Įkraunama...
Įkraunama...

Netaisyklingas sąkandis

QUOTE(Alion@ @ 2010 01 07, 15:30)
Labuka  smile.gif  Apacioje man truksta 2 dantuku (sesetuku) ir gydytoja Dalia sake kad reikia butinai implantu, kadangi per mazai dantu  biggrin.gif

Kazkas klause kokius kam dejo breketus, man ant virsutinio zandikaulio sudejo ant pirmu 4 dantu keraminikinius, ant kitu metalinius breketus (ir niekas nepastebi kad as su breketais  thumbup.gif  nors ir vengiu sypsotis)
Papildyta:
Laba, Gal ir cia  smile.gif
Gal kas esate susidure su medicinos draudimu, gal galite papasakoti smulkiau?  4u.gif

Aciu.



Na man irgi taip pasake, nes vienoje puseje neuzaugo kruminis rodos irgi 6 o ir per vidury nera vieno, tai dar nenusprendem ka daryti ar su breketais didinti vieta dieti implanta, ar taip palikti, mano beda tame ka daug dantuku tiesiog neuzaugo! Kodel???
Tuo klausimu negali niekas atsakyti! Nuotraukos rodo kad nera jokiu uzuomazgu sad.gif

Siand. buvau pas stom. Klausiau nuomones del ortogatin.op. sako jusu sak. tikrai labai negeras, nors isoriskai neprofessionalams tai nematyti, bet mano dantu lygis yra kaip 50 m zmogaus ( nuo neteisiklingo sak. susidevi dantukai! ) Ir jei taip ir toliau bus beda!!!
Kas liecia draudimo!!!! Kaip cia yra LT nelabai ir zinau, as sau meginsiu padaryti uzsenio draudima kuris apmoka iki 80% visu op

Jeigu ne klystu lankaisi pas Latkauskiene!?! O kiek tau kainavo breketai? Kaip jautiesi su jais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darida09: 09 sausio 2010 - 02:53
Vakar kalbėjau su draugu, jam greit darys apatinio žandikaulio operaciją. Kaina - 10 000 Lt. Ši suma buvo sutarta prieš dvejus metus doh.gif Tai kokios dabar kainos - bijau sužinoti. Pirmadienį būsiu pasiruošusi šaltam dušui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2010 01 09, 13:34)
Vakar kalbėjau su draugu, jam greit darys apatinio žandikaulio operaciją. Kaina - 10 000 Lt. Ši suma buvo sutarta prieš dvejus metus  doh.gif  Tai kokios dabar kainos - bijau sužinoti. Pirmadienį būsiu pasiruošusi šaltam dušui  doh.gif


Na tuomet nieko nuostabaus, kad man 18 000 Lt T biggrin.gif
Už abu brangiau. mad.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darida09 @ 2010 01 09, 03:51)
Na man irgi taip pasake, nes vienoje puseje neuzaugo kruminis  rodos irgi 6 o ir per vidury nera vieno, tai dar nenusprendem ka daryti ar su breketais didinti vieta dieti implanta, ar taip palikti, mano beda tame ka daug dantuku tiesiog neuzaugo! Kodel???
Tuo klausimu negali niekas atsakyti! Nuotraukos rodo kad nera jokiu uzuomazgu sad.gif

Siand. buvau pas stom. Klausiau  nuomones del ortogatin.op. sako jusu sak. tikrai labai negeras, nors isoriskai neprofessionalams tai nematyti, bet mano dantu lygis yra kaip 50 m zmogaus ( nuo neteisiklingo sak. susidevi dantukai! ) Ir jei taip ir toliau bus beda!!!
Kas liecia draudimo!!!! Kaip cia yra LT nelabai ir zinau, as sau meginsiu padaryti uzsenio draudima kuris apmoka iki 80% visu op

Jeigu ne klystu lankaisi pas Latkauskiene!?! O kiek tau kainavo breketai? Kaip jautiesi su jais?

verysad.gif bet neliudek pradesi tvarkyti ir viskas bus gerai 4u.gif

Virsutiniam zandikauliui uz breketus mokejau 1800 lt, lankausi pas Latkauskiene.. Jauciuosi gerai, dabar jau gerai, bet pirmos dienos tai sunkios buvo (valgyt sunku, valytis sunku, prisilieti prie danties ir jauti skausma verysad.gif ). Labai laukiu vizito pas Dalia (vasario 10 d.), man jau atrodo kad dantukai juda, tai nekantrauju ka pasakys Dalia ar tai tikrai taip ar man tik vaidenasi biggrin.gif O vasario 17 des breketus apacioje.

Gali papasakoti apie uzsienio draudima?
Atsakyti
Na aš sausio 14 d. einu pas gyd. Grybauską, bet kai pasižiūrėjau, kokias parašėte operacijos kainas, tai jau žinau, kad einu tik liūdną nuosprendi sužinoti - tokių sumų tikrai negaliu skirti :-(
Atsakyti
QUOTE(Armina @ 2010 01 11, 10:00)
Na aš sausio 14 d. einu pas gyd. Grybauską, bet kai pasižiūrėjau, kokias parašėte operacijos kainas, tai jau žinau, kad einu tik liūdną nuosprendi sužinoti - tokių sumų tikrai negaliu skirti :-(


Aš ir 14d. einu pas Grybauską mirksiukas.gif Kelintai valandai užregistruota?

Papildyta:
QUOTE(*Amelie* @ 2010 01 09, 12:34)
Vakar kalbėjau su draugu, jam greit darys apatinio žandikaulio operaciją. Kaina - 10 000 Lt. Ši suma buvo sutarta prieš dvejus metus  doh.gif  Tai kokios dabar kainos - bijau sužinoti. Pirmadienį būsiu pasiruošusi šaltam dušui  doh.gif


Labai lauksiu iš tavęs žinių *Amelie* blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viliene @ 2010 01 11, 12:25)
Labai lauksiu iš tavęs žinių *Amelie* blush2.gif


Berašydama dienas sumaišiau blush2.gif Mano vizitas rytoj. Tai grįžus papasakosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2010 01 11, 14:17)
Berašydama dienas sumaišiau  blush2.gif  Mano vizitas rytoj. Tai grįžus papasakosiu  4u.gif


Labai lauksiu. Svarbiausia tai pinigėlių atžvilgiu ką pasakys.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viliene @ 2010 01 11, 14:50)
Labai lauksiu. Svarbiausia tai pinigėlių atžvilgiu ką pasakys.. unsure.gif


O taip doh.gif Jau tos operacijos seniai nebebijau, dabar svarbiausias teliko pinigų klausimas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2010 01 11, 15:17)
O taip  doh.gif Jau tos operacijos seniai nebebijau, dabar svarbiausias teliko pinigų klausimas  verysad.gif

Vat ir aš nugalėčiau tą operacijos baimę, ale kad yra dar ir kitas baubas - pingai ax.gif
O gal kas galėtų detaliau pakometuoti apie draudimus - kokie tai draudimai (gyvybės?), draudimo kompanijas? Na gal dar čia būtų kokia nors išeitis.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti