Įkraunama...
Įkraunama...

***Šilutės Mamutės***

QUOTE(vilnele136 @ 2013 12 10, 09:01)
Nu čia dabar...kas per ligos prieš šventes? Bet gal geriau dabar nei  visai per šventes...Livita nu gražus namukas.As tingiu visokiom dekoracijom užsiimti.Prisižadejau simutei eglute iš makaronų padaryti,dabar galvoju kad be reikalo, jau nebenoriu. biggrin.gif ...simute ausis uzsigyde.tipo peroksidas blogai ausim, bet mums nepadejo nei jis nei spiritukas, nei kazkos dezinfekuojsntis skystis is ligonines,niekas.

nepatikėsite...laiko nebėr biggrin.gif liwita 10 balu...peroksidas viskam gerai... žmonės net geria ji... abldydute sveikit ...
Atsakyti
Liwita- labai liuks namukas thumbup.gif Aš norėčiau irgi,bet net sausainių neprisiverčiu iškept doh.gif O turbūt reikėtų..


Ablydut,sveikit 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aš žinok jau net dėmesio pradėjau nebekreipt...Va ir varo sloga nuo rugsėjo pabaigos be jokio sustojimo praktiškai doh.gif Negirdėjau apie Ribomulin? Viena pažįstama duoda benraamžiui vaikiukui imunitetui stiprinti ir sakė tfu tfu tfu - laikos..nebeserga..sakiau ir aš pameginsiu..


blem laikas varo.. doh.gif Aš dar be dovanų praktiškai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos. Suskaitau viską, tik parašyt nebėr kada. Neturiu laiko visiškai. O kitą savaitę kaip reiks išgyventi, nelabai suprantu, kai reikės keliose vietose vienu metu būti.

Su dovanom tai aš jau kaip ir viską turiu. Dalį dariau pati, o likusias šiandien užsakiau iš el. parduotuvių.

Viskas, lekiu toliau. Ačiū D vaikai neserga. Dabar spjaudausi ir į stalą beldžiu. Mums tai Pau D'arco super veikia ir gydymui, ir profilaktikai. Kada antibus gėrė vaikai jau nebeatsimenu. O būdavo dičkei angina kas mėnesį.
Atsakyti
Labai grazu namelis Liwita wub.gif

Sirgaliukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ausytės puliuoti gali dar todėl kad negerai išdurtos kaip viena mamytė minėjo net guziukai susidarė g.gif pas mane taip buvo kankinausi gal 3mėn.ir teko užsigydit,pabandykit su spiritu ar odekolonu kokiu pavalyt turėtu užtraukti 4u.gif
Atsakyti
Va kiek pagyrimų sulaukiau blush2.gif Ačiū 4u.gif
Čia tik vienas,dar bus kokios 5 rogės ir kokie 5 namai,tik pastarieji vienos dalies smile.gif ir aišku meduoliai smile.gif Gal žinot kur šilutėje yra pirkti popierinės formos pyragams ar keksams kepti ,internetu užsisakyti jau per vėlu g.gif

Ligoniukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liwita** @ 2013 12 12, 00:47)
Va kiek pagyrimų sulaukiau  blush2.gif Ačiū  4u.gif
Čia tik vienas,dar bus kokios 5 rogės ir kokie 5 namai,tik pastarieji vienos dalies  smile.gif ir aišku meduoliai  smile.gif  Gal žinot kur šilutėje yra pirkti popierinės formos pyragams ar keksams kepti ,internetu užsisakyti jau per vėlu  g.gif

Ligoniukams  4u.gif

maximoj mačiau tik tokias kaip silikonines,rudas..dar neseniai buvo nuolaida visoms kepiniu formoms..
Atsakyti
Labas mamytes,noriu paklausti gal kas zino kaip vadinasi plauku galiuku aliejukas kur halėja parduoda raudonam buteliuke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cini-miniMA @ 2013 12 12, 09:17)
maximoj mačiau tik tokias kaip silikonines,rudas..dar neseniai buvo nuolaida visoms kepiniu formoms..

Tokios netinka man,man reikia vienkartinių,iškepi pyraga ir su visa forma nešiesi į svečius smile.gif

Na moterytės ar laukiate švenčių ? biggrin.gif Aš tai savo vyro laukiu ,o ne švenčių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liwita** @ 2013 12 12, 23:49)
Tokios netinka man,man reikia vienkartinių,iškepi pyraga ir su visa forma nešiesi į svečius  smile.gif

Na moterytės ar laukiate švenčių ?  biggrin.gif Aš tai savo vyro laukiu ,o ne švenčių  biggrin.gif

Laba,
Pamėgink pažiūrėti ,,Pas Stanislovą" šalia esančioje parduotuvėlėje, ten daug vienkartinių indų visokių yra gal atrasi ir kepimo formą.

Švenčių laukiu, tik nežinau kaip visur suspėti nes kaip ir dažniausiai visi organizuojami renginiai ir t.t. vienu metu užgriūva tai reik suktis kaip bitėms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbuliukas @ 2013 12 13, 10:26)
Laba,
Pamėgink pažiūrėti ,,Pas Stanislovą" šalia esančioje parduotuvėlėje, ten daug vienkartinių indų visokių yra gal atrasi ir kepimo formą.

Švenčių laukiu, tik nežinau kaip visur suspėti nes kaip ir dažniausiai visi organizuojami renginiai ir t.t. vienu metu užgriūva tai reik suktis kaip bitėms smile.gif

Va ten ir nepagalvojau ,kad galiu pažiūrėti,ačiū už mintį 4u.gif
Atsakyti
aš maximoj savaitgalį prie kasų mačiau,kad moteris pirko keksiukams formas,žiauriai mielas,įvairiu spalvų, su bumbuliukais, atrodė,kaip popierinės smile.gif


Tos šventės..visada atrodo taip toli,aš morališkai ruoštis pradedu jau kažin kada,o realiai viskas liekas paskutinėm dienom doh.gif Šią savaitė turiu užsibrėžus tikslą baigti su visomis dovanomis,susipakuoti ir ramiai laukti kūčių..kažin pavyks g.gif

o šiaip tai laukiu..Tik dėl naujų metų realiai dar nelabai ką žinau g.gif
Atsakyti