Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

QUOTE(balcia @ 2011 11 13, 01:25)
naudoju keli metai, labai patinka thumbup.gif , tik išorinė pusė apsinešus, sunku išvalyti, gal kokios spec. priemonės reiktų, bet naudojimui netrukdo smile.gif , o dėl dangčio tai nieko ypatingo, prisitaikius tinkama kitokį pakaktų, pigiau but, nes nėra labai sunkus, jei ka troškini ant stipresnės ugnies tai dangtis kilojasi


O, ačiū už atsiliepimą thumbup.gif Tikrai jei dangtis neypatingas, tai geriau prisitaikyt kokį kitą.
Atsakyti
QUOTE(nraminta @ 2011 11 08, 19:24)
As naudoju WOLL keptuve, brangiai kainavo, bet vertejo pirkti, man jinai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

mes ir naudojame WOLL na tikrai keptuvė vera dėmesio thumbup.gif
Atsakyti
Tipiška situacija : Akropolis, žingsnis į indų parduotuvę, tik apsižiūrėsiu gi... Namo parsinešiau nerūdijančio plieno Tramontina (atrodo) keptuvę, nors buvau prisižadėjus nebepirkti. Nu ir ką : pritraukė sulig pirmu kepimu taip, jog galvojau teks grandyt peiliu. Bet labai lengvai viskas nusivalė šluoste ir vandeniu.
Pasidalinkit žiniomis, kaip kepti tokiose keptuvėse? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MUMMY112 @ 2011 11 14, 09:59)
Tipiška situacija : Akropolis, žingsnis į indų parduotuvę, tik apsižiūrėsiu gi... Namo parsinešiau nerūdijančio plieno Tramontina (atrodo) keptuvę, nors buvau prisižadėjus nebepirkti. Nu ir ką : pritraukė sulig pirmu kepimu taip, jog galvojau teks grandyt peiliu. Bet labai lengvai viskas nusivalė šluoste ir vandeniu.
Pasidalinkit žiniomis, kaip kepti tokiose keptuvėse? 4u.gif


Kokia kaina? smile.gif O jei turėsit daugiau atsiliepimų apie tokią keptuvę, rašykit dar. Dabar žadu iki naujų metų įsigyti naują.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 14, 21:43)
Kokia kaina? smile.gif O jei turėsit daugiau atsiliepimų apie tokią keptuvę, rašykit dar. Dabar žadu iki naujų metų įsigyti naują.


Oi, skubu pasidalint įspūdžiais 4u.gif
Kiaušiniams prisvilus, ėmiausi blynų. Dieną prieš tai buvau iškaitinusi truputį keptuvę su aliejaus trupučiu. Pastebėjimas - labai keistas kvapas liko, nors aliejus normalus, ką tik pirktas, kvapas buvo pasenusių riebalų toks... g.gif Žodžiu, kaitinau, kol atrodė užteks, įlašinau vandenuko, o tas vos šnypštė! Dar pakaitinau, kai vanduo šokinėt pradėjo keptuvėje - pyliau tešlą ir aliejaus truputį( man blynai skaniau nesausi). Ir uždariau dangtį. Blynukai kepė žaibo greičiu, nors kaitrą sumažinau. Spėji uždengti - ir jau verti. Susiraitė taip skaniai. VISIŠKAI netraukė prie dugno.
Atsakyti
švediška špižinė thumbup.gif kuo toliau - tuo geriau kepa, tik vienintelis minusas - svoris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MUMMY112 @ 2011 11 15, 09:56)
Oi, skubu pasidalint įspūdžiais 4u.gif
Kiaušiniams prisvilus, ėmiausi blynų. Dieną prieš tai buvau iškaitinusi truputį keptuvę su aliejaus trupučiu. Pastebėjimas - labai keistas kvapas liko, nors aliejus normalus, ką tik pirktas, kvapas buvo pasenusių riebalų toks... g.gif Žodžiu, kaitinau, kol atrodė užteks, įlašinau vandenuko, o tas vos šnypštė! Dar pakaitinau, kai vanduo šokinėt pradėjo keptuvėje - pyliau tešlą ir aliejaus truputį( man blynai skaniau nesausi). Ir uždariau dangtį. Blynukai kepė žaibo greičiu, nors kaitrą sumažinau. Spėji uždengti - ir jau verti. Susiraitė taip skaniai. VISIŠKAI netraukė prie dugno.


