Įkraunama...
Įkraunama...

Natūrali medicina

O kas tai yra??/ Tas ,,Katės nagas"? Pirmą kartą girdžiu...
Atsakyti
Sveikos, dabar galvoju ar chomeopatiniai vaistai yra natūralios medicinos dalis? smile.gif
Jei taip, tai papuoliau į temą. smile.gif Paklausiu jūsų nuomonės. Kai suserga vaikas sloga (2m.), kas jam labiau tiktų Umcalor ar Aflubin?
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 01 22, 14:47)
Sveikos, dabar galvoju ar chomeopatiniai vaistai yra natūralios medicinos dalis? smile.gif
Jei taip, tai papuoliau į temą. smile.gif Paklausiu jūsų nuomonės. Kai suserga vaikas sloga (2m.), kas jam labiau tiktų Umcalor ar Aflubin?

Man vaistinėje paaiškino, kad Aflubin vartojamas peršalimui gydyti (beprasidedančiam gripui taip pat), o Umckalor - kosuliui smile.gif Umckalor yra natūralus antibiotikas, tinka sergant bronchitu ar pan. ligomis.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2011 01 23, 17:06)
Man vaistinėje paaiškino, kad Aflubin vartojamas peršalimui gydyti (beprasidedančiam gripui taip pat), o Umckalor - kosuliui smile.gif Umckalor yra natūralus antibiotikas, tinka sergant bronchitu ar pan. ligomis.

Tas tai taip. Dar yra homeopatinis preparatas peršalimo ligų profilaktikai ir gydymui "Influcid". Tačiau anotacijoje neparašyta, ar tinka konkrečiai nuo slogos. g.gif Patarkite, kas žinote, kuris labiausiai tiktų nuo slogos (jei nėra kosulio)? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 01 23, 17:04)
Tas tai taip. Dar yra homeopatinis preparatas peršalimo ligų profilaktikai ir gydymui "Influcid". Tačiau anotacijoje neparašyta, ar tinka konkrečiai nuo slogos. g.gif Patarkite, kas žinote, kuris labiausiai tiktų nuo slogos (jei nėra kosulio)? mirksiukas.gif

Galima gydyt ir kompleksiškai, naudojant ir Infliucida ir Umcalora, tokiu būdu pasieksit geriausią rezultatą. Nes Infliucidas apsaugos nuo viruso, o Umcalor užkirs kelią, kad liga neysivažiuotų.
Atsakyti
QUOTE(Liniuote @ 2011 01 23, 18:07)
Galima gydyt ir kompleksiškai, naudojant ir Infliucida ir Umcalora, tokiu būdu pasieksit geriausią rezultatą. Nes Infliucidas apsaugos nuo viruso, o Umcalor užkirs kelią, kad liga neysivažiuotų.

Šiuo metu kaip tik pradėjome Aflubin. smile.gif Reikės pabandyti. smile.gif
Atsakyti
Žinau, akd ne čia rašau, bet realiai neįsivaizduoju kur rašyt, tad atleiskit ir, jei labai trukdau, nukreipkit kur reikia smile.gif
Tai štai, daug girdėjau apie tuos rankų dezinfekatorius, kur tieisog kaip kremą įsitrini, gal galit pasakyt kur jų galima pirkti ir kokios maždaug kainos?
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 01 23, 17:04)
Tas tai taip. Dar yra homeopatinis preparatas peršalimo ligų profilaktikai ir gydymui "Influcid". Tačiau anotacijoje neparašyta, ar tinka konkrečiai nuo slogos. g.gif Patarkite, kas žinote, kuris labiausiai tiktų nuo slogos (jei nėra kosulio)? mirksiukas.gif

Nuo slogos yra Coryzalia mirksiukas.gif Mano vaikams padedavo,jei iskart.O jei uzsitesus,tai tik Sinupretas (bet lasai,ne tabetes).
Atsakyti
QUOTE(indreabtf @ 2011 01 24, 22:12)
Žinau, akd ne čia rašau, bet realiai neįsivaizduoju kur rašyt, tad atleiskit ir, jei labai trukdau, nukreipkit kur reikia smile.gif
Tai štai, daug girdėjau apie tuos rankų dezinfekatorius, kur tieisog kaip kremą įsitrini, gal galit pasakyt kur jų galima pirkti ir kokios maždaug kainos?


Na, rašai tikrai ne čia smile.gif bet tuos dezinfekcinius skysčius gali kosmetologijos parduotuvėse rasti. Kiek tiksliai kainuoja nepamenu, nes aš dažniau ne iš Lietuvos perku. Bet manau, kad nuėjusi tiesiog pasiklausk darbuotojos ar jie turi tų skysčių ir ji tikrai pasakys. O aš kažkurioj parduotuvėj ir pati mačiau smile.gif
Atsakyti
sveikos,gal galit kas patart kaip gyditis paciai prakaitu liauku uzdegima?
labai jau vargina si liga, per pastaruosius 8 men 5 kart pjaustoma buvau doh.gif -sakau gal jau gana ta skausmiuka kest..
gal kas vartojot lakisiaus zole? siaip girdejus esu, kad veiksminga...gall kas galit pasidalint patirtimi?????
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2011 07 08, 12:40)
sveikos,gal galit kas patart kaip gyditis paciai prakaitu liauku uzdegima?
labai jau vargina si liga, per pastaruosius 8 men 5 kart pjaustoma buvau  doh.gif -sakau gal jau gana ta skausmiuka kest..
gal kas vartojot lakisiaus zole? siaip girdejus esu, kad veiksminga...gall kas galit pasidalint patirtimi?????

o tau kaip votys metasi ar kaip ?
Atsakyti
pati pirmoji buvo kiausinio dydzio-gal per daug delsiau-tai ispjove su pilna narkoze likus savaitei iki antro vaikelio gimimo-jau negalejau nakti miegot,antroji, trecioji-neskausmingos- (votys suprantu kai nezmoniskas skausmas)-ketvirta ir penkta taip pat neskausmingos, buvo iskilus sesta-dejau ichtiola tai pasirode pulinga galvute ir buvo skausminga-padejau jai iseit, skausmas atslugo ir kazkaip savaime pranyko-na dar yra guziukas kaip degtuko galvute-bet tai niekis , palygint su tuo ka dabar turiu-skausminga-ichtiolas dar pulinuko nevaro
Atsakyti