Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

Pas mus durys baltos is uosio.Atrodo graziai smile.gif Del tarpeliu plyseliu visai nesibaiminu, tegu sensta , juk tai tik durys...Kiti specialiai sendina, braizo, patinuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 11 15, 01:11)
vartau naujausia mylimo zurnalo puslapiuk ir ziuriu peledziukai smile.gif) gal siek tiek kitokie, bet visgi pauksciukai mirksiukas.gif


p.s. cia nufotkinau, nelabai rysku. Tapetai harlequin. svarsciau juos kaip varianta savo vaiko kambariui, bet pasirinkau kitus ax.gif .


pirmieji rodyti irgi harlequin gamintojo.
Nežinau Daffni kokį žurnaliuką vartai, bet šioje foto tai tokia beskonybė doh.gif

Papildyta:
QUOTE(daffni @ 2012 11 15, 17:15)

taigi reziume: dureliu nera, o projektas padarytas pagal jas....
to pasekoje uzsakem daugiau negu uz dviguba rinkos kaina kad mums skubiai gamintu dureles, nes projekte musiskes nestandartiniu ismatavimu buvo. o kokliai visi pagaminti pagal projekta ir pateiktus dureliu matmenis.



primink kokios dureles buvo numatytos?
Koklius tai jusu pamenu wub.gif
Jei subresiu sodyboj statyt namuka - irgi tokiu noreciau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 15, 18:24)

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  mes duris užsakėm pažystamo firmoje, tai jis nuoširdžiai patarė, jei norim baltų, tai visai nebūtina imti medį ir dažyti, medis vaikšto, kad ir kokios kokybiškos durys būtų. Su metais tie tarpeliai atsiras, jos vistiek ne iš ištisinio gabalo daromos, o iš tašelių. Sako po kiek laiko sugalvos vienas kuris pajudėti... ant lakuotų, beicuotų nesimato, o vat ant baltai dažytų iškart matysis. Nors buvom nusprendę dažyti baltai medines, galiausiai pasirinkom iš MDF. Bus baltos klasikinės durys. Pas juos ir 14 cm grindjuostes užsakiau, bus medinės. Tik baisoka, kad nesikraipytų...  g.gif


dristu nesutikt su Jusu pazistamu:
pas mane durys medines, dazytos baltai.
Taip, sujungimai matosi, bet jie nevaiksto. Manau daug protingiau butu jei tas pazistamas butu pasiules daugiau pasidomet apie mediena, nei siulytu medzio pakaitala.
Dar pagalvokite apie duru atnaujinima. Nori to ar nenori - sulig metais jos apsidauzo: tai nuo dulkiu siurblio tai ka benesant (mano durys ir parketas nukentejo nuo mazosios vaikstynes). Medines visada atnaujinsite, o jei ir ne - idauzimai taip pat turi savotisko sarmo. Nors kita vertus - kiekvienas turi savus kriterijus ir vertina per savo paziuru prizme, kam tinka popierines durys - netinka medines ir atvirksciai.
Nepamanykit, kad noriu atkalbet, bet durys - labai brangus interjero akcentas ir ji pakeisti visame name tikrai kainuoja daug. Gal verciau pirkt brangiau, bet paskui dziaugtis ilgiau?
Atsakyti
Nepamanykit, kad noriu atkalbet, bet durys - labai brangus interjero akcentas ir ji pakeisti visame name tikrai kainuoja daug. Gal verciau pirkt brangiau, bet paskui dziaugtis ilgiau?
[/quote]

