Įkraunama...
Įkraunama...

Cezario salotos

Gal kas zino kaip pasigaminti padaza cezario salotoms g.gif o gal yra pirkti gatavo smile.gif
Atsakyti
as turiu recepta, bet ten su anciuviais, o juos ne visi megsta... bet jei tinka-galesiu parasyt.
Atsakyti
QUOTE(Austutes Mamyte @ 2005 03 09, 16:28)
Gal kas zino kaip pasigaminti padaza cezario salotoms g.gif  o gal yra pirkti gatavo smile.gif


Parasyk cezario salotu receptuka mirksiukas.gif Ir kokio ten padazo prie ju reikia? blush2.gif
Atsakyti
blush-anim-cl.gif tundra as...oi, tundra...nu bet...pasakykit jus man - kas per salotos yra tos "cezario"? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 03 12, 19:47)
blush-anim-cl.gif tundra as...oi, tundra...nu bet...pasakykit jus man - kas per salotos yra tos "cezario"?  blush2.gif


Cezario salotos
(paruošimas 30 min)
4 porcijos

1 salota (arba kiniškas kopūstas)
150 ml aliejaus
2 storos riekės baltos duonos be plutos
4 ančiuvių file, nusausinta
55 g parmezano sūrio
šviežiai sumaltų pipirų

padažas:
2 kiaušiniai
150 ml alyvų aliejaus
1 citrinos sultys
1/2 šaukštelio vusterio padažo
1 česnako skiltelė, sutrinta
druska ir šviežiai malti pipirai

Salotas nuplauti ir suplėšyti. Aliejų įkaitinkite keptuvėje, duoną supjaustykite kubeliais, pakepinkite ją iki bus traški. Nusausinkite. Susmulkinkite ančiuvius.
Kiaušinius įdėkite į puodą su šaltu vandeniu, užvirkite ir virkite 2 min. Likusius padažo ingridientus sumaišykite kombainu. Tada įmaišykite minkštai virtus kiaušinius. Padažas turi tapti kreminis. Paragaukite ir jei truks, įdėkite druskos ar pipirų.
Sudėkite salotas į dubenį, ant jų parmezano sūrį stambiomis drožlėmis, užpilkite padažą ir suberkite ančiuvių file. ant pačio viršaus suberkite krutonus (kepintą duoną) ir pabarstykite pipirais. Skanaus.

user posted image
Atsakyti
Cezario salotos


2 skiltelių česnako;
6 šaukštų alyvuogių aliejaus;
3 riekių forminio batono;
2 šaukštų citrinų sulčių;
1 šaukšto Vorčesterio padažo (parduodamas parduotuvėse prie sojos padažų);
1 galvutės traškių salotų;
2 vieną minutę virtų kiaušinių;
4 šaukštų tarkuoto Parmezano sūrio;
druskos, pipirų.

Susmulkinkite česnaką, užpilkite alyvuogių aliejumi, išmaišykite ir palikite pastovėti 3-4 val. Aliejų nupilkite.

4 šaukštuose česnakinio aliejaus pakepkite batoną, prieš tai supjaustę jį 0,5-1 cm dydžio kubeliais, kol batonas pagels. Iškepusį batoną suberkite ant popierinio rankšluosčio ar servetėlės, kad susigertų riebalų perteklius. Likusį česnakinį aliejų pagardinkite druska, pipirais, supilkite Vorčesterio padažą, citrinų sultis ir išmaišykite. Įmuškite kiaušinius ir užpilą mikseryje išplakite iki vientisos masės arba gerai ištrinkite šakute. Salotas suplėšykite rankomis stambiais gabalais. Ant salotų užpilkite pusę užpilo, sudėkite pusę kiekio sūrio ir kepto batono kubelių, išmaišykite. Patiekite salotinėje, prieš tai pabarstę likusiu sūriu, batono kubeliais ir užpylę likusiu užpilu.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
CEZARIO SALOTOS "LIGHT" smile.gif
nors tik keliskart esu valgius Cezario salotas, jos man baisiai patinka. beje, tuos kartus, kai teko jų ragauti, Cezario salotos buvo paruoštos be kiaušinių, tai man kažkaip neįsipaišo kiaušiniai į jas ir nesinori jų dėti. tai įmetu lengvesnių Cezario salotų receptėlį.

kadangi nepavyko nusipirkti Iceberg salotų (labai jau pagyvenusios atrodė), tai gaminau Cezario salotas su Pekino salota, nors su Iceberg, žinoma, skaniau. padažiuką padariau iš alyvuogių aliejaus, 1 nedidelės įspaustos česnako skiltelės, citrinos sulčių ir žiupsniuko druskos bei pipirų. o baltos duonos skrebučių nekepiau - forminės batos duonos riekeles supjausčiau nedideliais kvadratukais ir sausai paskrudinau iš abiejų pusių skardelėje orkaitėj.
išmaišiau pjaustytą Pekino salotą su padažiuku, smulkiai tarkuotu parmezanu. kadangi mėgstu truputį paimprovizuoti, tai įdėjau dar truputį žiedeliais pjaustytų žaliųjų alyvuogių. skrebučių įsibėrėm prieš pat valgydami salotas.
skanaus! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olé @ 2006 01 01, 19:52)
CEZARIO SALOTOS "LIGHT" smile.gif
nors tik keliskart esu valgius Cezario salotas, jos man baisiai patinka. beje, tuos kartus, kai teko jų ragauti, Cezario salotos buvo paruoštos be kiaušinių, tai man kažkaip neįsipaišo kiaušiniai į jas ir nesinori jų dėti. tai įmetu lengvesnių Cezario salotų receptėlį.

kadangi nepavyko nusipirkti Iceberg salotų (labai jau pagyvenusios atrodė), tai gaminau Cezario salotas su Pekino salota, nors su Iceberg, žinoma, skaniau. padažiuką padariau iš alyvuogių aliejaus, 1 nedidelės įspaustos česnako skiltelės, citrinos sulčių ir žiupsniuko druskos bei pipirų. o baltos duonos skrebučių nekepiau - forminės batos duonos riekeles supjausčiau nedideliais kvadratukais ir sausai paskrudinau iš abiejų pusių skardelėje orkaitėj.
išmaišiau pjaustytą Pekino salotą su padažiuku, smulkiai tarkuotu parmezanu. kadangi mėgstu truputį paimprovizuoti, tai įdėjau dar truputį žiedeliais pjaustytų žaliųjų alyvuogių. skrebučių įsibėrėm prieš pat valgydami salotas.
skanaus! smile.gif


ISBANDZIAU mirksiukas.gif SUPERINIS RECEPTAS thumbup.gif
TOSTE DUONA SU SKRUDINTUVU APSKRUDINAI, TAI rolleyes.gif
Atsakyti
Man pačias skaniausias cezario su višitienos file gamina "Pizza arena" nu ten tai unreal essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2006 10 08, 17:00)
Man pačias skaniausias cezario su višitienos file gamina "Pizza arena" nu ten tai unreal essen.gif

gal kas koki recepta turi?
Atsakyti
QUOTE(une @ 2005 03 12, 18:11)
as turiu recepta, bet ten su anciuviais, o juos ne visi megsta... bet jei tinka-galesiu parasyt.

man reikia, man reikia !! thumbup.gif

iš anksto ačiū
Atsakyti
merginos,
buvau IKi, buvau Rimi, bet to specialaus padažo Cezario salotoms niekaip nerandu. Gal as nematau? kokios ten firmos jis? g.gif
Atsakyti