Įkraunama...
Įkraunama...

***Šilutės Mamutės***

atidarau temą,neturiu kur išsikalbėt iš ryto biggrin.gif



Papildyta:
Tai va,kad jau pati susitvarkiau,dirbą pasiruošiau,tai ir pasireikšiu biggrin.gif

Dėl batų, tai jokio dviračio aš neatradau,pilna youtubėj tokių "originalių" biggrin.gif

Nelabai didžiuojuos savo darbu, tai nelabai puolu demonstruoti- ale reiks vakare pafotkint galutinį rezultatą,nors dar turiu minčių užbaigimui,padailinimui, tai reikės viską padaryti ir pasirodyti. Bet čia jau tik fb- bais tingiu kilnot iš vienos vietos į kitą smile.gif



Naujus jau visos suplanavusios? Aš kažkaip šiemet anksti galvą pradėjau sukti,bet spėju,kad vėl teks paskutinę dieną komapnijos ieškot tongue.gif
Atsakyti
Ačiū už nauja temuke... kaip norėčiau naujus kur miške sutikt... jau kelinti metai svajoju...bet kažin koks oras bus .. turiu savo gera vietike bet be džipuko ten neivažiuosi jeigu sniego bus g.gif Alvyda kaip Liepa ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliuk: 27 lapkričio 2013 - 09:02
dėkui už vietą, kur pliurpti galima.
Liepužei matyt buvo tridienė karštinė. nes temperatūra trečią parą nukrito, o sekančią dieną išbėrė. tai dabar kaip ir geryn eina. tik karts nuo karto sukosėja. bet čia nežinosi ar kabinasi kažkas, ar čia išsikosinėja po ano sirgimo. o ir tas kosulys, kažkoks netikras. tiesa, dar dantys, dantys niekaip neišlenda. Tai kiek pajautrintai gyvena mano lepūnėlė,
dėl naujų nieko nežinau. neplanuoju, ne ką ir suplanuoti galima tokiam komplekte, kokiame esame. Pagalvojau taip savyje, kad gal pas MB sesę į vilnių reiktų vykti. per naujus jų pagrandukui 1,5mėn, tai irgi nekažkokie baliai nusimato.
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2013 11 27, 13:47)

dėl naujų nieko nežinau. neplanuoju, ne ką ir suplanuoti galima tokiam komplekte, kokiame esame. Pagalvojau taip savyje, kad gal pas MB sesę į vilnių reiktų vykti. per naujus jų pagrandukui 1,5mėn, tai irgi nekažkokie baliai nusimato.

tai jau joooo,su mažiais tai kad tik patogiau ir rūpesčių mažiau,o tai gaunas paskui ne šventė,o vien stresas..Mes pernai išvis vieni buvom smile.gif
Atsakyti
Sveikos
Mano mazasis apslogavo tai ryt leksiu kokiu lasiuku I nosi ieskot
Apie sventes nieko nemastau, minciu nulis, kucias gal su mb sese o kaledas sakiau supyksiu ir per tv filmus ziuresiu biggrin.gif o nauji toli dar biggrin.gif visai apie juos nemastau biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, pirmiausiai tai atsiprašau, kad čia įsibroviau į Jūsų temą, bet man labai reikia specifinės informacijos, gal Jūs pačios kuri nors esate kreipusis į anstolius ar Jūsų pažįstami, būtent Šilutėje reikalingas patikimas, gerai dirbantis anstolis. Radau internete kelis, bet nežinau į kurį kreiptis, nes pati esu ne iš Šilutės, o kreiptis turiu būtent į Šilutės anstolius. Būsiu nuoširdžiaia dėkinga už informaciją.
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2013 11 29, 12:05)
Laba diena, pirmiausiai tai atsiprašau, kad čia įsibroviau į Jūsų temą, bet man labai reikia specifinės informacijos, gal Jūs pačios kuri nors esate kreipusis į anstolius ar Jūsų pažįstami, būtent Šilutėje reikalingas patikimas, gerai dirbantis anstolis. Radau internete kelis, bet nežinau į kurį kreiptis, nes pati esu ne iš Šilutės, o kreiptis turiu būtent į Šilutės anstolius. Būsiu nuoširdžiaia dėkinga už informaciją.

negaliu nieko patarti,pačiai bus labai naudinga šita informacija,jei kas atsakys smile.gif .Aš su antstoliais esu susidūrus tik iš kitos pusės, kai pačią dėl pavėluotos sumokėt baudos užklibino smile.gif


