Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio veido išbėrimas

QUOTE(Dizaster @ 2010 02 28, 02:54)
Dabar nuo berimu rekomenduoja naudoti lakisiaus zole (stikline lakisiaus arbatos reikia ipilti i vonele maudant) - dezindekuoja, naikina spuogelius, kiek sausina odele.

Taip, bet su juo ir nereiktu persistengt, nes galima padaryti meskos paslauga. Zinau pavyzdi, kai taip nugyde odele ir reikejo nemazai pastangu, kad vel veiduko odele atgautu dregme.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 02 28, 11:25)
Taip, bet su juo ir nereiktu persistengt, nes galima padaryti meskos paslauga. Zinau pavyzdi, kai taip nugyde odele ir reikejo nemazai pastangu, kad vel veiduko odele atgautu dregme.

gal galima placiau? 4u.gif kad mamytes zinotu kiek galima ir kiek jau per daug to lakisiaus. Nes as pati veiduka prausdavau ir vaika maudydavau su lakisiais kai buvo isbertas. Kai susitvarke, aisku reikalo nebematau...
Atsakyti
Musu mazylei dabar 3menesiai ir savaite. Jai kai veiduka isbere, tai is pradziu sake kad prakaitinis isberimas, bet veliau pasake kad panasiau i nervini dermatita. Nes labai skaudziai verke nuo diegliuku:( Mes pradejom maudyt ipildami puodeli uzplikytos lakisiaus zoles ir tikrai padejo. Pries savaite buvo isbere kojytes, tai irgi pradejo daktare speliot gal nuo pampersu gal nuo skalbimo. Bet nuejau pas kita gydytoja ir ji pasake ,kad cia nervinis isberimas, nuo didelio verkimo. Taip pat gali itakoti ir mamos bloga nuotaika(jei maitina pati). TAi va dabar pas mus praejo abu berimai;)
O del permanganato, tai jis musu mazei labai nusausino odele, nors pylem labai mazai. Geriau mums padejo Lakisiau zole, Ir gydytoja sake kad gerai tokiu vandeniuku leliukus maudyt;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurgiux21: 28 vasario 2010 - 16:34
Geriausia maudyti paprasciausiame vandenyje. Nesuprantu, nejaugi sitiek vaiku gimsta su odos problemomis, kad visoms skiria tepalus, permanganatus, lakisiu. Lakisius, beje pastaruoju laiku turbut yra naujai "atrasta" sena vaistazole. Beje, gana stiproka, todel atsargiai. Zolem zavetis iki samones netekimo irgi negerai, nes jos visu pirma nera tiek istirtos, kad jomis aklai butu galima pasitiketi. Atsimenu, kaip mano pazistamai pries gerus 17-18 metu buvo iskile sudetingu odos problemu, niekas nepadejo, jokie tepalai. Tai galiausiai jai paskyre lakisiaus vonias. Padejo. Reiskia - tai efektyvu, todel su tokiais dalykais reikia atsargiai.
Atsiminkit viena dalyka, nereikai gydyti to, ko nera.
Kazkas parase "saugo nuo odos susirgimu". Nesaugo tas permanganatas nuo odos susirgimu, nebekliedekit. Jis gydo dziovindamas oda ir yra kenksmingas, cia ne is pirsto lauzta. Jei imti tiketi pasakymu "saugo nuo susirgimu", tai galima uzsimerkus ramiai vaika maudyti permanganate ir jis bus amzinai apsaugotas nuo odos ligu. Atsipeikekit truputi, mamytes.
Atsakyti
Is tiesu, nereikia nervintis del tu paberimu. Buvo ir mano suneliui - ir praejo pats. Tepdavau ramuneliu nuoviru, bet manau, kad tiek pat sekmingai galejau plauti veiduka paprastu vandeniu. Nuo ramuneliu tik odyte issausejo, tai po to gydytoja patare patepti paprastu alyvuogiu aliejumi, pries einant i lauka.
O del kalio permanganato vartojimu - tikrai nepatartina. Cia senu laiku metodai. Manau, kad nereikia gydyti to, kas nera liga. Jei berimas niezti ir vaikutis draskosi - gal tai jau alergija, o paprasti rausvi spuogeliai tikrai isnyksta patys.
Atsakyti
Sveikos, mamytės smile.gif
mano mažylį irgi beria, pagal aprašymus labai panšiai, ir taip pat galvojau kad alergija maisteliui, nes krūtimi maitinau tik 2 savaitėles, tiek pienuko teužteko verysad.gif Pradėjo berti ketvirtą savaitę, nubėgus nusipirkau mišinuką alergiškiems vaikams, bet nieko nepadėjo, bėrimas tik didėjo ir mažius nelabai norėjo valgyti ax.gif šlykštynė kaip reta, labai užjaučius visus mžylius, kuriems reikia jį valgyti . Nuėjom pas gydytoją ( kad būtų aiškiau, aš gyvenu Airijoje, tai aišku gydytojų verinimas gali nuo lietuvių skirtis ), sakė, kad tikrai ne alergija, odos problemėlė, kurią turi daugelis kūdikių, vaikiška seborėja, kurią turėtume išaugti iki 4-6 mėn. Kaip ten bus pažiūrėsim, nes mums dar tik 2 mėn. Kiek pati sugebėjau susirasti info, tai yra mielinės kilmės grybelis, kuriam patinka riebi kūdikio odelė, todėl visos sausinančios priemonės, aišku laikinai padeda. Bent jau mums, aišku, stengiuosi tuo nepiknaudžiauti, naudoju medetkų arbatą ir ne dažniau kaip kas antrą dieną.
Atsakyti
QUOTE(Pušūnė @ 2010 02 28, 11:06)
Nemanau, kad labai jau nuodingas, as gi nenumiriau ir su nervu sistema viskas tvarkoje.  Kazkodel kalio permanganato neaptikau pirkti prie sodo chemikalu  mirksiukas.gif .


