Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

labai norėčiau Jūsų nuomonės:
- ar eiti pas Vidą? ar pas Silviją?
Būtų šaunu, kad parašytumėte kontaktus į A.ž.
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgute91 @ 2009 02 06, 22:21)
labai norėčiau Jūsų nuomonės:
- ar eiti pas Vidą? ar pas Silviją?
Būtų šaunu, kad parašytumėte kontaktus į A.ž.
mirksiukas.gif

Vida,jeigu apie ta pacia kalbame-senai nebepraktikuoja.O kam kontaktus i až? Cia gi tema-bureju adresai biggrin.gif Visi kontaktai yra temoje.Tereikia pasiieskoti.Taip pat ir atsiliepimu apie dauguma bureju....
Atsakyti
Sveikos, buvau ir aš pas būreją prieš pusmetį, pas Sergejų, kuris buri netoli Tauro kalno. Nusivyliau. Skiriausi tuo metu su vaikinu, buvo labai sunku, nes be jo neišsivaizadvau savo gyvenimo, tai ir norėjosi gerų žodžių, kurie padėtų žiūrėti į priekį.
Kalbėjo labiau kaip psichologas, bet manęs kažkaip nepaveikė jo žodžiai.
Paklausė kiek laiko draugauju su vaikinu, pasakiau kiek ir pasakiau, kad jau beveik išsiskirėm, pasakė ne, dar pasikankinsit..
Paskiau apie mano šeimą šiek tiek kalbėjo, paklausė kur tėvas? pasakiau, kad miręs, miręs jau prieš 18 metų, negi jis negalėjo tai pamatyti?! tada man pasirodė pradėjo išsisukinėti, alia mes nepaleidžiame jo sielos, vaikštome į bažnyčią ir lankome kapines, bet ne taip kaip reikia...
paklausė ar dar gyvenu su mama, pasakiau taip, nors jau trejus metus gyvenau Vilniuje, o mama kitame mieste, atvažiuoju tik kartais savaitgaliais, pasakė dar pagyvensi su mama, o paskiau mama padės savo bustą nusipirkt..bet juk jau negyvename kartu ir nemanau, kad dar grįšiu į tą miestą...
Pabaigoje sakė, ko nori paklausti? Tada paklausiau tai kaip susiklostys mūsų santykiai su vaikinu? Sako, viskas, jis jau turi kitą..jus jau nebebūsit kartu, jis greitai apsiženis su kita.. ir kaip man tai suprasti? iš pradžių vieną sako, paskiau kitą.. išėjau, pasijuokiau ir viskas.. ir tą patį vakarą susitikome su vaikinu.. ir dar pusė metų susitikinėjome, ir dabar vėl mės pykstamės ir vėl prie skyrybų ribos..
Dabar vėl galvoju nuėiti pas kokią būrėją.. ir tikiuosi šį kartą išgirsiu tiesos..
Atsakyti
QUOTE(Lialium @ 2009 02 07, 11:56)
Sveikos, buvau ir aš pas būreją prieš pusmetį, pas Sergejų, kuris buri netoli Tauro kalno. Nusivyliau. Skiriausi tuo metu su vaikinu, buvo labai sunku, nes be jo neišsivaizadvau savo gyvenimo, tai ir norėjosi gerų žodžių, kurie padėtų žiūrėti į priekį.
Kalbėjo labiau kaip psichologas, bet manęs kažkaip nepaveikė jo žodžiai.
Paklausė kiek laiko draugauju su vaikinu, pasakiau kiek ir pasakiau, kad jau beveik išsiskirėm, pasakė ne, dar pasikankinsit..
Paskiau apie mano šeimą šiek tiek kalbėjo, paklausė kur tėvas? pasakiau, kad miręs, miręs jau prieš 18 metų, negi jis negalėjo tai pamatyti?! tada man pasirodė pradėjo išsisukinėti, alia mes nepaleidžiame jo sielos, vaikštome į bažnyčią ir lankome kapines, bet ne taip kaip reikia...
paklausė ar dar gyvenu su mama, pasakiau taip, nors jau trejus metus gyvenau Vilniuje, o mama kitame mieste, atvažiuoju tik kartais savaitgaliais, pasakė dar pagyvensi su mama, o paskiau mama padės savo bustą nusipirkt..bet juk jau negyvename kartu ir nemanau, kad dar grįšiu į tą miestą...
Pabaigoje sakė, ko nori paklausti? Tada paklausiau tai kaip susiklostys mūsų santykiai su vaikinu? Sako, viskas, jis jau turi kitą..jus jau nebebūsit kartu, jis greitai apsiženis su kita.. ir kaip man tai suprasti? iš pradžių vieną sako, paskiau kitą.. išėjau, pasijuokiau ir viskas.. ir tą patį vakarą susitikome su vaikinu.. ir dar pusė metų susitikinėjome, ir dabar vėl mės pykstamės ir vėl prie skyrybų ribos..
Dabar vėl galvoju nuėiti pas kokią būrėją.. ir tikiuosi šį kartą išgirsiu tiesos..