šitas avataras su mano šukuosena biggrin.gif
Atsakyti
Labuka,gal kam aktualu, šiandien pas stanislovą mačiau tutu sijonukų po 8 litus. Spalvos balta, violetinė ir rožinė,dydis universalus. Maža ką, gal kuriai šventėms prireiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas nors ppas jus gal jau ir nebe rytas biggrin.gif
Del anstoliu nu neisivaizduoju as pati turiu alimentus pabavusi tamasauskienei, bet kadangi ex sedi uzsieny tai tik skola auga ir tiek g.gif siaip ji megeja skolininkams tuoj uzblokuoti banko korteles

Dar zinau koscys ar kaip jis ten tai toks ziauresnis kaip drauge isireiske, bet kuria prasme nzn biggrin.gif tai va tokios zinios pas mane del anstoliu nieko konkretaus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. As tingiu rasyti bet juk reik naujuose namuose prisiduoti kad nepamirstumet. Penktadieni buvom filme Moteros meluoja geriau. Pažviegem ir tiek,bet labai didelio ispdzio nepadare. Naujakas namie arba pas draugus ramioje kompanijoje.Kazkaip mb mano ne prie chebros visai tai ir nebaliavojam su sokiais. Ai...dar varysim i žuvedros koncerta visi, net mb nesisparde... Daliuk tai kur tu dirbi? Tyli nieko nepasakoji... As turiu problema, simutes ausys nuo liepos men isdurtos negyja. Puliuoja,skauda. Vakar issiemem nakciai auskariukus,syryt reik iveri cypia kad skauda. Nezinau kame problema verem gyduomuosius,sidabrinius dabar jau pora men kaip auksiukai iverti. Mb liepia nesikankint ir uzsidydyt, as dar linkusi pasikankint kad jau tiek iskentejo. Drauges auskariuku pridovanojo nebuvo net isiverusi. Ji jau antra karta duriasi ir pirma kart po puses metu uzsigyde. Gal ji isvis negali auskaru turet.? Nu vien zo, problema baisine.
Atsakyti
Gal alergiška metalui kokiam ,kad negyja g.gif aš ir mano vyresnioji negalime paprastų nešioti į antra diena parausta ir supuliuoja skylutės ,aš tai ir sidabrinių negalėjau nešioti,bet pripratinau ausis po biški biggrin.gif su auksiniais viskas tvarkoje.man dar diržo sagtis negali liesti prie pilvo,iš karto niežti ir išberia doh.gif Bandei gydyti su Gelbėtojo tepaliuku,mes su juo gydom kai reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnele136 @ 2013 12 01, 12:35)
Sveikos. As tingiu rasyti bet juk reik naujuose namuose prisiduoti kad nepamirstumet. Penktadieni buvom filme Moteros meluoja geriau. Pažviegem ir tiek,bet labai didelio ispdzio nepadare. Naujakas namie arba pas draugus ramioje kompanijoje.Kazkaip mb mano ne prie chebros visai tai ir nebaliavojam su sokiais. Ai...dar varysim i žuvedros koncerta visi, net mb nesisparde... Daliuk tai kur tu dirbi? Tyli nieko nepasakoji... As turiu problema, simutes ausys nuo liepos men isdurtos negyja. Puliuoja,skauda. Vakar issiemem nakciai auskariukus,syryt reik iveri cypia kad skauda. Nezinau kame problema verem gyduomuosius,sidabrinius dabar jau pora men kaip auksiukai iverti. Mb liepia nesikankint ir uzsidydyt, as dar linkusi pasikankint kad jau tiek iskentejo. Drauges auskariuku pridovanojo nebuvo net isiverusi. Ji jau antra karta duriasi ir pirma kart po puses metu uzsigyde. Gal ji isvis negali auskaru turet.? Nu vien zo, problema baisine.


Labukas 4u.gif

Pabandykit dazniau su octenisept purskaliuku papurskalioti... Man buvo super vaistukas. Ir dabar bet kokiai zaizdelei naudojam dezinfekuoti... Tikrai rekomenduoju pabandyti. Pradzioj pagrauzia, bet ir suveikia po to kaip nuskausminimas. Daug greiciau gyja visokios zaizdeles.

Gal kuri zinot silutej dujiniu virykliu meistra? Och apgedo orkaite doh.gif verysad.gif kept kepa, bet kazkoks kvapas sklinda, lyg duju... nerandam kur unsure.gif o gi sventes ant nosies doh.gif

P.S. su pirmaja ziemos diena cool.gif
Atsakyti