Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

QUOTE(Lorette @ 2009 04 27, 14:55)
O jūs tikit būrėjų išpranašavimais ar ne g.gif tai kas liečia ateitį g.gif  Juk daugelis iš jūsų jau einat ne pirmą kartą ax.gif  Ir kaip jums, pildosi ar ne g.gif  Ar dideli būna nukrypimai nuo to ką jie pasako g.gif kalbu apie ateitį, o ne tai ką jie pasako apie dabartį ar praeitį unsure.gif


Na isejus is bureju, man dazniausiai atrodo, kad yra tik informacijos kratinys, nieko konkretaus, tik kruva ivairiu imanomu ivykiu bet kurio gyvenime, kuriuos galima traktuoti ivairiai (pvz. apkalbes drauge, pavydes buvusi giminaite, darbe nemalonomai, isvykos, sutiksi zmogu, kuris daug ka pakeis gyvenime) kuriu dalis lieka atminty, dalis - ne. Tai is to kur atsimenu, pas burejas, kuriu vardu jau nepamenu, issipildydavo 50/50. Aisku, kai ka isgirsta po kazkokio ivykio bandai susieti su pranasyste, nors ji ir nebuvo tiesiogiai ivardinta, tiesiog ieskai simboliu, sasaju ir be abejo, jas randi....
Pvz. - visos kaip susitarusios kalbedavo, kad isvaziuosiu gyvent i uzsieni - planu tam buvo, bet taip ir neivyko ir nelabai manau, kad ivyks smile.gif Bet viena man sake, kad pas mane daug kelio simboliu - tai galejo reiksti, kad sutiksiu zmogu is kito miesto, ir tai, kad siuo metu praktiskai visad migruoju is vieno miesto i kita biggrin.gif Ne viena pranasavo didele avarija tevui - aciu Dievui, to nebuvo.
Tai, ka isbure Aleksandro sesuo po jos pasakymu man atrode vienaip, siejau jos pasakytas uzuominas su vienu zmogumi, bet tip gavosi, kad sutikau zmogu, kuris dar labiau atitiko jos nupasakojima ax.gif Na ir jos nupasakoti didziuliai pokyciai gyvenime issipilde 99%. Bet taip, kaip ju tuo metu negalejau isivaizduoti, ir daug informacijos is galvos "isbyrejo", noretusi dar karta isgirsti prognozes..... smile.gif

Aisku, daug kas sako, kad vaiksciojimas pas burejas - yra savotiskas saves programavimas, bet jei jis teigiamas - kodel ne... ax.gif Svarbu neperlenkti lazdos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 28 balandžio 2009 - 10:56
Na o aš tikriausiai perlenksiu lazdą ir rytoj keliausiu pas Liudmilą biggrin.gif Kam įdomu, papasakosiu kaip sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kaip Amelie* sekesi??? ax.gif smalsu
Atsakyti
Na va aš jau iš Liudmilos, žodžiu visai nepatiko, nieko konkretaus nesako, daug klausinėja, net tokius dalykus dirbu aš ar mokausi , ar būnu kelionėse doh.gif neisiu daugiau pas ją schmoll.gif
Na apie Aleksandrą galėčiau pasakyt, kad įspudį jis man tikrai padarė, šnekėjo datom, kas ir kada buvo ir bus, na kaip ir minėjau tik vienoj vietoj suklydo,bet čia niekis, kitą kart po kelerių metų tik pas jį lankysiuos smile.gif
P.S. žinau, kad Liudmila kai kurioms labai patiko, aš čia išsakiau tik savo nuomonę apie ją 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelie*: 29 balandžio 2009 - 12:11
Pamiršau dar parašyt, Liudmila sakė, kad nusipirkčiau loterijos bilietą, taip ir padariau, nusipirkau ,,taip ir ne,, už 3lt. ir ką jus manot... LAIMĖJAU 3LT. biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2009 05 01, 16:56)
Pamiršau dar parašyt, Liudmila sakė, kad nusipirkčiau loterijos bilietą, taip ir padariau, nusipirkau ,,taip ir ne,, už 3lt. ir ką jus manot... LAIMĖJAU 3LT. biggrin.gif  lotuliukas.gif


