Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Šermukšnėlis"

Sveikos, sermuksnietes ir sermuksniukai.
Mes jau buvom bepradeda lankyt darzeli, bet vat eme ir susirgom. Kai nuejom pas direktore, kad jau norim pradet lankyt, tai leido pasirinkti i kuria grupe norim. bet is kur zinot - i kokia grupe noret? gal galit kas kokiu atsiliepimu, patarimu parasyt apie peledziuku, giliuku grupes? p.s. - ar yra ten vadinamasis grupiu remimas naujokams? (pinigeliu rinkimas grupes gerovei?)
Atsakyti
Sveikos, mes taip pat lankome si darzeli, einame i zibureliu grupe. Dukryte tikras jautruolis, bet po menesio priprato, o ir aukletojos Edita ir Nijole geros, rupinasi, teiraujasi kaip jauciasi namie ir pan. Ir auklyte Zita ten nuostabi, maniske labai ja myli. Atsikeleme is kito miesto, tai ten buvo klaikus darzelis, ta prasme ne aplinka, o aukletojos, saukdavo ant vaiku. Cia gal kiek prastesne aplinka, bet maniskei labiau patinka, gi i zmones reikia ziureti kurie dirba, o ne i aplinka. smile.gif
Musu grupeje pas sias dirbancias aukletojas viena mama ir kita savo vaikeli veda, sake per tiek metu isitikino, kad cia tikrai gerai.
Atsakyti
del rinklevu peledziuku grupeje tai 5lt kas menesi, o aukletojos sioje grupeje dabar 4 net bigsmile.gif vaikai visu net nepazysta, siaip buvo tarpas kai buvo net 5 ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(duksna @ 2006 03 02, 21:08)
del rinklevu peledziuku grupeje tai 5lt kas menesi, o aukletojos sioje grupeje dabar 4 net  bigsmile.gif  vaikai visu net nepazysta, siaip buvo tarpas kai buvo net 5 ... doh.gif


oooo, tai ten aukletoju kiek ir vaiku, beveik? tongue.gif Tai gal ir neblogai - kiekvienam po "nuosava" aukletoja... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif Na, o 5lt. per men tai tikrai nedaug. bet, turbut,ten kiekvienam vaikui kas men reik kazka atnest (koki muiliuka, tualetini pop, ar dar ka nors, aisku, + priemones jo veiklai)


O tai gal ,Duksna ,vedi savo mazius i sia grupe? gal ka daugiau gali papasakot? kaip aukletojos vaikams? (nu gal yra kokia pagrindine, kuria vaikai pazysta?) Mano maze tai jautruole tokia, tai noreciau kad ir aukletojos butu supratingos, svelnios, kantrios. Be to - ar uzsiema su jais, ar tik "valandas atidirba"? nu kazkokia ziauri as cia pasijutau, bet rupi man, kad mano mazei gera ten butu.

Dar mane domina ar yra kokie papildomi uzsiemimai siame darzelyje? Na, gal sokiai, teatriukas, sportas koks spec vaikams, gimnastika ar pan.?
Atsakyti
kIEK ČIA SKAIČIAU,TAI VISI ATSILIEPIMAI NEBLOGI. bET MANO NUOMONE, VISAI KITA. AS DUKRĄ LAIDŽIŲ Į MEŠKIUKŲ GRUPĘ, IR ESU VISAI NEPATENKINTA. AUKLĖTOJOS DUODA SUPRASTI KAD JOMS NEŠČIAU DOVANŲ. PAPRAŠIAU KAD Į LAUKA EINANT APMAUTU KELNES, TAI MAN ATSOVĖ, KAD JOS SUNKU, DAUG VAIKŲ. JOKIOS UGDOMOSIOS VEIKLOS NEVYKDO, JOS TIK PRIŽIŪRI VAIKUS IR VISKAS. VIENA AUKLĖTOJA, KAI TIKATEINA TAI SKAITO ŽURNALUS IR NET SAVO ŠIKNOS NEPAKELIA, KLAUSOSI RADIJOS, VIETOJ TO KAD ĮJUNGTŲ VAIKIŠKŲ DAINELIŲ IR T.T. VIENUŽODŽIU AŠ NEPATARIU LEISTI VAIKUS Į ŠĮ DARŽELĮ.
Atsakyti
kIEK ČIA SKAIČIAU,TAI VISI ATSILIEPIMAI NEBLOGI. bET MANO NUOMONE, VISAI KITA. AS DUKRĄ LAIDŽIŲ Į MEŠKIUKŲ GRUPĘ, IR ESU VISAI NEPATENKINTA. AUKLĖTOJOS DUODA SUPRASTI KAD JOMS NEŠČIAU DOVANŲ. PAPRAŠIAU KAD Į LAUKA EINANT APMAUTU KELNES, TAI MAN ATSOVĖ, KAD JOS SUNKU, DAUG VAIKŲ. JOKIOS UGDOMOSIOS VEIKLOS NEVYKDO, JOS TIK PRIŽIŪRI VAIKUS IR VISKAS. VIENA AUKLĖTOJA, KAI TIKATEINA TAI SKAITO ŽURNALUS IR NET SAVO ŠIKNOS NEPAKELIA, KLAUSOSI RADIJOS, VIETOJ TO KAD ĮJUNGTŲ VAIKIŠKŲ DAINELIŲ IR T.T. VIENUŽODŽIU AŠ NEPATARIU LEISTI VAIKUS Į ŠĮ DARŽELĮ.
Atsakyti
Vienu žodžiu, mes pas Meškiukus nuo sausio pradžios...
jokių užuominų apie dovanas, auklėtojos pačios ateina vaiko nusivesti į grupe-
nei karto nemačiau sėdinčios ir nepakeliančios... š... smile.gif

