Įkraunama...
Įkraunama...

Kvėpavimo treniruoklis "Samozdrav"

informacija ...Mama jau sugalvojo pirkt, o aš puolu ją atkalbinėt. Todėl ieškau daugiau nuomonių....Gal kam teko naudot....labai būtų įdomu atsiliepimus išgirst....pliusus, minusus.... g.gif g.gif
Atsakyti
Turi mano tėvai jau 1,5 metų, patenkinti. Jeigu iki šiol daro, reiškia yra kažkos poveikis 4u.gif
Atsakyti
Aš neturiu jo, bet (priešingai nei AGFA, smile.gif ) labai noriu padovanoti jį savo mamai. Pagal jo aprašymus, tai poveikis thumbup.gif Tik bėda ta, kad nežinau, ar mano mama turės kantrybės su juo ten terliotis. Bet jei tai natūrali priemonė kaip apsisaugoti nuo daugelio ligų, tai tikrai galima pavargti. Jau skambinausi ir tiems platintojams, tai jie pasakė kelias vaistines Vilniuj, kur galima nusipirkti šį aparačiuką, bet vyras sakė, kad matė ir Kalvarijų turguj pardavinėjant. Tai gal ten ir pigiau būtų, juk jis plastmasinis ir negali pagesti kaip vaistai, tai gal nieko tokio būtų ir turguj įsigyti. Dar telefonu atsiliepusi moteriškė papasakojo kelis atvejus, kaip žmonės atsistatė su jo pagalba sveikatą po insulto ir pan. Aišku, giria savo prekę, bet aš kažkodėl tikiu smile.gif Žmonės dažnai nekreipia jokio dėmesio į profilaktiką kol sveiki, o paskui jau puola gydytis ligas, kurios nebepagydomos...
Atsakyti
QUOTE(Sibelė @ 2007 05 16, 13:39)
Aš neturiu jo, bet (priešingai nei AGFA,  smile.gif ) labai noriu padovanoti jį savo mamai. Pagal jo aprašymus, tai poveikis  thumbup.gif  Tik bėda ta, kad nežinau, ar mano mama turės kantrybės su juo ten terliotis.

....tai vat ir aš galvoju ar turės mano mama kantrybės... g.gif ...nors sedėdama ir akis pakabinus ant serijalų....muilo operų....galėtų kvėpuot..... g.gif
Atsakyti
Norėčiau iškelt temą į viršų. Gal atsirado daugiau žmonių, naudojančių "Samozdrav" ir galinčių pasidalint patirtim? Mano tėvams labai prirekomendavo, bet aš domėdamasi esu radus ir neigiamų atsiliepimų (kad sunkiai kvėpuojasi pereinant iš 3 į 4 etapą, kad atsiranda papildomų nemalonių fiziologinių pojūčių).
Man kilo ir toks klausimas - ar tai daugmaž ne tas pats, kas kvėpuoti į polietileno maišelį (ką žmonės ir taip daro, jei blogai jaučiasi nuo deguonies pertekliaus ar aukšto kraujospūdžio) ar per žarnelę į paprastą stiklainį? Aišku, aparatukas smagiau, bet jau kaina... Dėdė šiandien pirko kažkurioj vaistinėj vadinamąjį eksportinį variantą (kitokio nebuvo), sumokėjo 260 Lt. Kalvarijų turguj (kur būna po 80 Lt) dabar nėra, atseit l. greit išperka.
Gal nagingas kurios supermamytės vyras yra sukonstravęs pats ką nors tokio? smile.gif Nes, kiek suprantu, tas aparatas savaime nieko sudėtingo, moki visų pirma už patentą.
Atsakyti
Turiu šį aparatą ir esu labai juo patenkinta thumbup.gif Nusipirkau jį, nes pradėjo kilti kraujospūdis ir širdies pulsas pas mane gana didelis. Kadangi esu dar jauna, nenorėjau pradėti gerti vaistus nuo padidinto spaudimo, tad nusipirkau šitą aparatą. Jį rekomendavo viena draugė, kurios mama jį naudoja ir džiaugiasi rezultatais.
Jis didina CO2 kiekį kraujyje, dėl ko išsiplečia kraujagyslės (grįžta į normalią būseną), ir kraujas geriau aprūpina organus deguonimi. Susinormalizuoja spaudimas, pulsas, kvėpavimas ir, beje, šis aparatas man labai gerai nervukus sutvarko.
Tai panašu į kvėpavimą į maišelį, tik, man atrodo, kvėpavimas į maišelį neduoda ilgalaikių rezultatų, tai labiau toks vienkartinis trumpalaikis kvėpavimo atstatymas.
Atsakyti
Ar esat kas isbande si aparateli? Kokie atsiliepimai?
Gal namu salygomis galima pasigaminti kazka panasaus?

