Įkraunama...
Įkraunama...

Kilogramų žudikės

Ta proga šiandien darbe suvalgiau mažą gabalėlį torto ir kelias gurkšnius šampano blush2.gif
Atsakyti
diena be dietu, o, kad mane su vardadieniu pasveikint reik, tai ne viena nematot lotuliukas.gif
Atsakyti
Visos kimšo tik pamatę užrašą, niekam nebuvo kada į tuos vardadienius žiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juditab @ 2015 05 07, 12:24)
diena be dietu, o, kad mane su vardadieniu pasveikint reik, tai ne viena nematot  lotuliukas.gif

Judita, nepyk biggrin.gif blush2.gif su praėjusiu vardadieniu. (kaip ten sakoma... geriau vėliau nei niekada) tongue.gif
Atsakyti
ka cia pyksi ant jusu, jau savos, sitiek metu vienoj baloj sedim doh.gif lotuliukas.gif

edet visos? saunuoles!!! as tai su minusu, bet ryt prisiduosiu, kad butu dar didesnis biggrin.gif ax.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labukas 4u.gif
aš tai dabar dažniau grįšiu čia, nes laisvo laikk daugiau bus tikiuosi smile.gif šaunuolės metančios, kai prisimenu pernaipas mane nebuvo tiek pastangų, lyginant kaio jūs susiemusios, šaunuolės smile.gif
aš vis didėju, net baisu, nors jau apstojo svoris augt, gal čia kokie skysčiai kaupėsi g.gif
dar liepė stebėt spaudimą, kad nebūtų per didelis, tai matuojuos kasdien, sakė sekti, bet čia turbūt iš streso bu o poliklinikoj padidėjęs biggrin.gif
Atsakyti
auuuuu, a yra gyvuuuu? biggrin.gif unsure.gif fitness3.gif
Atsakyti
aš gyva biggrin.gif
Atsakyti
Esu wink.gif
Atsakyti
Me2 biggrin.gif
Atsakyti
tai kuo uzsiemusios visos? biggrin.gif
Atsakyti