Įkraunama...
Įkraunama...

Nekepti pyragai, pyragaičiai, tortai

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
jetus mana kaaaaip skaaaaaniai atrodoooooooooo essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
na,sonatina tu ir saunuole taip tau viskas gerai iseina clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Dikse, naaringiux, Gyteni , ačiūsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 08, 04:54)
Dikse, naaringiux, Gyteni , ačiūsmile.gif

aciu,tau kad mums patari ir pasiulai naujus isbandytus tavo receptus,gerai kad turi laiko ir noro susirasineti,o dar beto ir gaminti. smile.gif lauksiu ir toliau nauju receptu.
Atsakyti
Kadangi visiems labai patiko Citrininis tortas, tai padariau dar kartą, tik šįkart su šokoladiniais sausainiais, į kuriuos įpyliau šaukštą romo, ir su braškėmis... Vietoje varškės dėjau "Mūsų" tepamą varškės sūrelį rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 27 lapkričio 2007 - 10:04
Sonatinos pagaminti tortukai -tikras šedevras! Mano siūlomas tortas labai greitai pagaminamas, paprastas, gal kiek brangokas, bet skanus:

4 pak.grietinėlės po 200g 35 proc.
1 ind. kondencuoto sutirštinto pieno(400g);
1pak. žele „Galaretka“,
keletos mandarinų arba kitokių vaisių;
400 - 500g šakočio ragelių;
želatinos kiekvienam 100g skaičiuoti po 1 arbatinį šaukštelį (geriausia „Saldvos“, kur būna po 100gsupakuota)
citrininės rūgštelės pagal skonį.

Pirmiausia į tris atskirus indelius pasiruošiu želatiną (kiekvienas bliūdelis skirtas kiekvienam sluoksniui).Į kiekvieną bliūdelį išeina apie 4 - 5 a.š. želatinos. ji paliekama brinkti.
Padalinu į dvi dalis pvz. į du litrinius stiklainius po 2 pakelius grietinėlės ir per pusę(po 200g) kondencuoto pieno.Į abu įdedu po žiūpsnelį citrininės rūgštelės ir išplaku su mikseriu iki purumo.
Ant torto formos išsidelioju šakočio gabalėlius. Mikrobangėje kelioms sekundėms pašildau želatiną. Pilu į išplaktą grietinėlę ir užpilu šakočio gabalėlius. Per kelias minutes pirmas sluoksnis turi sustingti.
Antram sluoksniui pagal tikrą receptą yra naudojama obuolienė 500g, bet man tada tortas būna per saldus, nėra jokios gaivumo atsvaros, todėl sugalvojau, kad skaniau bus žele sluoksnis su bet kokiais vaisiais. Ištirpinu pakelį žele, pridedu daugiau cukraus, nes želatina ištraukia saldumą ir supilu ištipintą želatiną.Viską užpilti ant torto pirmo sluoksnio, sudedu mandarino skilteles, kai šis sluoksnis sustingsta, vėl delioju šakočio ragelius, stengiusi parinkti didesnius.Tada gaminu trečią sluoksnį kaip ir pirmą, užpilant, ragelių viršūnes palieku plikas, tada atrodo kaip apsnigti kalnai. kai sustingsta, pabarstau viršų likusiais šakočio trupiniais, kelias valandas, geriausiai per naktį, turi pastovėti šaldytuve. Dar norėčiau patarti, kas neturi aukštos formos, galima parduotuvėje, ar turgeliuose, kur pardavinėjamos vynuogės, būna tokios plastikinės juostos, jas galima pagal torto formą susegti savaržele, ir prieš darant pirmą sluoksnį įdėti į formą.Po to labai patogu tortą išimti iš formos. Skanaus!
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 07, 20:59)
Šiandien pamėginau padaryti nekeptą tortą smile.gif

user posted image

CITRININIS TORTAS
150 g sausainių
75 g sviesto (galima vietoje sviesto naudoti džemą)

400 ml grietinėlės
200 ml varškės ar sūrio
200 ml citrininio ar natūralaus jogurto
4 lapeliai želatinos (8 gramai)
4 v. š. citrinų sulčių
1 v. š. vanilinio cukraus
100 ml cukraus
Vienos citrinos tarkuota žievelė

Sausainius susmulkinti ir sumaišyti su tirpintu sviestu (arba džemu).
Išardomą apvalią 20 cm skersmens formą iškloti plėvele (arba kepimo popieriumi). Suberti sausainius ir suspausti. Padėti į šaldytuvą.
Varškę išplakti su jogurtu, cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Įmaišyti citrinos žievelę.
Iš anksto užmerktą želatiną nuspausti ir ištirpinti karštose citrinų sultyse. Plona srovele supilti į varškės masę nuolat maišant. Atsargiai įmaišyti išplaktą grietinėlę.
Sudėti masę ant sausainių, išlyginti paviršių ir padėti į šaldytuvą 4 val.
Viršų papuošti uogomis ar vaisiais.

