Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas

Laba diena visoms ir visiems,
Antra diena kankinuosi su padažnėjusiu pulsu (90-95) unsure.gif Mes jau 23 sav nestuke.gif
Siandien buvau pas bendrosios praktikos gydytoja, apžiūrėjo, padarė kardiogramą. Nieko blogo nerodo (aišku apart to padidėjusio pulso). Nusiuntė pas kardiologę. Jos apžiūros išvada ta pat: jokių anomalijų nemato.
Be abejo būtų labai paprasta viską sutvarkyti vaistais, bet šiuo metu jų man nenori skirti (kam aš irgi pritariu).
Gal galite pasidalinti patirtimi iš tokios situacijos? Nes toks pulsas yra oij koks nemalonus dalykas ... verysad.gif o juk greičiausiai ir nesveikas....

p.s. o gal kas nors žinote ar nevyksta kokių anomalijų gamtoje šiuo metu (sako magnetinės audros gali veikti....). nors anksčiau man tas jokios įtakos nedarydavo...
Atsakyti
Lygtais minejo, kad dabar magnetiniai laukai suintensyveje, bet ne tiek, kad tai paveiktu zmones. Gal cia karstis veikia? g.gif Nesciosios isvis viskam daug jautresnes.
Atsakyti
Pas mane ir su pirmu nestumu buvo daznas pulasa, ir dabar apie 90, nors siaip spaudimas zemas. Ytariu ,kad tai del nestumo, padideja apkrova organizmui, kraujo, tai ir sirdele aktyviau dirba.
Atsakyti
Nėštumo metu (ypač antroj pusėj) buvo pulsas apie 100. Širdies problemų iki tol neturėjau, tai niekur ir nesityriau. Manau, kad širdies darbas padažnėjo tik dėl padidėjusios "apkrovos", nes pagimdžius pulsas buvo vėl normalus. Mano ginekologė sakė, jei pulsas dar dažnėtų, butų reikėję anksčiau gimdyti, nes širdis paprasčiausiai "nebepaveža". Bet kažkaip išnešiojau normaliai ir dar lialius tingėjo pats gimti...
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2007 08 21, 15:34)
Pas mane ir su pirmu nestumu buvo daznas pulasa, ir dabar apie 90, nors siaip spaudimas zemas. Ytariu ,kad tai del nestumo, padideja apkrova organizmui, kraujo, tai  ir sirdele aktyviau dirba.

pAS MANE IR VIRS 90 BUDAVO,bet su pirmu viskas gerai praejo,nei vienam gydytojui neuzkliuvo.Su antru tik po nesivystancio nestumo liepe issitirt,bet nieko nerado.
O siaip skaiciau,kad nestuke.gif pulsas buna padaznejes,tai vienas is nestumo pozymiu,tai nezinau ar verta jaudintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noanoa: 29 rugpjūčio 2007 - 21:09
Man nuo 11 sav. prasidejo tokie kaip tachikardijos priepuoliai net ramybes metu, pvz nakti, pulsas uzkildavo iki 130k/min, pradejau darytis tyrimus, nu nieko nerado, tik gydytojai kraipe galvas ir tiek. Liepe gert magni ir raminamuju zoliu mirksiukas.gif Dabar man 32 sav. priepuoliu kaip ir nera, jie baigesi apie 18 sav., bet pulsas aukstas (90-100k/min), tik as jo jau nejauciu, tai ir nesuku galvos labai, geriu vis magni ir tiek. Tik vat, kad gydytoja sake, kad del dazno pulso gali daryt man cezari, bet cia dar neaisku... unsure.gif p.s. kraujospudis mano normalus, net gi zemesnis siek tiek.
Atsakyti
Baigiu isitikinti, kad teks susitaikyti su tuo pulsu. Jis pas mane dabar 80-90 ribose buna. Bet visvien jauciu sirdute "gerkleje"...
Tiesa, dar vienas dalykas ko man nepasiule pasidaryti terapaute, bet pasake drauge ir patvirtinto ginekologe, kad tokiais atvejais butina istirti ir skyliauke... Tyrimas irgi geras.
Atsakyti
Mums dar tik 5 savaitės, bet man pulsas virš 80 ir nuo pat pradžių širdies ritmas padažnėjo.
Atsakyti
O gal žinote kaip sumažinti tą pulsą? g.gif
Man kažkur apie 28 savaitę jis irgi pradėjo kilti iki 90-100.
Mano ginekologė tame nemato nieko blogo, tik sakė, kad reiktų sekti, ar dar labiau nekyla. Magnį geriu - nepadeda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guga: 09 rugsėjo 2007 - 17:27
mano ta pati problema,ryt varau pas kardiologa,nes pulsas pakyla iki 112,ir musa tie karsti prakaitai,kad kartais atrodo krisi ir neatsistosi doh.gif

man 36sav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudytejol: 09 rugsėjo 2007 - 19:57
Mano irgi yra padaznejes pulsas buvau pas kardiologa bet nieko nerado schmoll.gif
Atsakyti
Man irgi padaznejes truputi pulsas. Dabar 23-cia savaite, lyg apmazejo jau truputi. Iki tol tai tikrai nemalonu buvo. Serimos gyd. kokia 12 sav. rado nedidele tachikardija, tai liepe kalio su magniu pagert. Galk tik kelias dienas pageriau, kazkodel daugiau nesinorejo. Jei neklystu, tai gali buti kalio trukumo pozymis padidejes pulsas, bet tiksliai tai nezinau.
Atsakyti