Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

Sveikos supermamos 4u.gif
Esu IV kurso studente. Tokiu turbūt čia ne viena. Ir visoms tikiu be galo įdomu ir be gali rūpi, ar labai baisūs tie valstybiniai egzaminai.
Pati negaliu apsispręsti. Man įdomi CT, tačiau ji juk gana plati. Draugės, aišku nepatyrusios, gąsdina mane, jog nesusitvarkysiu, didelė apimtis ir greičiausiai baisiai sunkus egzaminas. Girdėjau, kad lengva AT, ES, visi kaip susitarę šaukia nesirinkti BT.
O kaip yra iš tiesų? Kaip su teisės teorija, konstitucine, kaip yra apskritai?
Jūsų komentarai būtų neįkainojamai naudinga visoms, kurios netrukus turės apsispręsti.
Parašykit ką laikėt, ką laikė jūsų draugai? Kokie paprastai būna to dalyko rezultatai? Ar ilgai ruošetės? Ar daug šaltinių skaitėte? Gal turite konspektų?
Labai labai laukiu jūsų atsakymų ir pasisakymų.
Atsakyti
na, konstitucines egz. jau nepasirinksi - cia yra privalomas dalykas
Atsakyti
nu nzn ES tai pernai prastoki pazimiai sakyciau buvo... at tai neblogi BT visu geriausi:)bent mano grupioke gavo 10 smile.gif
Atsakyti
aš rinčiausi tą, kuris labiausiai patinka - visai kitas mokymasis, nei zubrinimas nemėgiamo dalyko. mano draugė laikė CT, gavo 9 bigsmile.gif
aš 2004 laikiau AT - mėgiamą dalyką, gavau 10, nors buvo ir neišlaikiusių, ir daug 5-6.
Atsakyti
O kokia sritis perspektyviausia? Ta prasme, kokia sriti baigus yra nemazai galimybiu dirbti pagal specialybe? Ir dar domina ikiteisminio tyrimo pareigunai. Tai cia baudziamoji teise?
kas nusimanot, paaiskinkit man 4u.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti
O kaip su konstitucines egzaminu? Ar jis sunkus?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 12 01, 04:44)
na, konstitucines egz. jau nepasirinksi - cia yra privalomas dalykas


Teisės studijų programoje konstitucinė pasirenkama, o teisės teorija privaloma tongue.gif

O aš galvoju rinktis Darbo ir socialinės saugos teisę, bet pirmi metai, kai šis egzas bus valstybinis, tai neramu truputį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Granteja @ 2008 01 15, 22:59)
Teisės studijų programoje konstitucinė pasirenkama, o teisės teorija privaloma  tongue.gif

O aš galvoju rinktis Darbo ir socialinės saugos teisę, bet pirmi metai, kai šis egzas bus valstybinis, tai neramu truputį  unsure.gif


Tai čia Valdymo fakultete ?
Nes Teisės jis buvo pernai, tik neaišku ar šiemet leis rinktis...? g.gif
Atsakyti
As vis kapstau internete ir ieskau atsiliepimu apie egzus ir nieko nerandu. Apsispresti taip nelengva. Idomu, kaip su tuo konstitucines egzu, teorija...Gaila, kad pas mus neuzsuka zmones, kuriems tai praeity smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2008 01 16, 08:35)
Tai čia Valdymo fakultete ?
Nes Teisės jis buvo pernai, tik neaišku ar šiemet leis rinktis...?  g.gif


Nea, teisės. Tai buvo ir pernai jau bigsmile.gif Kažkaip neužkliuvo pernai, kai žiūrėjau blush2.gif Mačiau, kad programa tik 2007 balandį patvirtinta...

O kodėl neleisti turėtų g.gif Juk studijų programoj yra įrašytas šitas dalykas...
Atsakyti
na, teisei ir valdymui KT yra privalomas, o teisinikams- teises teorija.
Nzn, pas mus daug kas rinksis ES ir tarptautine teise, nes viskas dar bus "sviezia" - tais paciais metais mokytasi, tereikes rimtai pakartoti. Vakar laikiau TT egz. - tai manau, kad bus gerai, nes nepasirode toks sunkus. Tiesiog apsikrauni galyyybe tarptautiniu konvenciju, chartiju ir kapstaisi po to. O ES laikysiu 24 d. Po jos ir nuspresiu, kuri pasirinksiu.
Atsakyti
Galiu pasakyti, kad labai mazai studentu dziaugesi po TT ir ES valstybiniu.Visi juos rinkosi masiskai, kadangi studijavo tuos dalykus 4 kurse. Pati pasirinkau Adm t, gavau 10.
Atsakyti