vienintelis, kas šokiravo..ir iki šiol dar vis... kai ateidavau vakare, visi vaikai
lovose klausydavosi kažkokių mišių, ar net choru melsdavosi...
aš nelabai religinga, tai man tai nepatiko - jau geriau daugiau pasakų pasektųsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule25: 23 gegužės 2006 - 10:07
O as savaji vedu dar tik dvi dienos po 2 valandeles vos isbuna ir taip apsivemia nuo verkimo,tai nezinau kaip cia bus.Lankom meskuciu grupe.Man uzsirasant i si darzeli sake kad kada galesiu tada pasiimsiu,bet dabar suzinau kad penktadieni iki 5val reik pasiimt.Aisku galima ir anksciau penktadieniais pasiimt,bet tik ne taip anksti kaip jos nori.Pasake kad 5valanda jau liks vienas su aukletoja ir jam bus stresas.Cia aiski savivale,bet ner ka daryt kai dirbi ilgai ir liepos menesi uzdaro visus aplink darzelius
Atsakyti
tikrai neliks vienas - vieną penktadienį jau po penkių atvažiavau, tai ne paskutinį pasiėmiau wink.gif
o jei ką - liks dviese wink.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule25: 25 gegužės 2006 - 18:48
i si darzeli jau nebevedu smile.gif
o aukletoja viena pagrindine yra, ir ji vaikus labai myli, o sie ja taip pat bigsmile.gif
maniske lankydavo dailes bureli ( du kart per savaite) 3lt uzsiemimas - labai patikdavo, kiek zinau yra dar ir sokiu burelis...
siaip yra ten kaip yra, viskas nuo musu ir vaiku priklauso, tik maistas ten tikrai prastas schmoll.gif
Atsakyti
sveikos, smile.gif
aš dabar jau nebevedu savo berniuko i darzeli, vasara mes daug keliaujam tad ir nevedu.bet mano mazis pradejo nenoreti eiti i darželi, g.gif tik pasakau kad eisim tai rekia krokodilo ašarom:(
tad dar isiaiskinau kad , matyt neblogai uzdave ar kaip šeimininkute, ji tvarko ir valgyti duoda.
Nes kai tik ji yra tai jis verkia ir nenori pasilikti grupeje.O kai yra kita aukletoja, na kaip cia pasakiusi, pagyvenusi, tai jis nebeverkia ir pasilieka.
tad ta ir norejau papasakoti.
Tik va nežinau kaip bus rudeni, ar jis nores eiti g.gif
Atsakyti
keisti tie vaikai... čia aš apie saviškę.. doh.gif Perai gi vat pati savo postus skaitau ir netikiu.. patenkinta baisiausiai buvo vaikais, auklėtojom.. o šiemet ta pati istorija - liepos mėn. mūs daržas nedirba, reikia į kitą vesti.. Tai krokodilo ašarom verkia, kad tik nevesk, mamyte,aš namie tyliai pasėdėsiu (nes ji pas mane hyperaktyvas.. doh.gif ).. unsure.gif Tipo, kad pernai negeri vaikai buvo, kad berniuką auklytė labiau mylėjo, nei ją.. tipo leisdavo ją skriaust.. Na jaučiu truputį perdeda mano panelytė, bet vis tiek širdį suspaudžia..
Vat su atsiėmimais, tai man ten keistai.. Ateidavo močiutė vasarą 17:30, tai nepatenkinta auklėtoja ba,bėdavo, kad dėl vieno vaiko ji turi sėdėt unsure.gif ir kad anksčiau pasiimtų.. penktadieniais iš viso doh.gif
Atsakyti