Įkraunama...
Įkraunama...

Kilogramų žudikės

QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 27, 15:03)
Aš vakar vakarienei valgiau picą, tai galit įsivaizduot blink.gif
gal čia kokia mėnulio fazė.... doh.gif

isivaizduoju biggrin.gif as tai ir lasiniu ir sokolado noriu biggrin.gif turi jau mm ryt poryt prasidet... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juditab @ 2015 05 27, 18:12)
isivaizduoju biggrin.gif as tai ir lasiniu ir sokolado noriu biggrin.gif turi jau mm ryt poryt prasidet... doh.gif

visa savaite nuodemes edziau. verysad.gif bijojau lipti ant svarstykliu... edziau lasinius su viskuo biggrin.gif

Papildyta:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
labas merginos, auuu... voratinkliai kabinas jau biggrin.gif

Kristynka mane vistiek su 82,3kg palikai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juditab @ 2015 06 02, 11:38)
labas merginos, auuu... voratinkliai kabinas jau biggrin.gif

Kristynka mane vistiek su 82,3kg palikai lotuliukas.gif


Labas vakaras 4u.gif

Taigi vasara, nebėr laiko prie kompo būti biggrin.gif

Šiaip sirguliavau. Nieko rimto, peršalimas. Bet ir sportai apleisti ir maistas be ryšio buvo blush2.gif Na, rytoj svarstyklės parodys ax.gif
Atsakyti
as tai milku grieztai atsisakius, begioju, jau nubegu po 6 km ax.gif dirbu zodziu biggrin.gif iki mazes krikstynu rugpjuti turiu pasiekti tiksla wink.gif
Atsakyti

user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti

user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
Man rodos skelbiam vasaros atostogas forumui ax.gif

dar taip nebuvo, kad per savaite ne vieno komentaro lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas mergaites labai atsiprasau kad dingau vel. Perinstaliavau telefona ir pamirsau slaptazodi . Tik dabar sugebejau prisijungti. Bet nenustojau toliau siekti tikslo. Labai letai bet po truputi 1.5 kg seip ne taip iveikiau . Stengiuos toliau beg viena kart paslydus trunka laiko vel sugrizti i vezias, labai noriu ir labai uzsibrezus . Liko kelios savaites iki atostogu tikiuosi pasiekti norimonrezultato bent minimaliai.
Atsakyti
Kur mergAites visos dinge! ? Gal kur prie juros gulit. Prisiduokit kur kas atostogaujat?
Atsakyti
Nei kojyciu nei rankyciu nejauciu. Snd dariau 15 km kelione su vezimeliu. Super pasportavau.
Atsakyti
mergaites tikrai dingusios, tema merdi sad.gif as tai po nelaimiu maratono... mire uosvis, mociute susilauze koja... daug reikalu buvo, tai net neprisidaviau, o ir dietos nebegalvoje buvo...
Atsakyti