TAme ir esme, kad MDF irgi yra medis. Jis kainuoja lygiai taip pat brangiai kaip ir medines, kaip minejau, skirtumas labai mazas. Buvau Jundos staliu gaminiuose, tai man tikrai labiau patiko is MDF, bet sake jie nebedaro, nes neapsimoka. Kiek girdejau, su MDF darbo dar daugiau. Pries pora dienu buvau Fauga duryse, tai konsultanto klausiau visokiu pliusu ir minusu. Tai jis sake irgi rinktusi MDF, nes sako lietuviai dar neturi tokiu tecgnologiju, kad sviesios durys atrodytu super puper. Parode medines Italiskas, kurios 5tukst Lt.Tai aisku, tokiu ir as noreciau. Medines, bet tiek isdirbta mediena, kad atrodo, kaip mdf. Lygu lygu, visos siules. Grazu.
Del ibrezimu ir padauzymo, restauravimo, tai mdf bus lengviau pataisyti.
Atsakyti
[quote=mamaSandra,2012 11 15, 18:59]
dristu nesutikt su Jusu pazistamu:
pas mane durys medines, dazytos baltai.
Taip, sujungimai matosi, bet jie nevaiksto. Manau daug protingiau butu jei tas pazistamas butu pasiules daugiau pasidomet apie mediena, nei siulytu medzio pakaitala.
Dar pagalvokite apie duru atnaujinima. Nori to ar nenori - sulig metais jos apsidauzo: tai nuo dulkiu siurblio tai ka benesant (mano durys ir parketas nukentejo nuo mazosios vaikstynes). Medines visada atnaujinsite, o jei ir ne - idauzimai taip pat turi savotisko sarmo. Nors kita vertus - kiekvienas turi savus kriterijus ir vertina per savo paziuru prizme, kam tinka popierines durys - netinka medines ir atvirksciai.
Nepamanykit, kad noriu atkalbet, bet durys - labai brangus interjero akcentas ir ji pakeisti visame name tikrai kainuoja daug. Gal verciau pirkt brangiau, bet paskui dziaugtis ilgiau?
[/quote]

Grikute atsakė už mane ir su viskuo sutinku drinks_cheers.gif kai ko net nežinojau. O pati savo nuomonę apie jas pasakyčiau tik po kiek tai metų , nes turėjusi tik medines lakuotas duris ir paprastas eilines skandinaviškas, manyčiau, pigias ir labai paprastas.
Kol kas belieka remtis gamintojų, pardavėjų, forumiečių, draugų atsiliepimais 4u.gif

[quote=Grikute,2012 11 15, 19:08]
Nepamanykit, kad noriu atkalbet, bet durys - labai brangus interjero akcentas ir ji pakeisti visame name tikrai kainuoja daug. Gal verciau pirkt brangiau, bet paskui dziaugtis ilgiau?
[/quote]

TAme ir esme, kad MDF irgi yra medis. Jis kainuoja lygiai taip pat brangiai kaip ir medines, kaip minejau, skirtumas labai mazas. Buvau Jundos staliu gaminiuose, tai man tikrai labiau patiko is MDF, bet sake jie nebedaro, nes neapsimoka. Kiek girdejau, su MDF darbo dar daugiau. Pries pora dienu buvau Fauga duryse, tai konsultanto klausiau visokiu pliusu ir minusu. Tai jis sake irgi rinktusi MDF, nes sako lietuviai dar neturi tokiu tecgnologiju, kad sviesios durys atrodytu super puper. Parode medines Italiskas, kurios 5tukst Lt.Tai aisku, tokiu ir as noreciau. Medines, bet tiek isdirbta mediena, kad atrodo, kaip mdf. Lygu lygu, visos siules. Grazu.
Del ibrezimu ir padauzymo, restauravimo, tai mdf bus lengviau pataisyti.
[/quote]