P. S. jeigu naudosite ne želatinos lapelius, ją išbrinkinkite 75 ml pieno (tuomet jogurto dėkite tik 125 ml). Citrinos sulčių nekaitinkite, o įmaišykite į varškės masę po to, kai supilsite želatiną. Aš iškart ant viršaus išdėliojau vaisius ir užpyliau želatina, skirta tortams puošti smile.gif

user posted image




norvegai ji vadina surio tortu.labai skanus tortas.o ir paruosemas nelabai sudetingai
Atsakyti
Aha, Airijos jis vadinamas "Cheese cake".Na jis nėra toks pat ,Sonatinos padarytiems šedevrams nėra lygių,bet principas panasus.Būna pusiau pagamintas pakelyje, tik reikia dabaigti, sumaišyti.....
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 07, 21:59)
Šiandien pamėginau padaryti nekeptą tortą smile.gif

user posted image

CITRININIS TORTAS
150 g sausainių
75 g sviesto (galima vietoje sviesto naudoti džemą)

400 ml grietinėlės
200 ml varškės ar sūrio
200 ml citrininio ar natūralaus jogurto
4 lapeliai želatinos (8 gramai)
4 v. š. citrinų sulčių
1 v. š. vanilinio cukraus
100 ml cukraus
Vienos citrinos tarkuota žievelė

Sausainius susmulkinti ir sumaišyti su tirpintu sviestu (arba džemu).
Išardomą apvalią 20 cm skersmens formą iškloti plėvele (arba kepimo popieriumi). Suberti sausainius ir suspausti. Padėti į šaldytuvą.
Varškę išplakti su jogurtu, cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Įmaišyti citrinos žievelę.
Iš anksto užmerktą želatiną nuspausti ir ištirpinti karštose citrinų sultyse. Plona srovele supilti į varškės masę nuolat maišant. Atsargiai įmaišyti išplaktą grietinėlę.
Sudėti masę ant sausainių, išlyginti paviršių ir padėti į šaldytuvą 4 val.
Viršų papuošti uogomis ar vaisiais.

P. S. jeigu naudosite ne želatinos lapelius, ją išbrinkinkite 75 ml pieno (tuomet jogurto dėkite tik 125 ml). Citrinos sulčių nekaitinkite, o įmaišykite į varškės masę po to, kai supilsite želatiną. Aš iškart ant viršaus išdėliojau vaisius ir užpyliau želatina, skirta tortams puošti smile.gif

user posted image

O man is isvaizdos gavosi visikai toks pat , grazus, bet neperlabiausiai patiko ir man ir mano seimynai. Yra skanesniu tortu, nors atsiparasau,jei ka izeidziau, bet tikrai sito laiko ir produktu sanaudai palyginus yra ir geresniu, atsiprasau jei ka uzgavau
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 05 02, 09:36)
Gavau dovanų iš Čekijos šaunias formeles 4u.gif

user posted image

ir iškart išbandžiau smile.gif

user posted image


labai skaniai atrodo, tik va man idomu cia be siu spec indeliu nepasigaminsi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 09 26, 12:20)
labai skaniai atrodo, tik va man idomu cia be siu spec indeliu nepasigaminsi? g.gif

Aš asmeniškai, jei daryčiau, tai dėčiau pagrindinę masę į kokią taurelę ar taurę, tada pirštu ar storesniu pagaliuku įspausčiau skylutę/duobutę vidury, išlindusį per indo kraštą tešlos perteklių nupjaučiau, į skylutę pridėčiau įdaro ir išėmus uždėčiau ant sausainio, kaip parašyta recepte. Va tik dabar klausimas pasistojo, kaip tą daiktą iš taurelės išimt g.gif Gal kokia cukraus pudra pabarstyt taurelės vidų ir tada iškristų pats tas pyragaitis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2006 09 26, 13:56)
Aš asmeniškai, jei daryčiau, tai dėčiau pagrindinę masę į kokią taurelę ar taurę, tada pirštu ar storesniu pagaliuku įspausčiau skylutę/duobutę vidury, išlindusį per indo kraštą  tešlos perteklių nupjaučiau, į skylutę pridėčiau įdaro ir išėmus uždėčiau ant sausainio, kaip parašyta recepte. Va tik dabar klausimas pasistojo, kaip tą daiktą iš taurelės išimt g.gif Gal kokia cukraus pudra pabarstyt taurelės vidų ir tada iškristų pats tas pyragaitis g.gif

cia ideja bigsmile.gif reiks pamegint kada wink.gif
Atsakyti