Prajuokinai su ta loterija biggrin.gif
O,Liudmila,vadinasi ne tavo bureja.Taciau yra,kam labai tiksliai pasako.
O del,Aleksandro,tai daznai buna,kad tos jo pasakytos datos neatitinka,taciau pats ivykis issipildo,tik data buna jau kita.Na, bent man ir mano draugem keliom taip buvo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2009 05 02, 09:58)

O,Liudmila,vadinasi ne tavo bureja.



O kaip zinot, kad pataikiau pas savo bureja g.gif kad ji man tinka g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2009 05 02, 10:33)
O kaip zinot, kad pataikiau pas savo bureja g.gif kad ji man tinka g.gif  unsure.gif


Na, taip jau yra,kai surandi savo bureja, tai ir pildosi,ir mielai einasi bendrauti,ir t.t Nors kitam, gal visiskai priesingai bus.Todel taip ir buna,kai sako,"ne, man niekas nesipilde, ar man visiskas nesamones pasake..."
Nors ir atradus savo bureja, tai taip pat, nereiskia,kad viskas 99% pildysis,bent man, nes buna,kad daug ka patys galime pakeisti.Na trumpai tiek. smile.gif
Truputi ne i tema, ar kas eis gatves muzikantu klausytis siandien?Mes tai jau einam mirksiukas.gif
Atsakyti
O jei eini pas būrėją pirmą kartą g.gif Apie praeitį, dabartį 100 procentų puikiai pasako, net kokiu tonu kalbu namie, net kur gyvenu, net kur dirbu ir kokį darbe krūvį turiu pasako. Kokie santykiai su giminėm. Na, viską šimtu procentų, tarsi gyventų su manim. Oij, net baisu unsure.gif Ligas išvardija... Na, žodžiu, viską pasako...
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2009 05 02, 18:36)
O jei eini pas būrėją pirmą kartą g.gif Apie praeitį, dabartį 100 procentų puikiai pasako, net  kokiu tonu kalbu namie, net kur gyvenu, net kur dirbu ir kokį darbe krūvį turiu pasako. Kokie santykiai su giminėm. Na, viską šimtu procentų, tarsi gyventų su manim. Oij, net baisu unsure.gif Ligas išvardija... Na, žodžiu, viską pasako...


Na,tai suprantama,kad spresi pagal tai, kaip pildysis ateitis mirksiukas.gif
Smalsu, o pas ka buvai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2009 05 03, 10:28)
Tikrai įdomu kas čia taip buria bigsmile.gif



Buvau pas Zoją, Vilniuje.
Papildyta:
QUOTE(Ugnė @ 2009 05 03, 10:19)
Na,tai suprantama,kad spresi pagal tai, kaip pildysis ateitis  mirksiukas.gif
Smalsu, o pas ka buvai? rolleyes.gif


Tai va, mane ta ateitis ir glumina. Uz tai ir ieskau visur atsakymo. unsure.gif Bet ta ateitis priklausys ir nuo manes, nuo mano stiprybės smile.gif Kaip suprantu, būrėja nusako vieną, jai matomą kelią, o as galiu jį ir pakreipt kita linkme doh.gif Bent jau dabar tai galvoju, kai protas valdo galvą , o ne jausmai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2009 05 03, 11:07)
Buvau pas Zoją, Vilniuje.
Papildyta:
Tai va, mane ta ateitis ir glumina. Uz tai ir ieskau visur atsakymo. unsure.gif  Bet ta ateitis priklausys ir nuo manes, nuo mano stiprybės smile.gif Kaip suprantu, būrėja nusako vieną, jai matomą kelią, o as galiu jį ir pakreipt kita linkme doh.gif Bent jau dabar tai galvoju, kai protas valdo galvą , o ne jausmai unsure.gif

Sveikutes. O ta Zoja paprastom ar taro kortom buria? g.gif
Atsakyti