Įkraunama...
Įkraunama...

Elemis, La Therapie kosmetika

user posted imageuser posted imageuser posted image

Pasidalinkite savo patirtimi apie kosmetiką ELEMIS.

Šiek tiek informacijos:
Didžiojoje Britanijoje veikianti profesionalios SPA kosmetikos ir paslaugų kompanija „Elemis“ įkurta 1990 m. Šios firmos specializacija – aromaterapinės priemonės ir jų pagrindu sukurtos unikalios SPA procedūros.
Kompanijos produktai pagaminti iš natūralių, gydomąsias savybes turinčių augalinių ekstraktų bei pirmojo spaudimo eterinių aliejų. Jie išgaunami iš kruopščiai atrinktų ir gerai išdžiovintų augalų, auginamų ekologiškai švariuose planetos kampeliuose ir surinktų per patį geriausią jų vegetacijos periodą, kada labiausiai išryškėja gydomosios savybės.
Šia kosmetika naudojasi daugiau nei 5 mln. žmonių per metus, taip pat tokios pasaulio įžymybės, kaip Bradas Pittas, Angelina Jolie, Victoria Beckham, Nicole Kidman ir kiti.

Kiek radau informacijos, su šia kosmetika Lietuvoje dirba, manau, kad ten ir įsigyti jos galima - Spa Vilnius.

Į Lietuvą Elemis produktus siunčia:

www.feelunique.com

www.timetospa.co.uk (užklausinėjau, gavau atsakymą, kad siunčia - 6 svarai pristatymas kainuotų, bet kaip užsisakyti iki galo neišsiaiškinau, nes Lietuvos jų sąraše nėra...)

ir dar keli UK puslapiai.






Atsakyti
Aš turiu ir jau išbandžiau šią drėkinančią kaukę Elemis Exotic Cream Moisturising Mask:

user posted image

Pliusai:
Rezultatas labai neblogas, tepiau vakare, kitos dienos rytą oda buvo lygios spalvos, gerai padrėkinta. Patogi pakuotė su dozatoriumi. Manau, kad gan taupiai naudosis. Siūloma ją naudoti dukart per savaitę, bet manau, kad man būtų per dažnai.

Minusai:
Kvapas muilo toks, man nelabai schmoll.gif. Įprastinė kaina nedžiugina, bet būna dažnai akcijų...

Pastabos: manau, nelabai tiktų riebiai odai. Nusiplovus jaučiasi šioks toks tempimas.


Be to pataikiau ant super akcijos ir prie šito gavau daug dovanėlių, kurias būtinai išbandysiu ir pakomentuosiu:
user posted imageuser posted image
ir dar rankų kremą bei sun screeną...

Planuose šitas rinkinys:

user posted image
Atsakyti
Grįžtu su atsiliepimais apie Elemis. Bendras įspūdis puikus.

Dar kartą bandžiau Exotic Cream Moisturising Mask, šįkart tepiau plonu sluoksniu ir palikau visai nakčiai ir labai geras įspūdis išliko, išskyrus kvapą.

Taip pat išbandžiau veido skrabą Skin Buff.

user posted image

Po pirmo karto įspūdis labai geras, tiesą pasakius, nelabai turiu su kuo palyginti, nes su kokiu Clinique 7 day scrub cream negalima lyginti, nes pastarasis, aišku, prastesnis, bet dvigubai pigesnis.
Taigi - apie Elemisą - kvapas vėlgi nepatiko. Bet kadangi ne kiekvieną vakarą reikia tepti, tai dzin ... galiu susigyventi. Pačios granulės smulkutės, neaštrios, jų daug, mano jautraus veido nesuaudrino, tik iškart buvo šioks toks rausvumas.

Tik va kankina klausimas, kaip dažnai ją galima naudoti, niekur neradau aprašymo. Grįšiu su atsiliepimo papildymu po kelių kartų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 06 gruodžio 2009 - 20:52
Atrodo, kad aš čia viena Elemis bandau, bet ką gi, gal kada pravers kam nors... nors netikiu, kad mergaitės, gyvenančios UK, nebūtų bandę...

Šįkart bandžiau tokią kaukę:

user posted image

Ji iš tų proginių kaukių, kurias reik naudoti prieš kokią ypatingą progą. Nepriklauso brandžios odos linijai. Tepiau vakare - išryto oda buvo nuostabi - lygi, stangresnė (angliškai geriau skamba - suple), spalva vientisa, poros patrauktos. Nu vienu žodžiu likau labai labai patenkinta. Esu turėjus Ella Bache Beautyfing Mask, kurios paskirtis labai panaši, bet ji neturėjo net pusės to efekto arba aš jo neprisimenu... blush2.gif Kažkaip man ant tiek traukė veidą, kad paskui, atrodo, išmečiau. O dėl Elemis, tai jau laukiu vėl kokios progos, kad galėčiau tą kaukę užsimesti biggrin.gif