Vadinasi, visai neblogai thumbup.gif Man irgi labai jau norisi, kad prie dugno netrauktų.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 15, 14:03)
Vadinasi, visai neblogai thumbup.gif Man irgi labai jau norisi, kad prie dugno netrauktų.


Aha, su berghofine tai nuotaika gaminti dingdavo sulig pirma eile kotletų - viską traukė. Dabar reikės bandyti kepti kokį rimtesnį kepsniuką ir bulvinius blynus, tikiuos seksis taip pat neblogai. Kažin, kaip ten kepa kitos tokiose keptuvėse be riebalo mėsytę? Kaip sultys nepridega? Šiaip, dangtis šios keptuvės keistas, su berghof puodais lyginant. Vaikiškas toks, lengvutis.O dugnas storas, keptuvė sunki.
Atsakyti
QUOTE(MUMMY112 @ 2011 11 15, 14:55)
Aha,  su berghofine tai nuotaika gaminti dingdavo sulig pirma eile kotletų - viską traukė. Dabar reikės bandyti kepti kokį rimtesnį kepsniuką ir bulvinius blynus, tikiuos seksis taip pat neblogai. Kažin, kaip ten kepa kitos tokiose keptuvėse be riebalo mėsytę? Kaip sultys nepridega? Šiaip, dangtis šios keptuvės keistas, su berghof puodais lyginant. Vaikiškas toks, lengvutis.O dugnas storas, keptuvė sunki.


O kai mėsytę pabandysit, irgi parašykit 4u.gif Dangtis, matyt, irgi ne šiaip sau toks, bet neįsivaizduoju kodėl blush2.gif Aišku, vis tiek privalumas, kad daug nesveria biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 15, 16:03)
O kai mėsytę pabandysit, irgi parašykit 4u.gif Dangtis, matyt, irgi ne šiaip sau toks, bet neįsivaizduoju kodėl blush2.gif Aišku, vis tiek privalumas, kad daug nesveria biggrin.gif


Jei planuojate pirkti būtent tokios firmos, kaip mano, tai pamiršau paminėt, jog Tramontina puodams 40proc. Žanoje! Aš už didelę sumokėjau 113,00lt., sakyčiau padoru.Plienas 18/10, tiktai dizainas man nelabai jau taip, bet šiuo atveju ne pagal tai rinkausi smile.gif
Dėl kepsniukų - būtinai pranešiu savaitgalį cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MUMMY112 @ 2011 11 15, 16:32)
Jei planuojate pirkti būtent tokios firmos, kaip mano, tai pamiršau paminėt, jog Tramontina puodams 40proc. Žanoje! Aš už didelę sumokėjau 113,00lt., sakyčiau padoru.Plienas 18/10, tiktai dizainas man nelabai jau taip, bet šiuo atveju ne pagal tai rinkausi smile.gif
Dėl kepsniukų - būtinai pranešiu savaitgalį cool.gif


Lauksiu atsiliepimų. Na ne, aš dabar net ne Lietuvoje esu, bet čia mūsų su SB bendriems namams bus. Grįšiu per šventes, tada žiūrėsim, nes aš pasišoviau būti atsakinga už šitą pirkinį biggrin.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2011 11 07, 15:23)
Parašyk įspūdžius po kepimo, labai idomu, aš irgi apie ją galvoju.

Na jei nenusipirkai Woll keptuves tai jau geriau nepirk. Pirma nusipirkom po triju metu nieko kepti nebegalejau, viskas kibdavo. Tai ismetem nusprendeme kad gal ne originalas, tai nusipirkome antra Woll is firmines parduotuves. Na jau praejo 2 metai, bet jau vakar zuvi kepiau ogi ziuriu kibti nori:( Tai va apie 800 Lt kaip i uzp..... Nusprendziau geriau marmurines dangos ar keramikines, sumokesiu 50-70 Lt tai nors negaila ismesti po 3 metu. Tiesa mano drauge irgi nusipirko wool, ta pati istorija kaip ir man. Nuejo ji i ta parduotuve kur pirko, tipo garantinis negalioja kibimo atveju, o pati keptuve nepazeista. Na pasake pardaveja jai " tai nors 3 metus gera keptuve turejai". Na va tiek. turbut dabar laikai tokie kad nieko amzino nebegamina. Cia ne seneliu spyzines keptuves, kokios buvo pries 50 metu.
Atsakyti