Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

turbūt nieko naujo neparašysiu, bet gražios tulpės tik lauke augdamos - vazoje viso grožio nesimato ax.gif
Atsakyti
Auga ir pas mane tulpės,gaila fotiko neturiu tai ir nupaveiksluoti negaliu ,kol dukra parvažiuos jos nužydės.Auginu daugiausia Maxsimoj pirktas.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 05 18, 23:53)
turbūt nieko naujo neparašysiu, bet gražios tulpės tik lauke augdamos - vazoje viso grožio nesimato  ax.gif


čia tai be kalbos,bet neturėjau fotiko doh.gif tik šiandien atgavau,o visas likusias tulpes persivežėm namo,nes visą savaitę nevažiuosim į sodą,tai nors namuose pasidžiaugti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 05 18, 23:15)
sveikos,tulpių mylėtojos  4u.gif
labai norėčiau pasidalinti ir savo džiaugsmu,nes niekas iš namiškių daugiau gėlėm nesižavi 
user posted image


Pirmosios tiesiog nuostabios.
Man labiausiai gaila,kad tulpes nezydi visa pavasari-vasara smile.gif
Atsakyti
Larissa, koks grožis 4u.gif
Atsakyti
kaip apsaugoti tulpes nuo ziurkiu.girdejau kad kiti sodina i tinkleli.bet girdejau ir tai kad tulpes nebeaugina tada svoguno ar kazkaip panasiai.
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 05 20, 20:41)
kaip apsaugoti tulpes nuo ziurkiu.girdejau kad kiti sodina i tinkleli.bet girdejau ir tai kad tulpes nebeaugina tada svoguno ar kazkaip panasiai.



Koki tinkleli? ar sneki apie tuos plastikinius indelius?
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 05 20, 20:41)
kaip apsaugoti tulpes nuo ziurkiu.girdejau kad kiti sodina i tinkleli.bet girdejau ir tai kad tulpes nebeaugina tada svoguno ar kazkaip panasiai.

Mane irgi sudomino, kas per tinklelis, kur jo būna pirkti?
Atsakyti
Pastebėjau štai ką: tulpės, kurias pernai persodinau žydi jau labai ilgai ( pražydo pačios pirmos ir tebežydi) , o tos kur nepersodintos daug vėliau pražydo ir labai greitai nužydėjo. Darau išvadą, kad jas reikėtų gal kasmet persodinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 05 23, 22:06)
Pastebėjau štai ką: tulpės, kurias pernai persodinau žydi jau labai ilgai ( pražydo pačios pirmos ir tebežydi) , o tos kur nepersodintos  daug vėliau pražydo  ir labai greitai nužydėjo. Darau išvadą, kad jas reikėtų gal kasmet persodinti g.gif


Kartais,pirmais metais po persodinimo,ziedas buna mazesnis,o is smulkesniu svoguneliu tik lapas buna.Kasmet reikia kasti,jei nori pasidauginti,o siaip visai gerai kas 2 metus,tik jie pagileja antrais metais.
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 05 23, 22:13)
Kartais,pirmais metais po persodinimo,ziedas buna mazesnis,o is smulkesniu svoguneliu tik lapas buna.Kasmet reikia kasti,jei nori pasidauginti,o siaip visai gerai kas 2 metus,tik jie pagileja antrais metais.

Na taip, reikia jas persodinti dažnai kas metai, kas antri, nes jei nepersodini daug metų, tie žiedeliai palieka labai vargani...
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 05 23, 21:06)
Pastebėjau štai ką: tulpės, kurias pernai persodinau žydi jau labai ilgai ( pražydo pačios pirmos ir tebežydi) , o tos kur nepersodintos  daug vėliau pražydo  ir labai greitai nužydėjo. Darau išvadą, kad jas reikėtų gal kasmet persodinti g.gif

Aha...pas mane irgi rudenį pirktos bei pasodintos tebežydi gražiausiai wub.gif
Atsakyti