http://www.salus.lt/

http://www.lsveikata...a...=283&s=3838
Atsakyti
Pirmą kartą net matau tokį, įdomu... rolleyes.gif
O kažin jį galima naudoti profilaktikai, na daugelis žmonių tikrai nemoka taisiklingai kvėpuoti...
Atsakyti
Mano mociute ji naudoja jau keletas menesiu, labai patenkinta, nes siaip turi padidejusi kraujospudi ir kas dien turi gerti vaistus, taciau panaudojus sita aparatele vaistu ji nebegeria jau kokie du menesiai ir labai gerai jauciasi. be to girdejau is zmoniu (artimu), kad labai gelbeja sergantiems astma.... ypac vaikams, nes ten jokiu cheminiu vaistu nereikia... thumbup.gif
Atsakyti
Pries menesi vyras man parveze is S-Peterburgo. Musu giminaite kankina migrena. Ji isigijo si aparata ir priepuoliai sumazejo ir susvelnejo.
Kadangi pati gyvenu su sia liga ir niekas nebepadeda (vaistai, homeopatija), nutariau isbandyti.
Tik savaite kvepuoju, todel apie rezultatus dar, manyciau, per anksti kalbeti.
Pasidalinsiu veliau...
Atsakyti
Jei kam idomu galiu pasidalinti savo patirtim:
1. Man 37 metai;
2. Buvau tokia labai stabili ir sunki astmatike apie 12 metu (t.y. vaistu man reikejo kas keturias valandas visada, kiekviena diena (ir diena, ir nakti). Kartais ir to budavo maza);
3. Samozdrav naudoju 2 metus ir 4 men.;
4. Pradejau kvepuoti lygiai taip, kaip parasyta instrukcijoje, nuo 3 minuciu. Buvo ziauriai sunku. Tuom trim minutem ruostis reikejo koki pusvalandi: isgerti kokio valeriono, paguleti, nusiraminti, nusiteikti ir t.t.smile.gif. Nes pagrindine taisykle kvepuojant, kvepuojanciam neturi buti sunku, t.y. tu neturi "gaudyti" ora;
5. Pratimus dariau trys kart dienoj (1.5 metus)
6. Po kokio menesio pats kvepavimas jau nebuvo toks sudetingas. T.y. man jau nereikejo visikai jokios tylos namie (t.y. zmones aplik jau galejo ne tik buti:), bet ir kalbetis). Dar po kokio menesio as jau galejau kvepuoti ziuredama televizoriu:)
7. Kazkur po 3-4 menesiu nuo pradzios pastebejau, kad vaistu nuo astmos vartoju maziau, kvepuoju geriau. Beje per tuos 3-4 menesius susitvarke spaudimas
8. Po 7 men nuo pradzios staiga pajutau nora sportuoti. Aisku nebegioti ir t.t.smile.gif, bet vaikscioti ir siaip judeti. Nes iki to as vos iki masinos nueidavau, dusdavau.
9. Zodziu, kad jusu labai nevarginti smulkmenom tai galiu pasakyti rezultata: praejus lygiai 9.5 men nuo pratimu pradzios as paskutini karta pavartojau vaistus nuo astmos. Nuo to momento jau praejo 1metai ir 7 men. As iki siol kvepuoju. Tiesa ne 3 o 2 kartus i diena po 40 minuciu. Kadangi as niekur neskubu, tik dabar perejau prie paskutinio kvepavimo etapo. T.y. po kokiu 2 menesiu sumazinsiu pratimus iki vieno karto per diena ir visa likusi gyvenima taip ir kvepuosiu. Bent jau taip planuoju.

