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 26 rugsėjo 2013 - 09:25
Labas rytas. Linkejimai is ligonines naujagimiu skyriaus smile.gif pirkom vakar broli smile.gif o jau torto kaip noreciau... bigsmile.gif
Atsakyti