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MiLi*: 15 lapkričio 2012 - 19:11
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 15, 18:24)
Kalbant apie vaikų kambario sienas, tai mes irgi dažysim vienoda šviesia spalva, beveik balta. Grindys šviesios, durys ir grindjuostės baltos. Baldus irgi dėsim baltus. O žaismingumo suteiks spalvotos detalės - kilimėlis, užuolaidos, lovyčių užtiesalai, žaislai  smile.gif  Dar galvoju apie sienų lipdukus, jeigu atrodys pernelyg nuobodu.
dorviloj, čia Alytuje jie, bet lyg turi ir kituose miestuose padalinius  g.gif
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  mes duris užsakėm pažystamo firmoje, tai jis nuoširdžiai patarė, jei norim baltų, tai visai nebūtina imti medį ir dažyti, medis vaikšto, kad ir kokios kokybiškos durys būtų. Su metais tie tarpeliai atsiras, jos vistiek ne iš ištisinio gabalo daromos, o iš tašelių. Sako po kiek laiko sugalvos vienas kuris pajudėti... ant lakuotų, beicuotų nesimato, o vat ant baltai dažytų iškart matysis. Nors buvom nusprendę dažyti baltai medines, galiausiai pasirinkom iš MDF. Bus baltos klasikinės durys. Pas juos ir 14 cm grindjuostes užsakiau, bus medinės. Tik baisoka, kad nesikraipytų...  g.gif

Dorvila tikrai ne Alytuje, tai Vilnieciai ir masyvo baltai dazyto tikrai nedaro schmoll.gif
Gal turite galvoje Alseka g.gif
Atsakyti
[quote=rek,2012 11 15, 15:12]
o mes perklijavom tapetus svetainej..visai kitas reikalas thumbup.gif dabar atrodo super..bet ka reiskia geri tapetai..nulupo su siena visa, nuvale, isplove juos ir vel uzklijavo..o atrodo kaip ka tik ispakuoti thumbup.gif zodziu pas mus beveik visi darbai jau baigti..laukiam duru ir virtuves cool.gif
[/quote]

please parasyk kaip ten su tu tapetu klijavimu... as irgi emiau is dubingiu, eifinger american clasics ir casabella york, po du simtus rulonas pinigu. paaiskino, kad nereikai kliju, jie patys impregnuoti, tik sudrekint reikia na ir kad siena isgruntuota/ tai mesitrai man aiskina vai kaip cia juos klijuot, kas per sh... esam mate kad atsilupneja bla bla bla... ar ir jusiskiai impregnuoti klijais buvo jau?? o ryt ateina jau klijuot, man baisu jau visiskai...

[/quote]
tapetai is Dubingiu musu, bet mes klijavom su klijais tokiais ruzavais, 14 Lt kibiriukas kainavo. neisivaizduoju kaip uzklijuoti be kliju g.gif


o as siandien taip supykau ant durininku savo kad nuvariau ir uzsakiau apvadus pas kita firma. Aisku reiks palakt, bet bent jau padarys. o savo duru vaziuosiu ryt ziuret doh.gif ir toliau pyktis su jais
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2012 11 15, 20:36)
Dorvila tikrai ne Alytuje, tai Vilnieciai ir masyvo baltai dazyto tikrai nedaro  schmoll.gif
Gal turite galvoje Alseka  g.gif


persiprašau... Tai "Šiaurės medis", bet bendradarbiauja ir kai atėjom rinktis, jie man pasakė šitą tinklapį Dorvilos, iš jo išsirinkau masyvo duris medines, kurias sakė, nudažytų kažkur kitur, bet rezultate gaučiau baltai dažytas. Jie patys, kaip supratau, tik beicuoja baltai. tada pasirinkom MDF baltą, sakė padarys. Laukiam...
Mums gamina DL4 ir DL1 modelius.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Merginos prašau nesupykite, bet gal galite cituoti teisingai, kad išvengti tų "paklodžių" blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kristal*: 15 lapkričio 2012 - 20:34
[quote=*MiLi*,2012 11 15, 21:18]persiprašau... Tai "Šiaurės medis"

irnesakyk.gif

musu irgi is Dorvilos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 15 lapkričio 2012 - 21:12
QUOTE(*Kristal* @ 2012 11 15, 22:33)
Sveikos  4u.gif

  Merginos prašau nesupykite, bet gal galite cituoti teisingai, kad išvengti tų "paklodžių"  blush2.gif  4u.gif

na nesu naujoke, cituoti tai moku, bet kartais nesuprantu kodel taip ismeta blogai citatas... g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti