Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai

sveikos
turiu toki klausimuka
ax.gif
bandom tvarkyti vaiko pinigelius...ar reik vaiko gimymo liudijima versti i anglu kalba? jei taip tai kur? kazkur girdejau kad mamos siuncia i Lietuva,ten vercia.
gal ka patarsyt ax.gif flirt.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alincikita: 10 sausio 2011 - 21:42
QUOTE(alincikita @ 2011 01 10, 22:41)
sveikos
turiu toki klausimuka
ax.gif
bandom tvarkyti vaiko pinigelius...ar reik vaiko gimymo liudijima versti i anglu kalba? jei taip tai kur? kazkur girdejau kad mamos siuncia i Lietuva,ten vercia.
gal ka patarsyt ax.gif  flirt.gif  mastau.gif

niekur niekas nepraso isversto gimimo liudijimo, svarbu jog tai butu originalas 4u.gif
Atsakyti
Labukas, norejau paklausti tokio klausimelio. Mano vyras gyvena UK, ir zadi mane ir sunu pasiimti greitu lauku. Tai kokius dokumentus as tureciau cia uk susitvarkyti sau ir vaikui? Aciu smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Madonnna @ 2011 01 10, 14:13)
kalba eina apie tai, kad jeigu moteris prisiregistruotu uk, bet is lt neissideklaruotu, atsisakytu lt ismoku, pradetu vaikus vesti i uk gydymo istaigas ir t.t. ar ne apie ta pati mes kalbam?
as sakau, kaip buvo mano sesers seimai, kol nesusizinojo ir nesusigriebe kuo anksciau issiregistruot is lt.
4u.gif


As nesu is Lt issideklaravus, bet gyvenu UK..dirbu, moku mokescius, vaikas bei visa seima registruota Uk sveikatos istaigoje, uz vaika gaunu pinigelius UK..cia Lt gryzus lankausi sveikatos istaigose, kurioj esu registruota ir man tikrai neteko moketi, nes esu uzregistruota TLK kaip mama auginanti vaikeli.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2011 01 10, 12:50)
i j a,kaip supratau jusu vaikuciui tuo 5 metai,jis tuoj eis i mokykla,todel butu geriau jei pries tai palankytu preschool - del anglu kalbos ir tada gales eiti i mokyklele.kuo veliau ji atsivesit ,tuo didesni stresa jis patits,ypac,jei reikes tiesiai i mokykla ,kita diena.o dirbti galesit kasdien po 4-5 val,kol mokykloj bus.5 metu vaikas netrukdys jum nei darbo ieskoti,nei dirbti ir tikrai kas nors is tecio pazystamu gales ji paziureti valandelei,jei jums reikalai kokie.parasiau tai nes viskas keiciasi zinant vaiko amziu.semes  4u.gif

Tai jam balandi 5 bus. Aciu Jums labai. Tikrai noriu kad jis butu kartu..nesame issiskyre daugiau nei dienos.. tik viskas labai baisu atrodo..
Atsakyti
QUOTE(Joltoma @ 2011 01 10, 22:56)
niekur niekas nepraso isversto gimimo liudijimo, svarbu jog tai butu originalas  4u.gif

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2011 01 09, 00:07)
Seip tai agentura irgi gali moketi valstybes mokama biuleteni,tuos pacius,berods,75 svarus per savaite.Na ,o jei nemoka,tai forma galima gauti job centre arba atsispaudinti internete.Bet ta forma vistiek reikes nesti agenturai,nes jis turi pazymeti priezasti,del ko negali moketi ir pasirasyti.Dazniausiai atnesus tokia forma,jie sumoka,nes kaip jau sakiau tai butu tie patys pinigai is valstybes. ax.gif

o nedarbingumo lapelio reiketu prasyti pas GP ar midwife? blush2.gif

pas mus viesbutyje nuimineja ''trolius'', tai neisivaizduoju, kaip nestuke.gif imanoma lakstyti is vieno galo i kita del kiekvieno sudelio...

atidirbau sekmadieni, bet dar su ''troliu'', tai pilvas visa diena kietas buvo, nepatiko 2.gif matyt mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2011 01 11, 12:40)
o nedarbingumo lapelio reiketu prasyti pas GP ar midwife? blush2.gif

pas mus viesbutyje nuimineja ''trolius'', tai neisivaizduoju, kaip nestuke.gif imanoma lakstyti is vieno galo i kita del kiekvieno sudelio...

atidirbau sekmadieni, bet dar su ''troliu'', tai pilvas visa diena kietas buvo, nepatiko 2.gif matyt mastau.gif

As tai pasakiau savo midfwife ,o ji pasikviete gydytoja i kabineta ir tas dave atleidima 2 menesiams biggrin.gif butinai pasakykit,koki darba dirbat. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2011 01 11, 15:39)
As tai pasakiau savo midfwife ,o ji pasikviete gydytoja i kabineta ir tas dave atleidima 2 menesiams  biggrin.gif  butinai pasakykit,koki darba dirbat. ax.gif

kad blogiausia, kad man artimiausias vizitas pas midwife tik vasario gale doh.gif
bet va eisim echoskopuotis po savaites, tai gal uzklausiu ten vietoj sedinciu midwife...
jei ka - prasysiuos, kad GP priimtu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2011 01 11, 15:55)
kad blogiausia, kad man artimiausias vizitas  pas midwife tik vasario gale  doh.gif
bet va eisim echoskopuotis po savaites, tai gal uzklausiu ten vietoj sedinciu midwife...
jei ka - prasysiuos, kad GP priimtu  unsure.gif

Tada nelaukit ir eikit tiesiai pas GP,vistiek midwife lapeliu neraso ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif turim tokią dilemą. Atvažiavom į UK su vaiku prieš du mėnesius. Vyras jau yra dirbęs čia prieš tris metus, grįžęs į LT atsiėmė mokesčius. Dabar vyras dirba per agentūrą beveik nuo atvykimo pradžios. Aš nedirbu, bet ieškausi darbo. Dėl CB man aišku viskas, formą gausim šią savaitę. O kaip dėl WTC ir CTC? ar galima claiminti dėl šitų vyro vardu? pagal tax creditų skaičiuoklę pagal mūsų pajamas jie priskaičiuoja ~1700 sv g.gif
Atsakyti
QUOTE(spylkutia @ 2011 01 11, 21:56)
Sveikos  4u.gif turim tokią dilemą. Atvažiavom į UK su vaiku prieš du mėnesius. Vyras jau yra dirbęs čia prieš tris metus, grįžęs į LT atsiėmė  mokesčius. Dabar vyras dirba per agentūrą beveik nuo atvykimo pradžios. Aš nedirbu, bet ieškausi darbo. Dėl CB man aišku viskas, formą gausim šią savaitę. O kaip dėl WTC ir CTC? ar galima claiminti dėl šitų vyro vardu? pagal tax creditų skaičiuoklę pagal mūsų pajamas jie priskaičiuoja ~1700 sv g.gif

Dar norejau paklaust kaip skaiciuoji skaiciuoklei tai ten rodo menesiui ar metams blush2.gif Nu durnas klausimas,bet...
Atsakyti