Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

Ačiū mielosios 4u.gif
Atsakyti
Ernesin,koks svoris ir ūgis dukrytės ? ax.gif blush2.gif Ir gal jau vardą turi mažoji 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristule05: 26 gegužės 2015 - 17:01
QUOTE(Kristule05 @ 2015 05 26, 18:01)
Ernesin,koks svoris ir ūgis dukrytės ? ax.gif  blush2.gif Ir gal jau vardą turi mažoji  4u.gif

3950g ir 53cm, Atėnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 05 26, 19:54)
3950g ir 53cm, Atėnė smile.gif

Kokia didelė mergytė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2015 05 26, 20:11)
Kokia didelė mergytė  bigsmile.gif

Pati nepatikėjau, kai pasakė svorį smile.gif Sūnelis gimė 3800g smile.gif
Atsakyti
Sveikinu, Ernesin 4u.gif
Mergytei saldaus pienelio, o Tau ramių naktelių.

Aš vis prisimenu savo naujagimę - labai gražus laikas, kai jie tokie mažyčiai vabaliukai. Ir labai greit praeina. Pasimėgauk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 05 28, 09:36)
Sveikinu, Ernesin  4u.gif
Mergytei saldaus pienelio, o Tau ramių naktelių.

Aš vis prisimenu savo naujagimę - labai gražus laikas, kai jie tokie mažyčiai vabaliukai. Ir labai greit praeina. Pasimėgauk smile.gif

Ačiū 4u.gif Žinau kaip laikas lekia, net baisu kartais darosi rolleyes.gif
Atsakyti
Ernesin, ar vis dar Tau prisidavinėti? Ar gal man iš Tavęs kol kas šį darbą perimti? smile.gif
Mano svoris 70,8 - nekrenta nors Tu ką... per savaitgalį 30 km nužingsniavau, ne kažką valgiau, o per dvi savaites 100 g nukritę... SIAUBAS
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 06 01, 08:49)
Ernesin, ar vis dar Tau prisidavinėti? Ar gal man iš Tavęs kol kas šį darbą perimti? smile.gif
Mano svoris 70,8 - nekrenta nors Tu ką... per savaitgalį 30 km nužingsniavau, ne kažką valgiau, o per dvi savaites 100 g nukritę... SIAUBAS

Normaliai kilometru pavarei smile.gif
Mes vakar Botanikos soda skersai isilgai isvaiksciojom, vaikis 4 valandas su pertraukele pramiegojo.

Siandien ryta pradejau nuo treniruotes smile.gif uzsibrezus turiu maza tiksliuka, labai noriu ji ir pasiekt per pora menesiu.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 06 01, 09:51)
Normaliai kilometru pavarei smile.gif
Mes vakar Botanikos soda skersai isilgai isvaiksciojom, vaikis 4 valandas su pertraukele pramiegojo.

Siandien ryta pradejau nuo treniruotes smile.gif uzsibrezus turiu maza tiksliuka, labai noriu ji ir pasiekt per pora menesiu.


Oi, tai pasieksi smile.gif. Pradžioj tie kilogramai švilpte nušvilpia. Ar aš teisingai supratau, kad 5 kg jau nuritinai?
Beje, aš pradėjau vasario 4 d. su 87 kg, tai kovo 17 d. į darbą ėjau sverdama 77 kg.

Ir nepamiršk, kad vasaris trumpas mėnuo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 06 01, 10:05)
Oi, tai pasieksi smile.gif. Pradžioj tie kilogramai švilpte nušvilpia. Ar aš teisingai supratau, kad 5 kg jau nuritinai?
Beje, aš pradėjau vasario 4 d. su 87 kg, tai kovo 17 d. į darbą ėjau sverdama 77 kg.

Ir nepamiršk, kad vasaris trumpas mėnuo smile.gif

Nea... Nuritinau tik 3. T.y. buvau nuritinus 4.5 bet 1.5 grizo kai apsirgau. Planas i menesi nuritinti 4 kg. Na gal ne tik kg esme, bet noriu nuo XXL (XL) dydzio pereiti i L smile.gif

Na tu labai sparciai ritinai. As dziaugsiuos ir tais 4 kg per menesi smile.gif svarbu, kad butu galutinis geras rezultatas smile.gif
Atsakyti
jurgacka, gal raumenukai auga bigsmile.gif

Jei nori, lentutę mielai perleisiu mirksiukas.gif

Nuo šiandien visos prisidavinėjame Jurgackai smile.gif

aggree, o kiek pametusi iš ligoninės grįžai? smile.gif

Aš šį nėštumą jau ne 21kg priaugau, kaip su sūneliu, o 12kg smile.gif Tai per tris dienas po gimdymo 7kg pamečiau, ir dabar per keturias dar 2,4kg smile.gif Toliau nesitikiu tokio smūginio kritimo, bet ir taip džiaugiuosi, nes pagimdžius sūnelį svoris labai sunkiai ir lėtai krito, o dabar jau iki pastojimo svorio liko 2,6kg numest rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 01 birželio 2015 - 16:17