Įkraunama...
Įkraunama...

Kaišiadoryse pavasaris :)

QUOTE(Meina @ 2009 03 14, 14:45)
Uzdraust negali, bet manau, kad neapsimokes del lt/zl kurso ar panasiu dalyku. Nors man vienas pazistamas, kuris dirba furistu ir vazineja po Europa, vakar kaip tik sake, kad lenkuose sustabde ji su darbine masina ir tikrino visa masina, net kas maiseliuose turejo. Tai sitas furistas sako, kad apribojimai visgi yra ne tik tabakui, alkoholiui, bet ir mesai... nors kiek as suprantu, tai ES ribose tokiu ribojimu negali buti g.gif


Del apribojimu lyg ir neturetu ju buti g.gif bet newsiginciju, nes nesu tikra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte mazyte @ 2009 03 14, 16:42)
Del apribojimu lyg ir neturetu ju buti  g.gif bet newsiginciju, nes nesu tikra  blush2.gif

O kaip tavo sveikata? miego manija dar neuzejo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2009 03 14, 20:04)
O kaip tavo sveikata? miego manija dar neuzejo? biggrin.gif


Pykinimo manija uzejus, nuo ankstyvo ryto iki velyvo vakaro ir nakti kai prabundu doh.gif Bet nieko, dziaugiuos. Pykinimai rodo, kad vaikas gerai vystosi ax.gif
Atsakyti
Labas,
susidurem su gripu.
Vyresne ligoninej gulejo, dabar išleido vazineti vaistus leistis 4 kart dienoj. Ir mažike susirgo. Velniava.
kaip jums? nesergate merginos?
Atsakyti
QUOTE(pelyte mazyte @ 2009 03 14, 22:08)
Pykinimo manija uzejus, nuo ankstyvo ryto iki velyvo vakaro ir nakti kai prabundu  doh.gif Bet nieko, dziaugiuos. Pykinimai rodo, kad vaikas gerai vystosi  ax.gif

Uzuojauta del pykinimu doh.gif Aš nepatyriau to normaliai...

QUOTE(Natusia @ 2009 03 16, 20:40)
Labas,
susidurem su gripu.
Vyresne ligoninej gulejo, dabar išleido vazineti vaistus leistis 4 kart dienoj. Ir mažike susirgo. Velniava.
kaip jums? nesergate merginos?

Eik tu sau unsure.gif Sveikit 4u.gif Sako, kad baisūs gripai dabar... mes dar laikomės, kaži ar ilgai unsure.gif

O aš kankinuosi su šokinėjančiu spaudimu doh.gif Jau kai nukrenta, tai guliu kaip lapas ir nieko daryt negaliu doh.gif
Atsakyti
Natusia, kaip mergaiciu sveikata?
Atsakyti
Sveikos mergelikės 4u.gif
Kaip mūsų nestuke.gif gyvena? cool.gif
Gal susibėgam vakarą kokį? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2009 03 23, 16:37)
Sveikos mergelikės  4u.gif
Kaip mūsų  nestuke.gif  gyvena?  cool.gif
Gal susibėgam vakarą kokį? drinks_cheers.gif


Aha, gerai butu bigsmile.gif turiu pletku blush2.gif Prasysiu i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte mazyte @ 2009 03 23, 18:07)
Aha, gerai butu  bigsmile.gif turiu pletku  blush2.gif Prasysiu i AZ  mirksiukas.gif


Pletkus mėgstu biggrin.gif
Kada galim susibėgti? Negaliu ryt tik cool.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2009 03 23, 19:47)
Pletkus mėgstu  biggrin.gif
Kada galim susibėgti? Negaliu ryt tik  cool.gif

As galeciau si ketvirtadieni ir penktadieni, parasyk meinai, nes mano telefonas sudauzytas, galiu tik paskambinti
Atsakyti
Pelyte, as tau az parasiau, kad man jei kas sms rasytum, nes neprisijungiu prie SM, o pamirsau gi, kad tu negali sms rasyt doh.gif

Bambize, vadinasi, tu organizuoji biggrin.gif parasyk man sms, kada gali, kada sugalvosi, o mes derinsimes drinks_cheers.gif Bo man reikia aukle susirasti anksciau laiko, kad susitarciau...

Ale picos tai noriu nerealiai blush2.gif

Be to, mano biuleteni reikia aplaistyt cool.gif visgi gavau atostogas per atostogas biggrin.gif

Merginos, jei ka, as cia nepaskaitysiu, tai kaip ir sakiau, del susitikimo tik telefonu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Meina,
mano merginos kaip ir sveiksta. Mažike dar raudoniuke iš kažin kur buvo pasigavus g.gif
Turim jau dešimt dantuku, penktadieni bus 9 menesiai smile.gif
Medai dar ir sinusita rado. nu vieu zodziu. Jau kai serga vienas vaikas, tai ir kitas tuo paciu. Zodziu, du vaikai, du dziaugsmai, du vargai smile.gif
Gal jau zinai visgi ka turesi smile.gif ?
Kaip namo reikalai?
Atsakyti