Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(karambole @ 2013 02 16, 12:19)
Kai turiu kokiu 40 veisliu pomidoru seklu, tai noris vis kokios naujienos  lotuliukas.gif

blink.gif nu jo... aš tai kuklus augintoja sir kuklus vartotoja stai tiek nesiplečiu, man užtenka kelių kupstų, su jumis palyginus. Tai ir veislių belenkiek neprisiperku, nors kartais rankos kyla... Šiemet ir mamą prieversiu eksperimentuot, perspėjau- pomidorų, agurkų bus, neperki nieko. O ji nieko ir nesako thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 16, 13:25)
blink.gif nu jo... aš tai kuklus augintoja sir kuklus vartotoja stai tiek nesiplečiu, man užtenka kelių kupstų, su jumis palyginus. Tai ir veislių belenkiek neprisiperku, nors kartais rankos kyla... Šiemet ir mamą prieversiu eksperimentuot, perspėjau- pomidorų, agurkų bus, neperki nieko.  O ji nieko ir nesako  thumbup.gif

Na, man cia jau kaip liga kokia lotuliukas.gif , tas seklu pirkimas. Turiu daug, bet ir seju po kelias seklas, bet kad tik ivairesniu. Vysniniu vaikam vis auginu, o derliaus is ju tai nelabai blush2.gif. Tai, kai anyta vis girdavosi kiek ji is savo keliu krumeliu priskina, as sakydavau, kad auginu del "'sportinio intereso"' ir smalsumo, o ne del derliaus lotuliukas.gif. Smalsuma jau beveik patenkinau, tai jau kai uzversiu as ja pomidorais lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2013 02 16, 12:39)
Na, man cia jau kaip liga kokia lotuliukas.gif , tas seklu pirkimas. Turiu daug, bet ir seju po kelias seklas, bet kad tik ivairesniu.


Pas mane tas pats. Dėžę sėklų nemenką jau turiu, bet vis ko mandresnio prisireikia doh.gif Po to galvos skausmas kaip sutalpint šiltnamyje ir mažam daržiuke visas norimas daržoves ir dar prie gėlių priderinti, kad atrodytų padoriai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 16 vasario 2013 - 12:49
QUOTE(jolituxxx @ 2013 02 16, 13:49)
Pas mane tas pats. Dėžę sėklų nemenką jau turiu, bet vis ko mandresnio prisireikia  doh.gif Po to galvos skausmas kaip sutalpint šiltnamyje ir mažam daržiuke visas norimas daržoves ir dar prie gėlių priderinti, kad atrodytų padoriai  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif O as susikuriau atrankos sistema - ziuriu i galiojima mirksiukas.gif. Tai tie, kurie dar iki kokiu 2015m galioja, ramiai ir guli - eiles laukia, o seju tuos, kurie galiot siemet ar kitamet baigs. Nes norai jau seniai galimybes virsije doh.gif .Taip ir vyksta kaita seklu dezej ir siltnamy lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2013 02 16, 12:57)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O as susikuriau atrankos sistema - ziuriu i galiojima  mirksiukas.gif. Tai tie, kurie dar iki kokiu 2015m galioja, ramiai ir guli - eiles laukia, o seju tuos, kurie galiot siemet ar kitamet baigs. Nes norai jau seniai galimybes virsije doh.gif .Taip ir vyksta kaita seklu dezej ir siltnamy lotuliukas.gif


Aš ir kažkiek bandau pagal galiojimą atsirinkti, pagal spalvas kurių norisi, pagal mėgstamumą, idomumą, nu daug visokių kriterijų doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif dėl galiojimo nepergyvenkit...aš pernai sėjau Rutulius pomidorus lietuviškus , 10 metų kaip buvo pasibaigęs galiojimas , berods iki 2002 galiojo...ir puikiausiai sudygo šimtu procentų beveik rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 16 vasario 2013 - 13:26
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 16, 03:30)
Ne jų produktas, Toliman yra Balticseeds pomidoras.  4u.gif


oj kokia vėpla doh.gif Atsiprašau Balticseeds blush2.gif Bet kokiu atveju ta parduotuvėlė prekiaut turėtų ir jų sėklom, gaila kad nėra ax.gif

panašu kad Polkučių turėsiu, labai ačiū amarrilei 4u.gif ir SaVi už pasiūlymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 02 16, 00:22)
Stryga, vazoninius teks maitinti papildomai, bet ji nesusirgs tai dziaugsites visa vasara  mirksiukas.gif

Laba diena visoms 4u.gif Įterpsiu savo trigrąšį smile.gif
praėjusiais metais Vilma vazoninukus atšalus orui iš įstiklinto balkono persinešėm ant palangių, paskutinius pomidoriukus skynėm gruodžio viduryje. Vienas krūmelis kažkodėl vis dar stovi ant palangės bigsmile.gif su žiedeliais, gaila išmest.. gal dar viena sezoną atlaikys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perkūnė: 16 vasario 2013 - 13:38
Ir aš trepsiu iki galo neatsirinkusi ką sėsiu.Ta iš Rusijos pagaliau išsiuntė,tad jei visi atkeliaus bus dar sunkiau išsirinkti. Sakė, kad atsunčia 70veislių. Šiandien 22gavau. Iš tų kur 70 siunčia bandau rinktis aprašymus, kai ko nerandu, nors perjau tų augintojų turėtus katalogus. Kažkaip reiks susirasti.
Atsakyti
siandien senukuose -30 proc. nuolaida bet neparasyta sarase apie zemes .gal kas buvote ir pirkote taike ar ne nuolaida ar verta vaziuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige123 @ 2013 02 16, 13:40)
siandien senukuose -30 proc. nuolaida bet neparasyta sarase apie zemes .gal kas buvote ir pirkote taike ar ne nuolaida   ar verta vaziuoti  g.gif

Kaži ar dirba jie šiandien,vis tik šventė vasario 16
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2013 02 16, 12:48)
Tai kokio aukščio tas Kosmonautas g.gif kažkuri anksčiau sakėt, kad 2,5 m, o toj rusiškoj internetinėj rašo, kad 1,5-1,8 m g.gif  įdomu ką Sėklelėj ant pokučio rašo, tą patį 1,5 m, karambole, gal pameni netyčia? ir kodėl Tavęs jie nesužavėjo? dėl ūgio? 4u.gif


Apie 2metrus raso, bet priklausomai nuo augimo salygu gali buti ir zemesnis ir dar aukstesnis

QUOTE(Perkūnė @ 2013 02 16, 14:37)
Laba diena visoms  4u.gif Įterpsiu savo trigrąšį smile.gif
praėjusiais metais Vilma vazoninukus atšalus orui iš įstiklinto balkono persinešėm ant palangių, paskutinius pomidoriukus skynėm gruodžio viduryje. Vienas krūmelis kažkodėl vis dar stovi ant palangės  bigsmile.gif su žiedeliais, gaila išmest.. gal dar viena sezoną atlaikys g.gif


Pomidorai yra daugiameciai kiek zinau, paprikos irgi, pas mane cili sukrove ziedynus, taip kad jei viskas tam Vilmukui tinka ir patinka tai pradziugins uogom mirksiukas.gif
Atsakyti