Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamukai....

Sveikos Šiaulių mamukai 4u.gif

Gal būtų norinčių ryt vakare pagurkšnot skanios kavytės ir sudalyvauti prezentacijoj ? smile.gif Susidomėjusias prašau rašyti AŽ, kur konkrečiau viską papasakosiu smile.gif
Atsakyti
Janna, jei tu į paskutinį vagoną nebespėjai, tai aš jau net dūmų nebemačiau. biggrin.gif

sveikutės.
apleidau SM visai, kažkaip dabar labiau FB bazuojuosi.
reikės dažniau užsukti gal kada į kokį meet'ą ir aš įsipaišysiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renute @ 2014 08 31, 01:36)
Janna, jei tu į paskutinį vagoną nebespėjai, tai aš jau net dūmų nebemačiau. biggrin.gif

sveikutės.
apleidau SM visai, kažkaip dabar labiau FB bazuojuosi.
reikės dažniau užsukti gal kada į kokį meet'ą ir aš įsipaišysiu. smile.gif


Renute, brauksim asaras abidvi biggrin.gif , ant vieno perono.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2014 08 15, 13:14)
Aš, kaip visada, su prašymu. Gal žinot kas mūsų mieste ir kur atgaivina senas siuvimo  mašinas?

Ačiū.

Pasiklausiu vienos siuvejos,ji su savo senute daugybe metu siuva,gal zinos ir koki meistriuka g.gif
Jei turi jau konkretu nora kazka pasisiut,bet masina sugedusi-as mielu noru paskolinciau savo masiniuka aciuks.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tai ką ryt nauji mokslo metai. Benas nesulaukia kada eis lotuliukas.gif Radvilė ir nori ir bijo, nes atostogavome nuo gegužės 1 dienos biggrin.gif

Aš ir nežinau ar buvo susitikimas, blush2.gif spejau tik vienam sudalyvauti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 31 rugpjūčio 2014 - 08:26
QUOTE(*Gina @ 2014 08 31, 07:41)
Pasiklausiu vienos siuvejos,ji su savo senute daugybe metu siuva,gal zinos ir koki meistriuka g.gif
Jei turi jau konkretu nora kazka pasisiut,bet masina sugedusi-as mielu noru paskolinciau savo masiniuka  aciuks.gif  mirksiukas.gif


Gina, aciu 4u.gif Uzklausk. Man vis viena ja reikes sutvarkyti. Buvau nvezusi, lyg ir isvale ir dirzelius pakeite, bet pedalas kazi ko neveikia vis viena.

Prasta siuveja is manes. Nelabai as megstu sita reikala. Bet reiktu si bei ta smulkaus pasitvarkyti. Is senu paklodziu ranksluostukus sukarpytus apsiuti ir pan.... pan...

Nieko degancio. Asiu uz pasiulyma. 4u.gif Su saviske drasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turiu prasyma blush2.gif
Gal kas zinote kas atsiutu man merinos vilnos bodzius, na nukirptu susegimus atlenktu ir atsiutu. Radviliskyje niekas nedaro doh.gif
Atsakyti
Roga-o merinos tai kazkaip kitaip atsiut reiktu nei iprastus bodzius? g.gif Paprastus tai atsisiunu iprastai.

Gal kas pazista chemijos mokytoja galincia,norincia dirbt asmeniskai su mokiu? help.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2014 09 21, 10:36)
Roga-o merinos tai kazkaip kitaip atsiut reiktu nei iprastus bodzius? g.gif Paprastus tai atsisiunu iprastai.






Aha kitokios siuvimo masinos reikia, jau radau kas padarys.
Atsakyti
Laba diena, mamytės,
prašau pagelbėti studentei ir atsakyti į šią anketą: http://apklausa lt/f/darbo-uzmokesti-lemiantys-veiksniai-qg96rxk.fullpage

po apklausa padėkite taškiuką, nes forumas blokuoja nuorodą.

Apklausa anonimė.
Iš anksto dėkoju smile.gif
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Kodel temute tokia apmirusi? unsure.gif
Atsakyti
Ieškau matematikos uždavinynų 5 klasei. Autorius nėra svarbus. [COLOR=red][B]
Atsakyti