Įkraunama...
Įkraunama...

Mažeikietės

Man patiko viena mintis - anksčiau papais tik dainuodavo, dabar jau ir skalbia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Gymantė @ 2014 05 09, 11:58)
Man patiko viena mintis - anksčiau papais tik dainuodavo, dabar jau ir skalbia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gymantė @ 2014 05 09, 11:01)
Labryt smile.gif. Pagaliau lyja normaliai, jeeee thumbup.gif .
Vaikas saldžiai miegojo, čia man po martinio nesimiegojo doh.gif  lotuliukas.gif ....


proga?
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 05 09, 11:06)
Eik tu sau biggrin.gif
Vakar stadione sušalau, sušlapau, šian nuo ryto namai šalti...

man tokiu rudeniu "kvepia" obuolių pyrago norisi  lotuliukas.gif



aš išejau(piškom) vyrai išleke su mašina aš tipo pasportuodama cool.gif puskelei del lietaus gavau uzsukt pas drauge su suniu biggrin.gif

Labs ryts 4u.gif ax.gif user posted image

nu Vilija user posted image man lb patiko super pasirode (nu nesigilinant i daina) bet man nerealiai nu bet politika yra politika cool.gif
Papildyta:
tiesa ačiū už temą ...
ir gal kas jungiatės user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kismida: 09 gegužės 2014 - 12:25
QUOTE(Kismida @ 2014 05 09, 12:19)
aš išejau(piškom) vyrai išleke su mašina aš tipo pasportuodama  cool.gif  puskelei del lietaus gavau uzsukt pas drauge su suniu  biggrin.gif


Tai taip ir nedaėjai? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 05 09, 14:56)
Tai taip ir nedaėjai?  biggrin.gif

nea schmoll.gif
gavau darbu ,plaukus nudazyt draugei ,ir vyno taure isgert biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

kas netingit,pabandykit..lab skanios užkandėlės..
Atsakyti
QUOTE(Gymantė @ 2014 05 09, 13:58)
Man patiko viena mintis - anksčiau papais tik dainuodavo, dabar jau ir skalbia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Kismida @ 2014 05 09, 14:19)
nu Vilija user posted image man lb patiko super pasirode (nu nesigilinant i daina) bet man nerealiai nu bet politika yra politika cool.gif
Papildyta:
tiesa ačiū už temą ...
ir gal kas jungiatės user posted image

Vilija ir man patinka, visad kaip tikra lietuve prabalsavau smile.gif bet va vistik mano balso buvo per mazai nepatekom i finala blush2.gif

geriu rytine kava doh.gif o jau 12 doh.gif kol braskes apsokinejau, kol virtuve apskuopiau nuo vakar vakarienes blush2.gif atejo pietus doh.gif o darbu kiek nepadaryta, savaitgali siuntini su smutkem sudet reikia, niekas nekrauta doh.gif ech kur ta diena pralekia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isella: 09 gegužės 2014 - 13:01
QUOTE(Gymantė @ 2014 05 09, 12:58)
Man patiko viena mintis - anksčiau papais tik dainuodavo, dabar jau ir skalbia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...

Ne tik skalbia ir sviesta musa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif svarbu ne rezultatas, svarbu procesas doh.gif lotuliukas.gif


QUOTE(JOLKA999 @ 2014 05 09, 13:53)
user posted image

kas netingit,pabandykit..lab skanios užkandėlės..


jauciu kaip skanu rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Kismida @ 2014 05 09, 13:19)

Aha - Eurovizija biggrin.gif , plius ketvirtadienis - šventas kaimynų vakaras drinks_cheers.gif ax.gif . Būdavo trečiadieniais, nu bet dabar trečiadienio vakarai užimti bigsmile.gif .
Atsakyti
labas 4u.gif

burbiskis sest.ar sekm.? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(**Deiva** @ 2014 05 09, 23:32)
labas  4u.gif

burbiskis sest.ar sekm.? smile.gif


berods šešt.

labas rytas.
Atsakyti
4u.gif Labas rytas
Atsakyti