Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai 2

QUOTE(Geocinta @ 2012 01 20, 10:30)

Taip ir gyvenam jau trecius metus.

Yra vamzdžiai, kurie neturi elastingumo savybių plėstis-trauktis. Net variniai, besiskaitantys amžinais, gali trūkti nuo temperatūrinių svyravimų (elementari fizika).

Dvi praėjusios žiemos buvo neįprastai mūsų klimatui šaltos - ne vien žema temperatūra, bet ir žemos temperatūros ištęstinumas laike padidina šią riziką.

Tačiau dabar yra "elastingų" vamzdžių.
Pasidomėk, arba vyras tepasidomi.

Ketvirtus metus gyvensite geriau smile.gif
Atsakyti
Ar kas nors buvo pas Natalija is Karoliniskiu? Sako, kad ji su prakeikimais gerai susitvarko. Gal gali kas savo asmenine nuomone isreiksti?
Atsakyti
QUOTE(Geocinta @ 2012 01 20, 08:30)
... ji vel sodina vyra i kede, eina aplink ji ratu su zvake, o liepsna kaip prades sokinet, juodus dumus leist... Ji staigiai zvake uzgesino ir pareiske atseit viskas, dabar gyvenime bus viskas tik gerai.
Ir ka Jus manote? O gi viskas atvirksciai.

Trumpam prisijungsiu smile.gif Yra žmonių, galinčių padėti savo "užkalbėjimais" ar kaip pavadint tai...bet net nenorėdamas pakenkti irgi gali, jeigu turi kažkokių asmeninių bėdų arba prisimena kažkieno kito, gal prieš tai lankiusiojo žmogaus bėdas ir nevalyvai apie tai pagalvojo atliekant "užkalbėjimą" ar "atkalbėjimą" - nesvarbu...taip gali perduoti savus ar svetimus rūpesčius ar sunkumus.
Viena iš teorijų smile.gif
Atsakyti
gal kuri patars ,ką reik daryti ar nešioti kokį amuletą nuo nužiūrėjimo ir blogos akies,turiu darbe tokį žmogų ir tiesiog matau kad jis gali kenkti,ar yra koks būdas apsisaugoti nuo jo?to žmogaus stengiuosi nematyti ir negirdėti bet kažkokie blogumai yra ir aš juos jaučiu.
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 02 09, 16:42)
gal kuri patars ,ką reik daryti ar nešioti kokį amuletą nuo nužiūrėjimo ir blogos akies,turiu darbe tokį žmogų ir tiesiog matau kad jis gali kenkti,ar yra koks būdas apsisaugoti nuo jo?to žmogaus stengiuosi nematyti ir negirdėti bet kažkokie blogumai yra ir aš juos jaučiu.


Tokia savijauta yra tik tavo pačios problema, ir tas žmogus nieko dėtas.
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 02 09, 16:42)
gal kuri patars ,ką reik daryti ar nešioti kokį amuletą nuo nužiūrėjimo ir blogos akies,turiu darbe tokį žmogų ir tiesiog matau kad jis gali kenkti,ar yra koks būdas apsisaugoti nuo jo?to žmogaus stengiuosi nematyti ir negirdėti bet kažkokie blogumai yra ir aš juos jaučiu.


Kuo pasireiskia tas "galejimas kenkti"? Gal tai tiesiog Jusu antipatija tam zmogui, del to ir atrodo, kad jis nepatikimas/ blogas/ bloga linkintis?
Atsakyti
QUOTE(Geocinta @ 2012 01 23, 11:56)
Ar kas nors buvo pas Natalija is Karoliniskiu? Sako, kad ji su prakeikimais gerai susitvarko. Gal gali kas savo asmenine nuomone isreiksti?


Аиску гераи bigsmile.gif атеидама не тик нусиимси нуосава узкеикима, бет ир дар довану светиму гауси..циа каип инфекцинеи ... атеини су исбериму гризти су рото ир крува бактерийу wub.gif

QUOTE(restarta @ 2012 02 04, 20:24)
Trumpam prisijungsiu  smile.gif  Yra žmonių, galinčių padėti savo "užkalbėjimais" ar kaip pavadint tai...bet net nenorėdamas pakenkti irgi gali, jeigu turi kažkokių asmeninių bėdų arba prisimena kažkieno kito, gal prieš tai lankiusiojo žmogaus bėdas ir nevalyvai apie tai pagalvojo atliekant "užkalbėjimą" ar "atkalbėjimą" - nesvarbu...taip gali perduoti savus ar svetimus rūpesčius ar sunkumus.
Viena iš teorijų  smile.gif


Придесиу таи, кад нуимти узкеикимаи ниекур недингста, о ант саве "гыдытойа" тикраи нелаикыс порциу ир пан., таип кад нетыциа гали вирсти тыциа smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Bambolina~ @ 2012 02 09, 19:04)
Kuo pasireiskia tas "galejimas kenkti"? Gal tai tiesiog Jusu antipatija tam zmogui, del to ir atrodo, kad jis nepatikimas/ blogas/ bloga linkintis?

