Įkraunama...
Įkraunama...

Elemis, La Therapie kosmetika

Paneles gal pasidalintumete kontaktais Elemis pardavejos? Turejau kelioninio dydzio megineli kuno losjono tai labai patiko. Dabar galvoju ir veidukui ka parinkti. aciu 4u.gif
Atsakyti

 i 
Kosmetikos platinimas forume draudžiamas.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 23, 22:27)
Kosmetikos platinimas forume draudžiamas.



as taip pat naudoju sia kosmetika, man ji labai patinka ir tinka wink.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal kas bandė Elemis Maximum Moisture Day kremą? Gundausi įsigyti Elemis, norėčiau visos linijos. Mano oda mišri, į riebumą, blizga, neretai ir paberia.. Ar ne per "sunkus" šis kremas?
Atsakyti
Kaip manote verta pirkti si rinkinuka? Kaina labai viliojanti 35 svarai vietoj 94
user posted image
I si rinkinuka ieina:
Elemis Rehydrating Rosepetal Cleanser – 200ml
Elemis Soothing Apricot Toner – 200ml
Elemis Maximum Replenish Night Cream – 50ml
Elemis Maximum Moisture Day Cream – 20ml
Atsakyti
QUOTE(ZaliaMeta @ 2012 04 11, 19:56)
Norėjau paklausti, gal kas bandė Elemis  Maximum Moisture Day kremą? Gundausi įsigyti Elemis, norėčiau visos linijos. Mano oda mišri, į riebumą, blizga, neretai ir paberia.. Ar ne per "sunkus" šis kremas?

Nors mano oda misri, man jis labai patinka thumbup.gif Lengva tekstura, puikiai drekina, gerai susigeria, nepalieka riebios pleveles 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Perskaičiau visą temą. Po jūsų atsiliepimų norėčiau išbandyti šią kosmetiką, tik nelabai užfiksavau ar riebesnei (nors ir brandžiai) odai šios priemonės tinkamos. Jeigu taip, tai kokios?
Atsakyti
Keliu tema i virsu 4u.gif

Kazkaip paskutiniu metu susidomejau Elemis produkcija.Siuo metu turiu tik Exotic Moisturising kauke ir Monoi Frangipani aliejuka.Abu produktai patinka,dabar galvoju susipirkti visa veido odos prieziura,nes mano Decleor priemones jau i pabaiga,labai patenknta jais esu,bet norisi isbandyti ka nors naujo,juolab,kad man veido prieziuros priemones labai ilgai naudojasi.

Mano oda normali,ziema sausesne,turiu issipletusiu kapiliaru,galvoju apie:
Pro Radiance prausikli
Redness Relief veido krema
Papaya Enzyme pilinga
Pro Collagen Eye Renewal paakiu kremuka (nors man tik 26 metai,bet paakiu kremo noretusi stipresnio,nes atsiranda raukslytes aplink akis)
Dar galvoju FreshSkin Super Boost Moisturising Serum nusipirkti naudojimui po kaukes ir siaip nakciai.

Kolkas sarasas toks ax.gif

Tiesa,dar turejau savaiminio idegio krema,tai nesuzavejo,nepatiko kvapas,nors degesiais nekvepejo,bet pacio kremo kvapas nemalonus ir rezultatas labai minimalus buvo.Pliusai - gerai isigerdavo,nepalikdavo lipnumo ant odos ir lygiai nusiplaudavo,bet kartot nekartociau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 17 gruodžio 2012 - 20:05
As kazkaip per mazai naudojau sios kosmetikos, kad galeciau daug pasakyti. Siuo metu turiu Tri-Enzyme prausikli ir Abrikosu tonika. Valikli naudoju tik vakarais. Visai neblogas smile.gif poveiki ivertinti sunku, gal po dvidesimt metu pasidziaugsiu, kad naudoju smile.gif dar naudoju sviesinamaja vaisiu kauke. Mano oda linkusi i sausuma, tai visai nieko ji man. Palaikau 15 min, susigeria gerai. Bet ar veidas pasvieseja...?smile.gif nebandziau puse veido patepti, reikes matyt, kad geriau ivertinti efekta smile.gif
Atsakyti
susidomejau sia kosmetika:)
Siuo metu bandau pro-collagen cleansing balm - smirdukas toks biggrin.gif
ir pro radiance illuminating flash balm - sis man labai patinka, bet pastebejau kad norisi po jo drekinamojo kremo. Koki patartumete? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
jungiuos ir as prie Elemis naudotoju burio smile.gif

Noreciau paklaust ar kas naudojat si prausikli - Pro-Collagen Cleansing Balm ?
http://www.feeluniqu...-Cleansing-Balm

jei bus naudojanciu, gal galit papasakot kaip jus ji naudojat biggrin.gif?
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2013 05 29, 19:15)
Sveikos,
jungiuos ir as prie Elemis naudotoju burio smile.gif

Noreciau paklaust ar kas naudojat si prausikli - Pro-Collagen Cleansing Balm ?
http://www.feeluniqu...-Cleansing-Balm

jei bus naudojanciu, gal galit papasakot kaip jus ji naudojat biggrin.gif?

As naudoju:) Issitepi visa veida, kakla, dekolte masazuojamai, palieki 10min, nuvalai butinai su frotiniu ranksluostuku mirkytu labai siltame vandenyje smile.gif
Atsakyti