Ir nors esu begalo patenkinti naudojamais Ole Henriksen kremais, o tiksliau visa priežiūros sistema, labai nekantrauju išbandyti ir Elemis kremus. Vienintelis dalykas, kuris nepatinka lyginant su Ole Henriksen, tai sudėtis.
Atsakyti
Esu didele Elemis ir La Therapie gerbeja biggrin.gif
Mano kosmetikos krepselyje visada yra arba Japanese Camelia Oil arba Frangipani Melt kuriuos naudoju vietoj kuno pienelio/plauku aliejuko/plauku kaukes/masazo aliejaus. Siaip karts nuo karto perku ir naudoju vis skirtingus Elemis produktus ir esu labai patenkinta
MB negali gyvent be SOS survival cream, jau n-taji indeli sunaudoja.
Tikrai super kosmetika thumbup.gif
Vienintelis dalykas kurio nebepirkciau tai Elemis dieninis kremas, nes jo kvapas labai keistas man pasirode, kazkas tarp krapu ir petrazoliu, poveikis tai super nu bet tas kvapas tai man nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2009 12 25, 19:01)
Esu didele Elemis ir La Therapie gerbeja  biggrin.gif
Mano kosmetikos krepselyje visada yra arba Japanese Camelia Oil arba Frangipani Melt kuriuos naudoju vietoj kuno pienelio/plauku aliejuko/plauku kaukes/masazo aliejaus. Siaip karts nuo karto perku ir naudoju vis skirtingus Elemis produktus ir esu labai patenkinta
MB negali gyvent be SOS survival cream, jau n-taji indeli sunaudoja.
Tikrai super kosmetika  thumbup.gif
Vienintelis dalykas kurio nebepirkciau tai Elemis dieninis kremas, nes jo kvapas labai keistas man pasirode, kazkas tarp krapu ir petrazoliu, poveikis tai super nu bet tas kvapas tai man nea  schmoll.gif


O kas per kremas? Gal sitas?:

user posted image

As kaip tik sita numacius artimiausioj ateity g.gif.
Na Elemis tu kaukyciu kvapai, kurias turiu, man irgi nepatinka, bet efektas thumbup.gif , tai kenciu rolleyes.gif
O kokie kremai patiko?
Atsakyti
panasi tutele nors pavadinimo neatsimenu, bet manau kad bus tas pats biggrin.gif

O man labai patiko sis La Therapie kremas hydratherapie
lengvas, drekinantis, labai skalsus

Siaip megstu is MB SOS survival cream kartais nugriebus pasitept, irgi super ir kvepia levandom thumbup.gif

Dabar "baigineju" dior krema ir la prairie seruma, paskui ka nors is elemis colagen serijos zadu bandyt
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2009 12 25, 21:53)
panasi tutele nors pavadinimo neatsimenu, bet manau kad bus tas pats  biggrin.gif

O man labai patiko sis La Therapie kremas hydratherapie
lengvas, drekinantis, labai skalsus

Siaip megstu is MB SOS survival cream kartais nugriebus pasitept, irgi super ir kvepia levandom  thumbup.gif

Dabar "baigineju" dior krema ir la prairie seruma, paskui ka nors is elemis colagen serijos zadu bandyt


Tai taip iseitu, kad La Therapie kazkaip su Elemis susije ar siaip tik tas pats psl. pardavineja?

As tai gal noreciau pabandyti ta ju garsuji Marine krema, bet bijau, kad nebut per sunkus...
Atsakyti
Nusipirkau seruma paakiams, na kolkas anksti daryti isvadas, butinai parasysiu atsiliepimus ilgiau panaudojus. Pirmas ispudis labai malonus, oda tikrai padrekinta, o reikia vos dvieju lasiuku, tad manau ilgam uzteks jo. Anotacijoj raso kad ant virsaus reik dar kremo iprasto uztepti, bet mano odai to nereik, pilnai uztenka sio serumo.
Atsakyti
Sveikos,jungiuosi i gerbeju gretas biggrin.gif naudoju is Elemis keleta gaminiu,kuriais tikrai esu patenkinta.Ateityje numacius turiu dar daug pirkiniu,tad super tema,kad galima bus issakyti nuomones,pliusus ir minusus apie sios firmos produktus.
As naudoju stai ka
Tonikas
Pienelis(tik turiu levandu toki)
Kauke
Kauke levandu (nereali)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaciusss: 10 sausio 2010 - 23:54
QUOTE(RAsme @ 2010 01 10, 22:45)
Nusipirkau seruma paakiams, na kolkas anksti daryti isvadas, butinai parasysiu atsiliepimus ilgiau panaudojus. Pirmas ispudis labai malonus, oda tikrai padrekinta, o reikia vos dvieju lasiuku, tad manau ilgam uzteks jo. Anotacijoj raso kad ant virsaus reik dar kremo iprasto uztepti, bet mano odai to nereik, pilnai uztenka sio serumo.


Laukiam griztant po ilgesnio vartojimo su komentarais rolleyes.gif Esu itraukus ji i savo sarasiuka, tai noretusi platesniu komentaru:




Tiesa, gavau is timetospa atsakyma, kad tas ju garsusis Marine kremas tinkamas nuo 25-iu, atsizvelgiant i odos tipa i bukle, jei kam idomu;

user posted image



Be to, kas perkasi internetu, dabar daug kur yra nuolaidu Elemis gaminiams: Paminesiu keleta:

www.salonskincare.co.uk pakas pienelio ir toniko pagal odos tipa tik 19 svaru, bet labai brangus pristatymas (apie 12 svaru) user posted image.

www.lookfantastic.com daugumai Elemis produktu 20 proc. nuolaida iki sausio 15 d.

www.feelunique.com visiems Elemis produktams, tame tarpe ir rinkiniams, 10 proc. nuolaida, be to kaip visada cia pristatymas nemokamas. Pvz.: sie du kremai akcijos metu gaunasi viso tik 31,5 svaro su pristatymu - Replenish Moisture Duo, bet nelabai galiu juos pakomentuoti, nes nesu bandzius.

Tiek naujienu 4u.gif

Atsakyti
man labai patiko valiklis su ramunelemis, sos veido kremas, bet Lietuvoj apart spadia daugiau niekur nerandu? gal vis tik yra kur nors?
Atsakyti