trumpai apibūdinsiu tuos įtarimą keliančius požymiu, tai pvz: į moterų tualetą pakabino tokį mažuliuką veidrodį kuris visas subraižytas,vėliau tualete radau numestą žiogelį,buvo mano gimtadienis tas žmogus nieko nuo stalo neparagavo,ir šiaip labai yra pavydus ir nebendraujantis žmogus ir kažkaip paskutiniu laiku labai kažkaip pradėjo nesisekti,o dar tie sapnai mažų ir didelių katinų kiek skaičiau reiškia blogą linkinčius,negerus žmones,gal būt aš neteisi jūs pataisykite mane,gal būt ir manyje priežastis tiesiog ieškau atsakymų visur.Na bent kokiu atveju žadu artimiausiu laiku apsilankyti pas būrėja,kuri gal būt atsakys į mano kai kuriuos klausymus.
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 02 09, 21:17)
trumpai  apibūdinsiu tuos įtarimą keliančius požymiu, tai pvz: į moterų tualetą pakabino tokį mažuliuką veidrodį kuris visas subraižytas,vėliau tualete radau numestą žiogelį,buvo mano gimtadienis tas žmogus nieko nuo stalo neparagavo,ir šiaip labai yra pavydus ir nebendraujantis žmogus ir kažkaip paskutiniu laiku labai kažkaip pradėjo nesisekti,o dar tie sapnai mažų ir didelių katinų kiek skaičiau reiškia blogą linkinčius,negerus žmones,gal būt aš neteisi jūs pataisykite mane,gal būt ir manyje priežastis tiesiog ieškau atsakymų visur.Na bent kokiu atveju žadu artimiausiu laiku apsilankyti pas būrėja,kuri gal būt atsakys į mano kai kuriuos klausymus.



visu pirma, reikia maziau demesio i toki zmogu kreipti, nes kai bijai, atidarai jam kelia tau kenkti. vienas is paprasciausiu budu - isegti i rubus grafke (tikrai nezinau, kaip teisingai tas zodis lietuviskai skamba, kas zino, parasykite 4u.gif ) labai gerai atbaidina "puolimas", t.y. pvz jei neraugauja nuo stalo nieko, reikejo paklaust, kodel neragauji, o jei atejei be reikalo, tai geriau iseik. Veidrodi reketu jam ant stalo padet ir paklaust, ar ne tu kartais pakabinai, jei sakytu ne, tai atgal neimti, o pasakyti, tai ismesk ir apsisukus iseiti. zodziu, pagal situacija "grazinti" tokiam zmogui viska, kad nepasiliktu tau. toks elgesys padeda bet kokioj situacijoj. pvz., jei tai tikrai, sakykim, burtai is jo puses, tai tokiu budu tu grazini jam atgal ir jis silpneja. na o jei tai tik bandymas tave paerzinti, tai tokiu budu tu nenusileidi ir dazniausiai po kiek laiko jam tai atsibos. zodziu, naglesne ir abejingesne reiktu buti. tada joks S nelimpa smile.gif isitikinau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Geocinta @ 2012 02 10, 07:28)
visu pirma, reikia maziau demesio i toki zmogu kreipti, nes kai bijai, atidarai jam kelia tau kenkti. vienas is paprasciausiu budu  - isegti i rubus grafke (tikrai nezinau, kaip teisingai tas zodis lietuviskai skamba, kas zino, parasykite  4u.gif  ) labai gerai atbaidina "puolimas", t.y. pvz jei neraugauja nuo stalo nieko, reikejo paklaust, kodel neragauji, o jei atejei be reikalo, tai geriau iseik. Veidrodi reketu jam ant stalo padet ir paklaust, ar ne tu kartais pakabinai, jei sakytu ne, tai atgal neimti, o pasakyti, tai ismesk ir apsisukus iseiti. zodziu, pagal situacija "grazinti" tokiam zmogui viska, kad nepasiliktu tau. toks elgesys padeda bet kokioj situacijoj. pvz., jei tai tikrai, sakykim, burtai is jo puses, tai tokiu budu tu grazini jam atgal ir jis silpneja. na o jei tai tik bandymas tave paerzinti, tai tokiu budu tu nenusileidi ir dazniausiai po kiek laiko jam tai atsibos. zodziu, naglesne ir abejingesne reiktu buti. tada joks S nelimpa smile.gif isitikinau  cool.gif

ačiū už patarimus 4u.gif nešiošiuos žiogelį gal kiek man pačiai bus nuo to lengviau.Tiesiog tokios nesekmės paskutiniu laiku labai verčia susimastyti tad ir ieškau priežaščių.o prieš tą žmogų aš jau seniai įjungiau ignorą ir į tą pakabintą veidrodį niekada nežiuriu sakiau reikia gal pradėt į vyrų tualetą vaikščioti ten gal kokio velnio pridėta nebus smile.gif
Gal kuri paaiškins nors tema gal ne čia ši,bet šianakt sapnavau kad važiuoju sau smagiai dviračiu ir perkaičiau kad gyvybei gresia pavojus doh.gif tai ką man dabar daryti g.gif ir gal kuri žino jei vaikas sapnuoja savo motiną nuogą ką galėtų reikšti ?
Atsakyti
Labai keisti patarimai, sakyčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 02 10, 11:18)
Labai keisti patarimai, sakyčiau  ax.gif

o ką patartumėte jūs ?man idomi įvairi nuomuonė 4u.gif
Atsakyti