Ar ne paprasčiau būtų gyventi sava galva? Kodėl atsakomybę nori užmesti ant būrėjo pečių?
Atsakyti
Aš išsakiau savo nuomonę apie būrėją.
Burėjai tam ir reikalingi, kad papasakotų mums apie mūsų gyvenimą, o tikėti ar ne, priklauso nuo kiekvieno žmogaus!
Atsakyti
QUOTE(Lialium @ 2009 02 07, 12:14)
Aš išsakiau savo nuomonę apie būrėją.
Burėjai tam ir reikalingi, kad papasakotų mums apie mūsų gyvenimą, o tikėti ar ne, priklauso nuo kiekvieno žmogaus!

Visiskai klaidingas supratimas doh.gif Ir nuomone cia ne prie ko.Kodel Sergejumi daug kas nusivilia-yra konkreti priezastis-ta pati del ko nusivilia ir kitais-buvusiais garsiais "burejais".
Atsakyti
Nu tai papasakok man kodėl žmonės kreipiasi pas būrėjus?
Būtent aš nuėjau pas būrėją, nes man buvo labai sunku, nežinojau kaip elgtis.. ir gyventi nesinorėjo..
Atsakyti
QUOTE(Lialium @ 2009 02 07, 13:50)
Nu tai papasakok man kodėl žmonės kreipiasi pas būrėjus?
Būtent aš nuėjau pas būrėją, nes man buvo labai sunku, nežinojau kaip elgtis.. ir gyventi nesinorėjo..

As tikrai ne viena karta apie tai pasakojau,-jeigu tikrai idomu,galima pasieskoti senesnese temose 4u.gif Kai sunku ir nezinai kaip elgtis-eiti pas bureja visai geras sprendimas,tik reikia labai pasirinkti pas ka ir zinoti,ko tiketis is vizito....Tada viskas bus gerai....
Atsakyti
Mano teta buvo pas Galin irgi,t ai sake, kad labai nusivyle, nes jinai nieko jaj nepasake, o tik uzdavinejo klausymu. Ir kai mano teta paklause, ar dukra susiras darba. Tai ta Galina "yoyo, jniai dabar bedarbe, ebt susiras darba, tirkai susiras". Ot tai stebuklas? Aisku, akd susiras jaunas zmogus, nes nera kur detis, bet ka as zinau..
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2009 02 03, 19:42)
Buvau siandien pas Galina...nezinau bet sukele abejoniu man jos pranasystes ax.gif


Sveikutes 4u.gif ar Galinai galima sestadieni paskambint? Kiek kainuoja?
Atsakyti
As labai noriu nueiti pas bureja, nes pas mane gyvenime dabar labai didele dilema iskilo. Gavau netiketa pasiulyma vaziuoti i uzsieny ir ten save realizuoti, bet Lietuvoje irgi pradejau kurti gyvenima ir panashu, kad enblogai gaunasi. Ir negaliu as rasti pasamoneje atsakyma i shy klausyma. BIjau, kad jeigu atsisakysiu viena, tai poto gailesiuos visa likusi gyvenima. TAd mano pasamone jau visa menesy nerimauja:)
Atsakyti
Kol jus tikesite,kad Taro kortu skaitymas yra stebuklai,kokius rodo "Haris Poteris",tol bus tokie atsiliepimai,kaip bbg23 tetos....Koks klausimas-toks atsakymas....ar susiras darba?-aisku kada nors susiras.....Laika kartais galima nustatyti mazdaug,bet daznai tai neimanoma.O jau kas kas,bet Galina zino tai geriau nei kiti. Ir kaip kartais tenka pasielgti "burejoms",po to,ka kortos parodo,tai.... doh.gif (pati ne karta buvau tokioj situacijoj,kai geriau sumalsi š.....,nei tiesiai sviesiai pasakysi jautriai moteriskaitei,kad siuo metu visiskas ragas).....Dar karta atsakingai sakau-Galina viena is rimciausiu ir patikimiausiu tarologiu profesionaliu,nepriklausomai nuo to,kas del kokiu priezasciu nusivyle. O tavo dabartinis klausimas, bbg23, yra pats tas eiti pas bureja,kad isanalizuoti kaip butu jei isvaziuotum ir kaip butu jei pasiliktum...Bet rinktis vistiek teks tau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 07 vasario 2009 - 15:27