Butu mano valia, tai padeciau prie sodo chemikalu is karto. Nors Lietuvoj nebeatsimenu ka, ar valgomaja druska ,ar geriamaja soda vienu momentu visose parduotuvese tik sast ir nukele prie valymo priemoniu, prie buitines chemijos. Taigi - kur kas padeta lentynose irgi ne rodiklis.

Bet rimtai mamos, atsargiai jus ten su tais permanganatais ir lakisiais. Nebukit super stropios kas liecia situos normalius veidelio paberimus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mano mažytės irgi jau taaiiip antrą sav išbertas veidukas, plyšta širdis žiūrint unsure.gif Išbandžiau tą lakišių ir aš, bet kad nieko nepadėjo.Gal per trumpai tepiau?Dabar bandau alijošiaus purškiamą aliejuką - nu gal kažkiek kaktytėje ir nyksta jau tos baltos viršūnėlės spuogiukų, ale ant žandukų tai dar ne g.gif Mums daktarytė sakė, kad irgi normalu, bet taip norisi, kad tam kūdikėliui viskas perfekt būtų...
Atsakyti
QUOTE(Amri32 @ 2010 03 09, 13:37)
Sveikos 4u.gif Mano mažytės irgi jau taaiiip antrą sav išbertas veidukas, plyšta širdis žiūrint unsure.gif Išbandžiau tą lakišių ir aš, bet kad nieko nepadėjo.Gal per trumpai tepiau?Dabar bandau alijošiaus purškiamą aliejuką - nu gal kažkiek kaktytėje ir nyksta jau tos baltos viršūnėlės spuogiukų, ale ant žandukų tai dar ne g.gif Mums daktarytė sakė, kad irgi normalu, bet taip norisi, kad tam kūdikėliui viskas perfekt būtų...



Taigi tam kudikeliui jusu ir yra viskas perfekt, jis gi nuo tu paberimu nekencia. Cia jums ne viskas perfekt, bet to vaistu nera.
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2010 03 09, 20:21)
Taigi tam kudikeliui jusu ir yra viskas perfekt, jis gi nuo tu paberimu nekencia. Cia jums ne viskas perfekt, bet to vaistu nera.

drinks_cheers.gif Puikus racionalus požiūris thumbup.gif Plius jau šnd pastebėjau, kad kaktytėje jau nunyko tos baltos spuogų viršūnės - ko gero tvarkosi jau savaime
Atsakyti
sveikos mamytes,

tai va, berimas seniausiai praejo, kai pakeiciau miltelius. Galvojau tai pat plauti rubelius tuo Ringuvos muilu, bet jau labai man jis "smirda" biggrin.gif tad Tindis muiliuku plaunu ir kol kas jokiu problemu.
Beje, karves atvyrinta pienuka ir toliau duodu, problemu jokiu. Gal kam ir keista, bet augam kuo puikiausiai, kaip ant mieliu. Neseniai darem visus tyrimus, atsakymai puikus, daktarai neturejo nei prie ko prikipti. Dabar jau ir kosytes po truputi valgom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MisLa @ 2010 03 12, 20:21)
sveikos mamytes,

tai va, berimas seniausiai praejo, kai pakeiciau miltelius. Galvojau tai pat plauti rubelius tuo Ringuvos muilu, bet jau labai man jis "smirda"  biggrin.gif  tad Tindis muiliuku plaunu ir kol kas jokiu problemu.
Beje, karves atvyrinta pienuka ir toliau duodu, problemu jokiu. Gal kam ir keista, bet augam kuo puikiausiai, kaip ant mieliu. Neseniai darem visus tyrimus, atsakymai puikus, daktarai neturejo nei prie ko prikipti. Dabar jau ir kosytes po truputi valgom  smile.gif


Mano vyresniąją dukrą dar tais laikais prieš dešimt metų siaubingai bėrė nuo mišinukų, kokius tik nepakeitėm schmoll.gif . Vargo buvo daug, kol daktarė pasakė, kad duokite karvės pieną su klijukais - tai paskutinis variantas. Na taip ir padariau ir viskas praėjo, išmaitinau karvės pienu.
Tačiau jaunesniajai (7 mėn). karvės pieno duoti nesirižau, maitinu Aptamil ir viskas gerai.
Atsakyti