Tiems kas planuoja pabandyti, noriu is kart pasakyti, kad cia svarbiausia kantrybe, kantrybe ir dar karta kantrybe. Ir jeigu jus sergant sunkiomis ligomis, netikekit pazadais, kad pasveiksit per pora menesiu. Tai beveik visada melas. Nusiteikit kokiem metam. Jeigu po metu rezultato nesulauksit, tada ir sakysit, kad gal but tai ne jusu "vaistas".
Kai kas cia rase, kad sitie pratimai labai naudingi vaikams. Tai aisku tiesa, bet nepamirskit, kad vaikai yra nedrausmingi. O "kvepuojant" yra tam tikros salygos kuriu butina laikytis. Todel verciant vaikus "kvepuoti" pasverkit visus "uz" ir "pries", kad nepadarytumet vaikam zalos.
O dar vienas svarbiausias dalykas, pries pradedant "kvepavima" labai idemiai isstudijuokit knyga ir instrukcija, kurios rasit komplekte (jus galit net tai padaryti neperkant aparato. Internete sitie dalykai yra ir rusu, ir lietuviu kalba). Taip isitikinsite, kad jokio stebuklo "kvepavime" nera, nes viskas paaiskinta moksliskai ir tuo paciu nepadarysit sau zalos. Nes laikytis siulomos kvepavimo pratimu tvarkos, trukmes ir t.t. reikia GRIEZTAI ir butinai atkreipti demesi i savo ligas ir i tai, kaip tokiu atveju reikia pakoreguoti pratimus. Taipogi PRIVALOT isitikinti, kad teisingai surinkot aparata ir paruoset ji butent tam etapui, kuriame dabar esat (perspeju, kadangi zinau atvejus, kai zmones pradejo naudotis aparatu nuo zymiai sunkesnio etapo, negu galima, todel, kad blogai ji surinko. Nes is tiesu instrukcija parasyta pakankamai neaiskiai). Ir dar... jokiu budu nesokinekit is etapo i etapa nepriklausomai ar jums atrodo lengva kvepuoti ar ne. Sitoj vietoj taisykle "as pakentesiu, kas tik greiciau butu rezultatas" duos priesinga efekta.
P.S. siaip supermamoj specialiai siandien uzsiregistravau tam, kad pasidalinti. Gal but tai perskaite zmones patikes, kad "stebuklai" yra ir pagelbes sau ar savo artimiesiems. Mano seimoje pasiekus mano pavyzdziu pradejo kvepuoti "sveiki" zmones (t.y. neturintys kazkokiu rimtu problemu): mama ir vyras. Tai vyras nuo jaunystes hipertonikas buvo. Jo normalus spaudimas visada buvo 150/140-90. Na o padidintas aiku aukstesnis. Kadangi jis siaip yra "sveikas" tai jam tas kvepavimas yra tikrai lengvas uzsiemimas, etapus jis praeina greitai ir kvepuoja ne daugiau kaip karta dienoj (o kartais leidzia sau to nedaryti). Tai zinokit jo spaudimas jau kokie metai kitoks negu 110-70 nebuna. O mama tiesiog tai daro profilaktiskai. Bet kadangi aciu dievui ji pas mane sveika, tai ji kazkokio poveikio nemato. Ji tiesiog zino, kad tai gerai ir daro tai tam, kad problemos neatsirastu ateityje. Bet turiu ir kita pavyzdi, mamos drauge. Kadangi yra tikrai nedrausminga ir nesupranta, kad tai rimtas dalykas jai nepavyko normaliai isivaziuoti. Praktiskai teko vos ne uzdrausti tai daryti, nes ka ji isdarynejo ir kaip eksperimentavo yra baisu.


Kadangi aparato platinimu neuzsiimu, prasau visko, ka parasiau, reklama nelaikyti smile.gif)
Atsakyti
Nuo paskutines zinutes praejo metai laiko, gal kas dar gali parasyt nauju pastebejimu, sudomino sis aparatas noretusi daugiau nuomoniu isgirsti.
Atsakyti