Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

Isbandziau ir rekomenduoju Tangle Teezer sepeti besivelentiems plaukam, cia siek tiek daugiau apie ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ammba @ 2016 03 24, 13:56)
Žiemos metu pradėjo veltis, tai padėjo kondicionieriai - Acure su argano aliejumi, taip pat šitas iš Giovanni. Pastarąjį visi labai giria, tikrai nesistebiu smile.gif Tik pastoviai jo nenaudoju, nes jis toks intensyvus, o mano plaukai normalūs/riebi. Tai tik kai vėlėsi smile.gif


Mano plaukai ypatingai sausi ir veldavosi. Padėjo draugė- parekomendavo linų sėmenų aliejų(bet tik šviežiais spaustą) pirkti tiesiai iš ūkininko, gerti jį ryte po 1-2 šaukštus ar naudoti su maistu. Aš sąžiningai jį naudojau(dėjau į salotas, su silke labai skanu, ant košės. Nors tiesa sakant ne visiems:) Jei neskanu ant maisto-tai reikia gerti kaip žuvų taukus po 1 valgomą šaukštą. Jau po 1,5-2 mėn pradėjau jausti, kad plaukas darosi ne toks sausas. O dabar išplovus nebereikia naudoti įvairių priemonių iššukaviimui ir sausumui. Šampūnas+kondicionierius ir plaukai išsišukuoja! Kai papasakojau kirpėjai-tai ji sakė ,kad dar galima įtepti plaukus, palaikyti aprišus 1-2 val ir išplauti-tai rezultatas bus greitas ir pluakų galiukai nellūžinės. Jei kam reik duosiu adresą 8kininko, kur perku laiejųsmile.gif
Super
thumbup.gif
Atsakyti