Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto, Dalinamės patari

8588 suknele tai labai grazi. Grazi ji ir jau pasiuta. Manau pataisius pas siuveja siek tiek ties liemeniu ji atrodys ant jusu nuostabiai. Nes mano akim ziurint tai ji ir dabar neblogai atrodo, tik va toj vietoj ties liemeniu na kazkaip didoka atrodo.. rolleyes.gif Bet modeliukas suknytes tai labai thumbup.gif
Atsakyti
na prasiau kad spalva butu kaip nuotraukoj, bet ryskiai skiriasi, nezinau, mam gyvai tai daug daug minusu ant jos, ir visiskai ne tokia kokia issivazdavau... apie svarkeli tai is vis net nekalbu... bet pardavejai kazkaip neatsako i mano pikra laiska verysad.gif
Atsakyti
Na taip,įdėjus pasijonį ta kur išlaiko formą, pataisius liemenį, švarkelį,gal ir visai gražu būtų thumbup.gif
Atsakyti
Ir tie blizgučiai nekaip unsure.gif
Atsakyti
Dar karta apziurejau foto, tai mano galva siuvejos pagalba, pasijonis ir islyginimas puikiaimpataisys situacija, o kiek mokejai?
Atsakyti
Man tai irgi taip atrodo..sutvarkius viską, kaip merginos sako (ir man tas blizgutis toks nelabai..) tai visai gražiai turėtų būti 4u.gif O jei bėda su suknelėm..o jei per merginas bandyt pirkti.. na kur skelbimuose yra..aš pati nepardavinėju, bet tik šiaip pagalvojau..kad ten jau matosi galutinis rezultatas suknelės.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 04 gegužės 2013 - 20:56
man 900lt kainavo, tai ne taip ir mazai... nezinau, turbut kad as jos netaisysiu, nes per daug nusivyliau as ja... tas blizgutis priekyje tai siaip labai grazus biggrin.gif man jis vienintelis ir grazus lotuliukas.gif
o is skelbimu jau turbut niekada jokios sukneles nepirksiu lotuliukas.gif jau dvi turiu, tuoj salona atidaryt galesiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8588: 04 gegužės 2013 - 21:15
Sveikos merginos. Gal kam patiktu suknele atsisiusta is Lightinthebox..? Taip ir neuzsidejau, stovi su etiketemis. Taip butu malonu rast ja uzsidesiancia mergina..smile.gif. Cia deja negaliu ikelti nuotraukos, jei ka domins atsiusciau i emaila. Suknele ne tortas, graziai pabrezianti figura. Siaura, kiek platejanti i apacia. Nuogais peciais, S-M dydzio, ivory spalvos. Parduociau uz 800 Lt, bet kaina galima butu derinti. Bet kuriuo atveju nebereiketu moketi uz ismuitinima smile.gif Dar yra ir vestuvinis korsetas, taip pat su etiketemis.
Atsakyti
QUOTE(svilikas @ 2013 05 05, 00:37)
Sveikos merginos. Gal kam patiktu suknele atsisiusta is Lightinthebox..? Taip ir neuzsidejau, stovi su etiketemis. Taip butu malonu rast ja uzsidesiancia mergina..smile.gif. Cia deja negaliu ikelti nuotraukos, jei ka domins atsiusciau i emaila. Suknele ne tortas, graziai pabrezianti figura. Siaura, kiek platejanti i apacia. Nuogais peciais, S-M dydzio, ivory spalvos. Parduociau uz 800 Lt, bet kaina galima butu derinti. Bet kuriuo atveju nebereiketu moketi uz ismuitinima smile.gif Dar yra ir vestuvinis korsetas, taip pat su etiketemis.

Kas norejo kad atsiusciau nuotrauka, galiu atsiusti i elektronini pasta. Ir patikrinkit savo pasto dezute cia, nes neissisiuncia asmenines zinutes... matyt perpildyta:)
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 04 30, 21:35)
Jetus ta gautoji suknelė, kokia nelabai unsure.gif  verkčiau tokią gavusi...o ir trumpa kokia g.gif  o kokios grąžinimo sąlygos?
Papildyta:
Gal bent apie šią kas nors turit ką pasakyti? Labai dailiai atrodo,bet ir per pigi tokiam grožiui biggrin.gif


o grazinti jau sunku darosi,nebenori priimt atgal,sako,kad galim pakeist,bet as is ju jau nieko nebenoriu,sakau grazinu suknele,o jus man pinigus,tai kai gaus atgal suknele,grazins pinigus.vargas vienas ir tiek doh.gif supratau,kad geriau sumoket daugiau ir gaut normalia suknele,negu ieskot papigiai doh.gif gal kam ir pasiseka,bet as nusivylus.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(JolantaSwan @ 2013 05 06, 01:25)
o grazinti jau sunku darosi,nebenori priimt atgal,sako,kad galim pakeist,bet as is ju jau nieko nebenoriu,sakau grazinu suknele,o jus man pinigus,tai kai gaus atgal suknele,grazins pinigus.vargas vienas ir tiek doh.gif  supratau,kad geriau sumoket daugiau ir gaut normalia suknele,negu ieskot papigiai doh.gif  gal kam ir pasiseka,bet as nusivylus.... schmoll.gif


as isvis esu girdejus, kad jie tipo grazins pinigus, kai gaus suknele. Bet kai issiuncia suknele, tai nei pinigu, nei sukneles, ir isvis i jokius laiskus nebeatsako... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(niolika @ 2013 05 06, 08:26)
as isvis esu girdejus, kad jie tipo grazins pinigus, kai gaus suknele. Bet kai issiuncia suknele, tai nei pinigu, nei sukneles, ir isvis i jokius laiskus nebeatsako...  unsure.gif



as siusiu ryt ja atgal registruotu siuntiniu siusiu,gal grazins? nors priimt atgal labai jau nenorejo g.gif
Atsakyti